Köpek Pansiyonu Küçükçekmece Fiyatı

Köpekleriniz daha iyi bir ortamda konaklaması ve kendilerini huzurlu hissedecekleri yerler gerekir. Doğal yaşamlarından uzak tutmadan yaşamlarının sürdürülmesine yardımcı olunması bizlere düşen görevdir. Bu canlılarında psikolojisi, duyguları, ilgi ve şefkate ihtiyaçları vardır. Onlarla bir çocuk, bir dost gibi ilgilenmek gerekir. Bunun bilincinde olan ve hayvan sevenler olarak Küçükçekmece’de pansiyonlar kurulmuştur. Köpek Pansiyonu Küçükçekmece Fiyatı köpek dostlarımızın yaşamlarına en güzel şekilde devam etmeleri için hizmet kalitesi arttırıldığı görülüyor. Fiyat olarak uygun koşullarda bir liste belirlemesine gidilmiştir. Ev sıcaklığını veren ve kendiniz  olası bir sağlık sorununda 24 saat boyunca bulunan görevliler vardır. Bu hizmetler ile birlikte toplam ödenecek ücret uygun fiyatlarda belirlenir.

Köpek Pansiyonlarında Ekstra Verilen Hizmetler

Köpek Pansiyonu Küçükçekmece Fiyatı

Beslenme dışında oyun, gezinti, tuvalet, bakımı gibi özel ihtiyaçlar vardır. Bunlar ev ortamında kazanılan alışkanlıklardır. Köpekler bu alışkanlıklarını yapmadığı zaman gergin bir gün geçirir ve huysuzlaşır. Bunun için pansiyonlara bakıldığında bahçeli ya da küçük bir oyun alanı vardır. Burada evcil dostlarınızın gün içindeki enerjisini atması ve eğlenmesi için kurulmuştur. Köpek pansiyonu küçükçekmece fiyatı bu ekstra hizmetler için farklı ücret uygular. Fakat uygulanan ekstra hizmetler de uygun fiyatlardadır. Müşterileri ve evcil dostları için memnuniyeti sağlamak amaçlanmıştır.

Eğitim ve oyun etkinlikleri düzenleniyor. Yavru köpeklerin oyun alanlarında rahat hareket etmeleri ve yabancı oldukları bir yerde sıkılmadan zaman geçirmeleri sağlanmakta. Yetişkin köpeklerin gün içindeki eğlence şekli farklı olabilir. Bu yüzden onlar için eğlenceli eğitimler yer alır. Eğitimler köpeklerin itaat etme ve dış çevreye karşı olan davranışlarını düzenlemeye yönelik olur. Bu eğitimler normalde alınmak istendiğinde ücretlidir. Fakat pansiyon içinde konaklayan köpeklerin, sıkılmadan zaman geçirmeleri için bu yola başvurulmuştur.

Yavru ve Yetişkin Köpekler İçin Pansiyonlar

Küçükçekmece’de küçük ya da büyük köpeklerin kalabileceği pansiyonlar vardır. Tüy bakımı pati temizliği, tuvalet ihtiyaçları gibi daha birçok yaşamsal faaliyeti karşılayabilirler. Pansiyonlar 24 saat boyunca, en son köpeğin teslim edilme süresine kadar aktif olarak çalışmalarını sürdürürler. Hafta içi ve hafta sonu çalışmaları ile evcil hayvanları her saat teslim edebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Yurt içi ya da yurt dışı seyahatleriniz için güvenli bir şekilde köpeklerinizi teslim edebileceğiniz yerlerdir. İstediğiniz süre boyunca evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile bırakıp tekrardan sağlıklı bir şekilde teslim alacağınız işletmelerdir.

Yavru köpeklerin günlük beslenme ihtiyacı daha fazla olur. Onlar ile ilgilenmek ve şefkat göstermek yetişkin köpeklere göre daha kolaydır. Pansiyon içinde ve dışında yavru köpeklerle ilgilenilmesi ve eve teslim edilmesi için servisler tutulmuştur. Taşıma aracı olmayan müşterilerinin dostları için evden aldıkları köpekleri, süresi bittiğinde tekrardan aynı adrese güvenli bir şekilde teslim edilmesi sağlanır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Küçükçekmece Fiyatı