Köpek Oteli Tuzla

Kendi yaşam kaliteleri kadar hayvan dostlarının da yaşam kalitesini düşünen kayvan sahipleri onları bir yere bırakacakları zaman endişeli zamanların kendilerini beklediklerini bilirler. Hayvan dostlarına onların gösterdiği gibi özen gösterilip gisterilmeyeceğini merak ederler. Bir tatil gezisine ya da iş gezisine çıkmak hayvan sahipleri için bazen zevkten öte en dişe getirir. Yoklukların köpeklerine ne olacağı, onların yokluklarında bakımlarına özen gösterilip gösterilmeyeceği ya da dostları hastalanırsa ne olacağı sorular beyinlerini sürekli kemirir. Böyle durumlarda Köpek oteli tuzla hayvan sahiplerinin yakarışlarına yetişir. Hayvan dostlarına onların yokluklarında özenle davranılır.

Köpek Oteli Tuzla

Köpek Oteli Tuzla geniş bir araziye kurularak köpeklerin her türlü ihtiyacı için dizayn edilmiştir. Köpeğiniz buraya geldiğinde her türlü konfor ile rahat bir tatil geçirir. Siz tatilde köpeğim nasıl diye endişe etmekten kurtulup ve yılın bütün yorgunluğuna veda edersiniz. Bu sebeplerden dolayı Köpek otelleri hayvan sahiplerinin son dönemdeki en büyük tercihlerinden biri olmuştur. Şimdi geniz Araziye inşa edilen bu otelin köpekler için sunduğu imkânlardan bahsetmenin tam zamanı. Köpeğiniz geniş bir araziye inşa edilen bu otelde dostları ile kaliteli vakit harcarlar. Köpekler geniş oyun alanlarında özgürce koştururlar. Ayrıca köpekleriniz için bu otelde aktivitelerde düzenlenir. Köpekleriniz yokluğunuzda ne içine kapanır ne de huy değişimi yaşar. Onu nasıl teslim ettiyseniz öyle alırsınız Köpeklerinizin kaldığı yerlerde son derece ferah mekânlardır Yemek yedikleri yer ayrı yattıkları yer ayrıdır. Uyudukları yerde ses ve ışık izolasyonu yapılmıştır ki köpeklerinizin uykusun herhangi bir sesten dolayı bozulmasın.

Köpek Oteli Tuzla

Hayvanlarınız için organik amalar verilmektedir Fakat siz köpeğiniz için farklı mama ya da vitaminler kullanıyorsanız yanınızda getirmenizi rica ederiz. Biz sizin istediğiniz ürünleri temin edersek faturanıza ücretini yansıtırız. Köpeğinizin kullanması gereken damlaları ya da ilaçları varsa onları getirdiğiniz takdirde sizin söylediğiniz saat ve şekilde köpeğinize bunlar uygulanır. Köpeklerinize temiz su vergilemektedir. Köpeklerinizin kaldığı yerler her gün veteriner tarafından dezenfekte edilmektedir. Ayrıca köpeğiniz antialerjik yataklarda uyurlar. Veteriner kontrolünden başka köpeğiniz günlük olarak bakıcılar tarafından da kontrol edilerek herhangi bir ihtiyaçları varsa giderilir.

Köpek Oteli Tuzla Köpek Bakımı

Köpeğiniz günde en az iki kez bakıcıları ile yürüyüşe çıkarılır. Köpeğiniz bu şekilde hem ihtiyaçlarını giderir hem de enerjilerini atar. Köpek oteli tuz 24 saat kamera ile izlendiğinden köpeğinizin güvenliği içinde endişe etmemelisiniz. Siz köpeğinizin durumu hakkında endişelenirseniz size kamera bağlantısı ile köpeğiniz gösterilmektedir. Otelimizde köpeğiniz herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşırsa köpeğiniz veterinerimiz tarafından kontrol edilebilir. Köpeğinizin gerekli aşıları yapılmalıdır gerekli aşıları yapılmayan hayvanları otelimize alamayız. Çünkü köpeğiniz diğer köpeklerin canlarını tehlikeye atabilir. Aşıları tam yapılmayan köpekleri almamız için ısrar etmeyiniz. Otelimize köpeğinizi getirirken aşı kartlarını unutmayarak yanınızda getiriniz. Köpeğinizde mantar, uyuz, bit gibi sorunlar varsa diğer köpeklere bulaşabileceğinden alamayız. Gerekli tedavisiniz yaptırdıktan sonra getiriniz.

Köpeğiniz otelimizden ayrılırken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Kilosu ilk geldiği gibi önceden not edilen kâğıt kartı kontrol edilir. Bize teslim ettiğini kiloda alırsınız. Pansiyonumuza teslim ettiğiniz köpeklerinizde davranış bozukluğu oluşmaz çünkü onlara hiçbir şekilde kötü muamele edilmez. Köpeğiniz otelimizde uzun süreli kalabilir. Mesela köpeğiniz 6 aylık bir süre içinde bıraktıysanız her ay kira öder gibi size verdiğimiz banka hesap numarasına parayı yatırabilirsiniz. Ödemeyi geciktireceğiniz zamanlarda lütfen bize arayınız. Köpeğinizi otelimizden almayı unutmayınız. Size yapılan aramaları mutlaka cevaplandırınız. Bize her bırakılan köpeğe bakmamız mümkün değildir. Köpekleriniz bir süre sonra almaya gelmezseniz sahiplendirilir. Köpek oteli tuzla ile köpeğinize en iyisi sunulur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Tuzla