Köpek Oteli Sancaktepe İstanbul

Sancanktepe, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan önemli ilçelerden biri konumundadır. İstanbul’un diğer ilçelerinde kurulan köpek otellerinin bir benzeri de Sancaktepe de yer almaktadır. Sancaktepe de yer alan Köpek Oteli Sancaktepe Istanbul , köpek besleyen kişilerin köpeklerini gönül rahatlığı ile bırakabilecekleri bir yer haline gelmiştir. Köpek oteline bırakılan köpekler uzman kişiler tarafından tüm bakımları titizlikle yapılmaktadır. Köpek sahipleri bu durumdan son derece memnuniyet duyduklarını dile getirmektedir.

Köpek Pansiyonunun Köpekler Üzerindeki Etkisi Nedir?

Köpek sahipleri iş sebebi veya başka bir sebepten dolayı dışına çıkmak zorunda kaldıklarında köpeklerine bakmaları için bakıcı tutmaktalar. Bazı köpek bakıcıları köpekler hakkında bilgisi olmasa da para kazanmak için bakım işini yaptıkları da bilinmektedir. Bu durumdan dolayı köpeklerine emanet ettikleri bakıcı köpeğin ihtiyaçları ile ilgilenmeden temel bakımını yapmaya çalışmaktadır. Alanında uzman kişilerin bakımı ile hiç bir konu hakkında bilgisi olmayan bakıcının baktığı köpek arasında büyük fark vardır. Sancaktepe de kurulan köpek oteli bu duruma son vererek köpek sahiplerinin köpeklerinin güvenli bir ortamda bakımlarının ve eğitimlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Köpek sahiplerinin gözlerinin arkada kalmadan köpeklerini rahatlıkla bırakabildikleri köpek oteli sancaktepe İstanbul, içerisinde barındırdığı alanında uzman kişiler tarafından köpeklerin yemek ve sağlık ihtiyaçları titizlikle karşılanmaktadır. Köpekler sahiplerinden uzak kalsana Sancaktepe köpek otelinde hiç bir yabancılık çekmeden ve strese girmeden köpek otelinde barınabilmektedir. Köpeğin ırkına göre alanında uzman kişi tarafından özel ilgi gören köpekler, ayrı odalarda bakım hizmeti görerek son derece hijyenik ve sağlıklı ortamlarda bakımları yapılmakta.

Sancaptepe Köpek Pansiyonunun Sağladığı Hizmetler

Köpek Oteli Sancaktepe Istanbul

Son zamanlarda köpeklerini bakım için bırakacak yer arayan köpek sahipleri, Köpek Oteli Sancaktepe Istanbul içerisinde yer alan köpek otelinden hizmet almaya başlamışlardır. Köpek sahipleri, köpeklerine verilen hizmet karşılığında yüksek fiyatlar vermeden köpeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılanmasını sağlamaları mümkün olmakta. Sancaktepe de yer alan kopek oteli, geniş ve ferah alanı ile köpeklerin sıkılmadan bakımlarının yapılması ve oyunlarının oynanmasını sağlamakta. Her bir köpek ayrı odalarda kalmaktadır. Odalarda yer alan ısıtma ve aydınlatma sistemleri köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanarak, köpeklerin evindeymiş gibi hissetmeleri sağlanmaktadır. Odalarda bulunan ısı sistemi köpeklerin vücut ısılarına göre ayarlanarak hasta olmamaları sağlanmakta. Köpeklere beslenmesi sırasında verilen kaliteli kuru mama veya yaş mamalar ile köpeklerinin gelişmesin için yardımcı olunmakta. Köpeklerin sevebilecekleri yemleri uzman kişiler tespit ederek her bir köpeğe ayrı mamalar verilmektedir. Her öğün verilen mamadan sonra köpekler geniş bahçelerde oyun oynaması sağlanarak enerjilerini atma imkânı tanınmakta. Ayrıca Sancaktepe köpek otellerinde sunulan en önemli hizmetlerden biri de köpek sahiplerini bilgilendirme hizmeti yer almaktadır.

Köpek Oteli Sancaktepe İstanbul Hakkında

Köpeklerin sağlığı ve durumu hakkında bilgi almak isteyen köpek sahipleri, Köpek Oteli Sancaktepe İstanbul diledikleri saatte iletişim numaralarından ulaşmaları mümkün olmakta. Bu sayede köpeklerinin durumu hakkında detaylı bilgi alarak nasıl bir bakım hizmeti gördüğü konusunda emin olabilmekteler. Köpek sahipleri Sancaktepe köpek oteline köpeklerini bıraktıkları esnada bilgi servisinden yararlanmak istediklerini bildirerek te bu hizmetten yararlanmalı mümkün olmaktadır. Köpek sahipleri günün belirli saatlerinde aranarak köpeklerin gün içerisinde ne gibi bir hizmet gördüklerini ve sağlığı ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaşılıp karşılaşılmadığını hakkında bilgi verilmesi sağlanmakta. Sancaktepe köpek oteli köpeklere sadece bakım hizmeti değil eğitim hizmet ide vermektedir. Köpek sahiplerinin isteğine göre köpeklerine gün içerisinde temel eğitim dersleri verilerek köpeklerin sahiplerine daha çok itaat etmeleri sağlanmaktadır. Öğretilen temel komutlar sayesinde köpekler sahiplerinin sözleri dışına çıkmayarak köpek sahiplerinin daha rahat etmeleri sağlanmakta.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Sancaktepe İstanbul