Köpek Pansiyonu Ümraniye Fiyat

Köpek sahipleri köpeklerini emanet edecekleri yer aradıklarında bu konuda iyi bir araştırma yapmaları gerekir. İlk defa köpeğini köpek pansiyonuna bırakacak kişiler de internet üzerinden pansiyonların özellikleri ve fiyatları hakkında genel bilgi alabilirler. İstanbul’da yaşayan ve köpek besleyen kişiler için pek çok pansiyon seçeneği mevcuttur. İstanbul’da Ümraniye semti de kalacak yer açısından gelişmiş semtlerden biridir. Gerek insanların kalacağı pansiyon veya oteller gerek de köpek pansiyonları için kaliteli ve güvenilir hizmet ile pansiyon çeşitleri bulunuyor. Pansiyonlar büyüklüklerine, tasarımlarına ve çalışanların deneyimlerine bağlı olarak fiyat konusunda da artış gösterir. Köpek pansiyonu Ümraniye fiyat açısından hizmetlerine bağlı olarak 50-100 TL civarında ortalama bir fiyat sunuyor. Günlük konaklama fiyatı olarak belirlenen bu ücretler kapsamında pek çok hizmet barınıyor. Hatta bazı pansiyonlarda fiyat kapsamında full pansiyon olanağı sunuluyor. Böyle olunca da tüm hizmetler dahilinde köpeklerin konaklaması sağlanıyor.

Köpek Pansiyonu Ümraniye Fiyat

Köpek Pansiyon Ve Otelleri Fiyatlandırma

Ülkemizde yaygınlaşan köpek pansiyon ve otelleri, köpek sahiplerinin gözünü arkada bırakmayacak şekilde konforlu ve güvenilir hizmet kurumları olarak ön planda hizmet veriyor. Köpekler bu kurumlarda uzman kişilerin gözetiminde olup sahibiyle gün içinde alıştığı düzene bağlı kalınarak evinde hissetmesi amaçlanıyor. Köpek oteli fiyatları, yıl içinde artan talepler veya yazın köpek sahiplerinin tatil kaçamakları neticesinde artış gösteriyor. Bunun yanı sıra köpek pansiyon veya otelinin hizmet kalitesine, teknolojik durumuna, tasarımına, büyüklüğüne bağlı olarak da fiyatlar da değişiklikler görülüyor. Köpek pansiyonlarının hızlı artışı neticesinde yeni açılan köpek pansiyonları tasarımı sebebiyle kendini ön plana çıkarıyor. Böyle olunca da talep ettikleri ücret ortalama pansiyondan daha fazla oluyor. Fazla ücret talep eden köpek otelleri de köpek sahiplerine köpeklerini internet üzerinden 24 saat boyunca canlı izleme olanağı sunuyor. Bu nedenle daha güvenilir olması sebebiyle pek çok kesim tarafından bu kurumlar daha fazla tercih ediliyor.

 

Birçok şehirde ortalama 20-30 köpek kapasiteli pansiyonlar günlük konaklama ücreti olarak 50 TL civarında ücret talep ediyor. Günlük konaklama olarak belirlenen ücret içinde genel olarak beslenme, gezdirilme, oyun, sağlık kontrolleri, çıkış gününde banyo gibi hizmetler dahil oluyor.

Tasarım ve hizmet kalitesinin üst düzeyde olduğu köpek otellerinde de hizmetlerin artışı sebebiyle ve konaklama hizmetinin daha teknolojik imkanlarla buluşmasıyla günlük konaklama ücretleri 100-150 TL civarında belirleniyor. Bu konaklama ücreti içinde diş ve tırnak temizliği, tüy bakımı gibi hizmetler de dahil olabiliyor. Önemli olan köpek bırakılırken günlük belirlenen ücret kapsamında hangi hizmetlerin dahil olduğunun öğrenilmesidir. Ekstra ücret olarak istenen hizmetler de genel anlamda manikür-pedikür, aşı veya vitamin takviyesi, ameliyat ve eğitimlerden oluşuyor.

Köpek Pansiyonu Ümraniye Fiyat

Köpekler kaç yaşında olursa olsun yardıma muhtaç ve ilgiye aç olan canlılardır. Bunun için sahiplerinden uzak kaldıkları sürede içlerine kapanırlar veya daha huysuz olurlar. Bu gibi durumların yaşanmasına fırsat vermemek için köpek pansiyonlarında köpekler için üst düzey özel odalar, oyun alanları ve pek çok köpek ile sosyalleşme imkanı bulunuyor. Ayrıca köpek pansiyonlarında çalışan köpek sevgisi ile dolu ve her boş zamanda köpekler ilgilenen özel personeller bulunuyor. Bu nedenle köpek yalnız kaldığını hissetmeyerek daha eğlenceli vakit geçiriyor. Pansiyonların en çok önemsediği noktalardan biri de köpeklerin sağlık durumudur.

Pek çok pansiyon aşısı tamamlanmayan köpekleri pansiyona kabul etmez. Fakat pansiyonda bulunan veteriner tarafından uygulanan aşısı sonrasında pansiyona giriş işlemleri yapılabilir. Bunun yanı sıra tüm cins ve yaş köpekler için pansiyon giriş işlemlerinden önce köpeklerin sağlık kontrolleri uzman veterinerler tarafından yapılır. Sağlık sorunu saptanmayan köpekler için odalar belirlenir ve her köpeğe uygun günlük programlar oluşturulur. Köpek sahibi tarafından belirtilen köpeğin devamlı sağlık sorunu veya yakın zamanda atlattığı ameliyat durumu, hamilelik durumu varsa bu köpekler veteriner gözetiminde sürekli kontrolden geçerek kontrol edilir. Herhangi aksilik durumlarında köpek sahipleri bilgilendirilir. Bunun için köpek sahiplerinin köpeklerinden uzak kaldıkları süreçte merak etmemeleri ve güvensizlik yaşamamaları amaçlanır.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Ümraniye Fiyat