Köpek Pansiyonu Çatalca Fiyatı

Köpeklerin günlük hayatlarında alıştıkları beslenme ve bakım ihtiyaçlarını sahipleri olmadan da bir başkası tarafından devam ettireceği yerler olmalıdır. Evcil hayvanların daha iyi bir ortamda kendilerini evinde gibi hissettirmek ve o sıcaklığı görmeleri için hizmet veren kurumlar açılmıştır. Buralarda köpekler konaklayabilir ve istenilen süre boyunca kalabilirler. Barınma ve konaklama günü sayısı kadar ödeme listesi çıkarılır. Köpek pansiyonu çatalca fiyatı evcil hayvanların rahat bir şekilde yalnızlık hissetmeden yaşayacakları yerlerdir. Pansiyonun konforuna göre fiyat ödemeleri de değişir.

Köpek Pansiyonları Hakkında:

Köpek Pansiyonu Çatalca Fiyatı

Köpek pansiyonu çatalca fiyatı köpeklerin yaşadıkları ortamda rahat etmesi ve sağlıklı bir şekilde konaklaması için gerekli olan tedbirlerin alındığı merkezlerdir. Çatalca’da farklı bölgelerde yer alan bu merkezlerin oda kapasiteleri ve verdikleri hizmetler birbirinden ayrı olabilir. Fiyat farklı olan merkezlerin içince ekstradan sunulan hizmetler olabilir. Örneğin; günlük besin ihtiyacı dışında, gezintiye çıkma, masaj ve oyun salonları da eklenebilir. Fiyatların belirlenmesi sadece köpekleri için değil, sahipleri ile birlikte kaldıkları durumlarda dahil edilir.

Saldırgan ve sağlık problemi olan köpekler dışında diğer köpeklerin rahatlıkla emanet edileceği ve yaşamını sürdürmesine yardımcı olacak mekanlardır. Aynı oda içerisinde aynı türden cinsten köpekler barınabilir. Bunun dışında özel isteğe göre köpeklerin tek tek kalabilecekleri kulübe şeklindeki odaları bulunur. Köpeklerin rahat etmesi ve rahatsız olduğu durumdan etkilenerek kaçmaya çalışmasını önlemek için güvenlik önlemleri alınır. Birden hatta bazen yüzden fazla köpeğin aynı bina içinde yer alması sıkıntılı gibi görülebilir. Fakat pansiyonlar profesyonel işçiliği ile dostlarınızın rahat etmesi için gerekli olan bütün önlemleri alarak hizmete açılmıştır.

Köpek Pansiyonu Çatalca Fiyatı

Köpek pansiyonu çatalca fiyatı bakıldığında cinslerine, ırklarına ve yaşlarına göre farklı olacakları için uygulanacak prosedür başkadır. Örneğin; yavru köpeklerin günlük ihtiyaç ve istekleri, yetişkin köpekten farklı olacağı bilinmelidir. Barınma, temizlenme, eğlenme, hareketlilik gibi aktiviteleri ayrı ayrıdır. Pansiyon içinde uzun süre kalacak olan köpeklere eğitmenler tarafından isteğe göre eğitimler verilir. Bu eğitimler köpeklerin sosyal çevreye daha uyumlu, sevecen, sıcak kanlı olmasını sağlar. Yabancılara ve tanıdığı çevreye karşı nasıl davranması gerektiği öğretilecektir.

Konaklama dışında, özel ekstralardan yararlanma durumunda fiyatlarda yeniliğe gidilir. Birden fazla köpek bırakıldığında da indirimlere gidilebilir. Tek bir köpek maliyeti ile birden fazla köpek maliyeti farklı olacaktır. Kalacakları oda, tüketecekleri besin, girecekleri etkinlik ve uyuyacakları yer aynı olabilir. Fiyatlar bir ve birden fazla köpeğin barınacağı şekilde ayarlanır. Pansiyon fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise köpeklerin servis ile alınıp tekrar geriye bırakılma durumudur. Pansiyonlara uzak iseniz evcil hayvanınızı servis ile alan yerler vardır.

Hangi Köpekler Pansiyonda Kalabilir?

Sağlık sorunu olmadığı müddetçe yerli ve yabancı ırktan olan köpekler pansiyonlarda konaklayabilir. Saldırgan özelliği olmayan ve çevresi ile uyumlu olan evcil hayvanlar için konaklama barınakları açılmıştır. Diğer köpeklerin sağlık yönünden etkilenmemesi ve rahatsız olmaması için pansiyona giriş için gerekli koşullar vardır. Evcil hayvanın alerjisi olduğunda pansiyon çalışanlarına bu durumun bildirilmesi gerekir. Alışkanlıkları ve tuvalet ihtiyacı gibi konularda detaylı bilgilerin verilmesi gerekir.

Köpeklerin ırkına ve cinsine göre onları tanıyan eğitmenlerde pansiyonlarda yer alır. Onların bakımı, beslenmesi, gün içinde yapacakları eğlenceli aktivite programını belirleyen kişilerdir. Uzun süreli pansiyonda kalacak olan evcil hayvanlar için verilecek eğitim kursları vardır. Onların sıkılmadan sahiplerinin dönmelerini beklerken görecekleri ilgi ve alakanın yanında gelişimleri için gerekli olan egzersizler yapılabilir. Her pansiyonun kendine özel olan bir etkinliği vardır ve bu etkinlikler ekstra olarak sunulur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Çatalca Fiyatı