Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı

Köpeklere siz olmadan da bakımının yapılacağı, günlük besin ihtiyacının karşılanacağı ve eğlenceli vakit geçirmesi için açılmış pansiyon hizmetleri vardır. Bu pansiyonlar evcil hayvanların sahibi olsun ya da olmasın bakım ve günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Evcil hayvanların ilgi ve şefkatten mahrum bırakılmadan gerekli olan yaşam ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli olan hizmetler ayarlanmıştır. Evcil köpeklerin sahiplerinden uzak kaldığı zamanlarda onlarla ilgilenecek ve yokluğunu hissettirmeyecek dostlara ihtiyacı olacaktır. Bu hissiyatı ortadan kaldırmak için pansiyon merkezlerinden yardım alınabilir. Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı bütçeniz için gayet uygundur.

Köpek Pansiyonlarındaki Günlük Kalma Fiyatı Nedir?

Köpek pansiyonu büyükçekmece fiyatı merak edildiğinde farklı ücretler ile karşılaşmak mümkün. Pansiyonun barınma, temizlik, koruma, güvenlik, beslenme gibi ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığı durumlar göz önünde bulundurulur. Günlük kalma ücreti de buna göre belirlenir. Evcil hayvanları için özel muamele görmek isteyen sahiplerin pansiyonların hizmet içeriklerini daha önceden bilmesi gerekir. Bunun için Büyükçekmece bölgesinde yer alan pansiyonların iletişim adreslerinden aranacak detaylı bilgilerin alınması gerekir. 7/24 açık olan bu kurumlar, 24 saat boyunca hizmet vermekte.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı

Yavru köpeklerin bakımları, temizlikleri ve ilgilenme süreleri fazla olacağı için yetişkin köpeklere göre bakım ücretleri değişir. Yetişkin köpeklerde aranan özellik ise sağlık sorunun olmaması ve sosyal ortama uyum gösteren bir yapı sergilemesidir. Köpeklerin teslim alınırken sahiplerinden detaylı bilgileri ve özellikleri not alınır. Sahibi teslim alana kadar köpeğe bu çerçevede muamele gösterilir. Köpek kendi ihtiyaçlarını karşılayamıyor ve bu tür ortamlara alışık değil ise özel muameleden dolayı ödeme fiyatlarında değişiklikler olacağının bilinmesi gerekir.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı

Pansiyonun konforlu ve lüks olma özelliğine göre sunduğu hizmetlerde değişir. Oda sayısı, öğün saatlerinde verilen ürünler ve markaları, temizlik ve bakım şekilleri, oyun saatleri ve günlük tuvalet ihtiyaçlarını giderecekleri yerlere kadar her şeyi içine kapsayan hizmetler verilir. Köpek sayısı ve cinsine göre çalışan personeller görevlendirilir. Bir çocuğa ya da bir insana gösterilen ilgi ve alakanın aynısı köpek dostlarımız içinde geçerlidir. Onların ortamda tedirgin olmadan ve korkmadan barınmaları için gerekli olan tüm tedbirler alınır.

Köpek pansiyonu büyükçekmece fiyatı yukarıdaki belirtilen hizmet ayrıcalıklarına göre değişir. Uygun fiyatlarda köpeğiniz ile birlikte kalabileceğiniz yerlerde vardır. Köpeği ile birlikte kalan müşterilere ayrı odalar gösterilir. Evcil hayvanı ile birlikte istedikleri süre boyunca kalacakları ve pansiyon durumlarından yararlanacakları hizmetler verilir. Pansiyonlarda kullanılan beslenme ve bakım malzemeleri kaliteli markalardan seçilir. Müşteri memnuniyeti ve dostlarının sağlığı için bu faktörün üzerinde önemle durulmuştur.

7/24 Hizmet, 24 Saat Çalışan Personelleri:

Köpeklerin kaldıkları pansiyonlarda rahat etmeleri, güvende olmaları, çevreye zarar vermeden uyumlu yaşamaları için gerekli tedbirler alınmıştır. Büyükçekmece’deki merkez pansiyonlarında güvenlik hizmeti 24 saat boyunca işlerliğini korur yapıdadır. Yalnız başına kalan köpeklerin pansiyon içindeki ihtiyaçlarını giderebilecek devri daim çalışan elemanları vardır. Haftanın her günü köpeğinizi bırakabileceğiniz çalışma süreleri vardır. Personellerin hayvan seven olması ve gösterdikleri şefkat ile sahibi olmadan da canlıların rahat bir şekilde barınmaları sağlanır.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı içine hastalanan köpeklerin ya da olası yaralanma durumlarına karşı özel olarak çalışan uzman eğitmenler, veterinerlerde dahildir. Bu kişiler müşterilerinin evcil hayvanlarını nasıl sağlıklı şekilde bıraktılarsa geriye öyle teslim etmek için çalışırlar. Güvenlik ve sağlık açısından 24 saat boyunca dönüşümlü çalışan ekip personelleri ile köpeklerinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. Hafta sonu tatillerinde ya da köpeğinizi emanet etmeniz gereken günlerde Büyükçekmece köpek pansiyonlarından birine ulaşarak dostlarınızı teslim edebilirsiniz. Gündüz ya da gece saatleri fark etmeden dostlarınızı teslim edeceğiniz güvenli merkezlerdir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatı