Köpek Otelleri

İnsanlar için en değerli evcil hayvanlardan biri köpeklerdir. Kendine ait bir köpeği olan kişi için onun sevgisi tarif edilemez bir duygudur. Belki de bir insandan daha çok bağlanırlar onlara. Çünkü köpekler en sadık hayvanlardır, birlikte aynı evi paylaştıkları, onlara ilgi ve sevgi duyan sahipleri söz konusu olduğunda yapamayacakları hiçbir şey yoktur. Sahipleri için her türlü davranışı sergilerler, onları korumak adına karşılarına çıkan her türlü tehlike ile savaşabilirler. Onlar için sahipleri çok değerlidir, karşılıklı sevgi alışverişini en iyi yapan hayvan köpektir. Kesinlikle sahiplerine karşı kötülük yapmazlar. Bu sevgili ve sadık dostların bakımı oldukça da zor olmaktadır. Mesela bir yere seyahat edileceği zaman büyük bir sorun olur. Gideceğiniz yere onu götürmeniz mümkün olmayabilir, evde yalnız bırakmanız da mümkün değildir. Nereye bırakacağınız, kime güvenebileceğiniz büyük bir sorun oluşturmaktadır. Ama artık günümüzde köpek otelleri ile bu soruna çözüm üretilmektedir.

Köpek Otelleri Hakkında

  Köpek otelleri, evinde köpek besleyen kişiler için bir çıkış kapısı olmuştur. İş seyahati yapmak zorunda olan, tatile gitmek isteyen veya zorunlu olarak evden ayrılmak zorunda kalan kimseler için köpek otelleri köpeklerine bakma işini üstlenmektedir. Bir yere gitmek zorunda olduğunuzda köpeğinizi köpek oteline bırakın ve hiç tereddüt etmeden, hiç endişelenmeden seyahatinizi, tatilinizi gerçekleştirin. Köpek otellerinde verilen hizmetler şunlardır;

– Köpeğinizi kabul etmeden önce uzman bir veteriner tarafından sağlık kontrolü yapılır ve sağlık şartlarına uygun ise otele kabul edilir. Sağlık sorunu olan bir köpeğin kabulu sonucunda diğer köpeklerin sağlıkları tehlike altında kalabileceğinden bu uygulamayı gerçekleştirmek zorunludur.

– Köpeğinizin tırnak bakımı yapılır, temizlik kontrolleri yapılır ve bakım yapılır.

– Beslenme ile ilgili olarak köpeğinizin alışık olduğu tatlara yakın veya aynı mamalarla beslenmesi sağlanır ki kendini evinde hissetsin ve huzurlu olsun.

Köpek Otelleri

– Diğer bir yandan farklı lezzetler tattırılmasını isterseniz denenebilir, bu sayede farklı lezzetler ile karşılaştığı zaman reddetmeden kabul etmeyi öğrenmiş olur.

– Diğer köpekler ile aynı ortamda bulunmaları sağlanır ve sosyalleşmelerine katkıda bulunulur.

– Çeşitli spor ve oyun aktiviteleri ile eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır. Oyunlarla birlikte eğitimlerine destek verilmiş olur.

– Temiz ve hijyenik barınaklarda kalmaları gerçekleşmektedir, bu barınaklarda rahat ve huzur içinde konaklamaları sağlanır.

– Temel itaat eğitimlerini uygulamaya çalışarak itaat etmeleri öğretilir.

– Tuvalet eğitimi almamış ise tuvalet eğitimi verilir.

Köpek Otelleri Fiyatları

Kısaca siz seyahatinizi gerçekleştirirken veya tatilinizi yaparken onu da gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bu merkezlerde güzel bir tatil beklemektedir. Bu merkezlerdeki eğlenceden çok memnun kalacağından emin olabilirsiniz. Son derece temiz, hijyenik ve doğal ortamların yaratıldığı bu merkezlerde konfor ve rahat önemli noktalardan biridir. Büyük ve geniş bahçeler üzerine kurulmuş olan bu otellerde köpekler çok hoş vakit geçirmektedirler. İstedikleri gibi koşup, zıplayıp, hareket özgürlüğü içerisindedirler. Bu doğal ortamlarda mutlu olmamaları için hiç bir sebep yoktur. Köpek otelleri aynı zamanda eğitim merkezi olarak da işlev görebilirler çünkü buralarda köpeklere eğitim olanakları da sağlanmaktadır. Özel eğitmenler ile çalışmakta olan oteller köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış kişileri bünyelerinde barındırmaktadırlar.

Köpek Otelleri Bakımı

Bundan sonra evden ayrılırken köpeğinizi köpek otellerine getirin ve siz rahatınıza bakın, gözünüz arkada kalmadan dilediğinizce gideceğiniz yere gidin. Kesinlikle onun üzüleceğini veya kırılacağını düşünmeyin. Ona evinizdeki ortamı yaratarak yabancılık çekmesini önlemiş olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Mutlu ve huzurlu köpekler için köpek otelleri açılmakta ve sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Sizler de bu hizmetlerin farkına varın ve bu hizmetlerden yararlanın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Otelleri