KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR

Köpeklerinizden ayrı kalacağınız durumlarda en büyük korkunuz acaba köpeğimi kime emanet edebilirim korkusudur. Çünkü sevimi dostunuzu emanet edebileceğiniz güvenilir bir yuvaya ihtiyacı vardır. Bu sebeple kurulmuş olan ve köpek dostlarınıza en güzel şekilde ağırlayan köpek pansiyonu pansiyonlardır. Köpek beslemekte olan herkesin gönül rahatlığı ile sevimli dostlarını emanet edebilecekleri bir yerdir. Köpeğinizi bıraktığınız yerin köpeğinize iyi davrandığından ve güzel beslediğinden emin olmalısınız. Köpek pansiyonu pansiyon da KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR

Köpeğiniz sizin için çok önemlidir. Sizde sevimli dostlarınızı bıraktığınız zaman ki gibi mutlu bir şekilde geriye almak istiyor iseniz; pansiyonumuzu tercih edebilirsiniz. Bizler tüm sevimli arkadaşı olan sizlerin her daim yanındayız. Sevimli arkadaşlarınızın mutluluğu sizin mutluluğunuz demekse; sizin mutluluğunuzda bizim mutluluğumuz demektir. Siz dostlarımızın emanetlerine gözümüz gibi ağırlamaktayız ve her daim mutlu olmanızı sağlamaktayız. Köpeklerinizin her türlü ihtiyacınızı sizin yokluğunuzu hissettirmeden gidermekteyiz. Bu sayede köpeğiniz sizin olmadığınız zamanlarda sanki sizinleymiş gibi mutlu olmaktadır.

KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR

Alışmış oldukları besinleri tüketmesini sağlamaktayız. Bu sayede sindirim sisteminin bozulmasına da engel olmaktayız. Köpek pansiyonu pansiyon 7 gün boyunca en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Pansiyonumuzun maksimum 50 köpek kapasitesi bulunmaktadır. Yani her köpeğin kendine ait bir bölümü vardır ve köpeğinizle sanki tek müşterimiz oymuş gibi ilgilenilmektedir. Bu sebeple köpeğiniz kendini çok özel hissetmektedir. Kaliteli olan pansiyonuz 4 ve 6 metrekarelik kennellardan oluşmaktadır. Ev ortamında yaşamaya alışkın olan köpekleriniz için ev ortamında gibi hissettirecek olan bölümler bulunmaktadır. Bahçe ortamında yaşamaya alışkın olan ve gezinmeye alışkın olan köpekler için ise köpeğinize uygun olan ortamlar bulunmaktadır. Hali hazırda herhangi bir aksaklık yaşandığı durumlarda bünyemizde bulunan veteriner hekimimiz derhal müdahale etmektedir ve köpeğinizin sağlık durumu kontrol edilmektedir. Her daim veteriner hekimimizin kontrolü dâhilinde köpeklerinizin yaşadığı ortam her gün arınık edilmektedir. Temizlik konusunda oldukça titiz davranılmaktadır. Köpekleriniz pansiyonumuz bünyesince çalışan bakıcılarımız tarafından her daim kontrol edilmektedir. Gerekli olan günlük ihtiyaçları her an karşılanmaktadır.

Köpek Bakımı

Köpek pansiyonu pansiyona, sevimli dostunuzu bırakmadan önce veteriner hekimimiz köpeğinizi bir sağlık kontrolünden geçirmektedir. Bu kontrol, köpeğinizde bir hastalık var mı? Vücudunda mantar, tüy döküntüsü, yara, şişik ve benzeri durumlar var mı? Aşıları, kilolarının not edilmesi ve köpeğinizin ismi diğer bilgiler not alınır. Bu işlemin yapılmasının sebebi köpeğinizi teslim ederken bıraktığını gibi geri almanızı sağlamaktır. Köpeğiniz için bir tabela hazırlanır ve siz gelinceye kadar yaşayacağı bölüme köpeğiniz yerleştirilir. Çıkış için köpeğinizi almaya geldiğinizde dostunuz aynı kontrollerden tekrar geçirilir ve pansiyonumuzda köpeğinizin nasıl rahat ettiği size kanıtlanmış olur. Köpeğinizin kulak ve gözleri bir güzel temizlenir, tırnakları kesilir ve köpeğinizi bıraktığınız halinden daha hoş bir şekilde geriye alırsınız.

KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR

Köpeğinizi teslim etmek için geldiğinizde sizin adınıza da bir evrak düzenlenir. Bu evrakın düzenlenmesinin nedeni herhangi bir durumda size ulaşmamızı ağlamak ve köpeğinizin her türlü ihtiyacının en güzel şekilde karşılanmasını sağlamaktır. Köpeğinizi teslim ederken beraberinde köpeğinize düzenli olarak vermiş olduğun takviyeleri de bize teslim eder iseniz KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR . Bu takviyeler ilaç, vitamin veya besin takviyeleri olabilir. Bu bilgileri not ettirir iseniz köpeğinizin bakımı dört dörtlük yapılmış olur. Köpeğinizi en güzel şekilde teslim ederseniz aynı şekilde teslim alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Pansiyonumuza köpeğinizi teslim etmeden önce yapmanız gereken şey; köpeğinizi kısa sürelimi yoksa uzun sürelimi bırakacağınızın kararını vermektir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, köpeğinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

KÖPEKLERİNİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE BAKILIR