Köpek Oteli Küçükçekmece

Köpekler sadık dostlarımız olarak yaşamımızın birçok alanında yanımızda olsalar da maalesef bazı zamanlarda onları yanımızda götürmek mümkün olmamaktadır. Onlara bakamayacak kadar hasta olduğumuzda, iş veya farklı sebeplerle kısa süreliğine şehir dışına çıkmamız gerektiğinde yardımımıza köpek oteli Küçükçekmece koşmaktadır. Oldukça güvenilir olan bu köpek otelinde köpeğiniz için gerekli olan her türlü konfor düşünülmüştür. Tamamı uzman ekipten oluşan çalışanların hemen her köpek cinsi konusunda tecrübe ve eğitimi mevcuttur.

Köpekleriniz günlük olarak yürüyüşlerine çıkarılmaktadır. Özellikle özel beslenme programı mevcut olan köpeklerinizin diğer köpeklerin mamalarından yemeleri engellemektedir. Köpeğiniz mamasını bitirince kadar uzman personel yanlarında beklemektedir. Her köpek için kolayca ulaşılabilecek noktalarda şu kapları bulundurulmaktadır. Köpek otelinde köpeğinizin diğer köpeklerle eğlenceli vakit geçirirken diğer taraftan da gerekli olan tüm konforu temin edilmektedir. Varsa ilaçları takip edilmekte, tırnak kesimi, aşısı veya diğer tüm ihtiyaçları giderilmektedir. 

Köpek Oteli Küçükçekmece Hakkında

Oldukça geniş bir yeşil alana sahip olan köpek oteli bu sayede koşup enerjisini atabileceği bir imkân sunmaktadır. Ağırlanan her köpek için ayrı ayrı bölmeler hazırlanmıştır. Köpekler sürekli olarak bire bir ilgi görmektedir. Otelin tamamı köpeklerin eğlenebilecekleri ve güvenle ağırlanabilecekleri tarzda bir tasarıma sahiptir. Otelin nerdeyse her bölümünde güvenlik kameraları mevcuttur. Tüm köpek cinslerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarım yapılmıştır. Oyun alanlar, küçük eğitim alanları, dinleme alanları ve her birinin ayrı bölümleri her köpek cinsine uygundur. Otel içerisinde tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Her köpeğin kendine özel mama ve su kabı bulundurulmaktadır. Köpeklerin oyun esnasında birbirlerine zarar vermelerini önlemek için gerekli sayıda personel sürekli olarak oyun alanında bulunmaktadır.

Köpekleriniz böylece güven içinde eğlenceli vakitler geçirirken enerjilerini de atmış olmaktadırlar. Beslenmeleri özellik gerektiren hamil ve kısırlaştırılmış köpekler veya başka sağlık problemi mevcut olan köpeklerin Beslenmeleri veteriner hekimler tarafından belirlenen listeye uygun olarak yapılmaktadır. Oyun veya yürüyüş gibi aktiviteler yapılırken de köpeklerin yaşlılık, hamilelik, sakatlık gibi sağlık sıkıntıları göz önünde bulundurularak süre ve şekilleri değiştirilebilir aktiviteler tercih edilmektedir. Özellikle yavru köpeklerin enerjilerini de yüksek olması sebebi ile onlara daha yoğun bir aktivite uygulanmaktadır.

Köpek Oteli Küçükçekmece Fiyatı

  Küçükçekmece de bulunan bu Köpek Oteli Küçükçekmece içerisinde ağırlanan köpek sayısı ile orantılı olarak veteriner hekim bulundurulmaktadır. Veteriner hekimler tarafından otelde ağırlanan tüm köpeklerin sağlık kontrolleri yapılmakta, ilaçları takip edilmekte, aşıları yapılmakta ve bunun gibi diğer tüm hizmetler verilmektedir. Veteriner hekimlerin dışında köpek otelinde hizmet veren diğer personelleri tüm hijyen kurallarına uyan, deneyim sahibi ve uzman kişilerdir. Tüm ekip nerdeyse tüm köpek cinsleri hakkında bilgi sahibidir. Uzman ekip tarafından köpeğinizin ihtiyacı olan barınma, beslenme, sağlık kontrolleri sağlanırken diğer tarafında onun günlük yürüyüşleri yaptırılmaktadır.

Köpek Oteli Küçükçekmece

Kısacası köpeğinizin kaliteli vakit geçirmesi için gerekli olan her türlü hizmet profesyonel ekip tarafından verilmektedir. Tuvalet alışkanlığı gibi küçük eğitimlerde verilmektedir. Arzu eden müşterilerin köpekleri bildirmiş oldukları adreslerden otel çalışanları tarafından teslim alınmaktadır. Konaklama süresi sonunda da yine arzu eden müşterilerin köpekleri belirtilen adrese otel çalışanları tarafından teslim edilmektedir. Köpeklerinizin otelde konaklama süresinin uzaması durumunda otele bilgi vermeniz yeterli olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda vazgeçemediğiniz sadık dostlarımız olan köpeklere konfor içinde ve güvenle ağırlanma hizmeti sunan köpek oteli her zaman kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir.   

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Küçükçekmece