Levent köpek oteli

 

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olarak sayısız semtleri bulunmaktadır. Bu semtlerden bir tanesi Levent olup, burada da birçok köpek otelleri bulunur ve bütün oteller farklıdır. Levent köpek oteli birçok köpekleri ağırlayarak hem köpeklere, hemde köpek sahiplerine yardım ediyor. Köpek otelinde neler yapılıyor diye soracak olursanız, köpeğin bütün bakımları yapılıyor veya en azından yapılması gerekiyor. Bir köpek oteli, bir köpeğin öylesine gelmesi için kurulan bir işletme değil. Köpek otelinde, köpek kaç gün kalacaksa, kaldığı günler kadar yemeği ve suyu verilmeli. Bahçeye çıkarılmalı, gezdirilmeli ve oynanmalı. Bunların dışında eğer gerekiyorsa ve köpeğin sahibide isterse, köpeğe eğitim verilmeli, sağlık kontrolleri yapılmalı ve en önemli olan şeylerden bir tanesi ise köpeklere yeteri kadar sevgi ve ilgi gösterilmesi gerekiyor. Bunların hepsi çok önemli konulardır ve gerektiği kadar ihmal edilmemesi gerekiyor. Köpek sevmek ve onlara bakmak arasında ciddi bir fark vardır.

Levent köpek oteli

Levent köpek oteli tecrübeli ve köpeklerle içiçe olmayı sevenlerle çalışmaktadır. Köpek oteli gibi bir yerde köpeklere yaklaşamayan veya köpekleri sevmeyen veya onlarla arkadaş olamayacak kişiler kesinlikle çalışamaz. Öncelikle bir köpek otelinde çalışacaksanız, onlara en iyi şekilde sevgi göstermeniz gerekiyor. Köpekler sevgiye muhtaç hayvanlardır ve sevilmeyi çok severler. Bazı köpekler sahipleri ile beraber kalkar ve onlarla akşam beraber yatarlar. Köpeklerin dostluğu birçok kişi için o kadar önemli ki anlatmak yetmez, resmen yaşanması gerekiyor. Köpek otellerine gittiğinizde, bunun nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Köpeklerin neden özel olduklarını anlayabilirsiniz. Bir köpek sahibi olmak kolay, ya satın alıyorsunuz veya tanıdığınız biri yahut veterinerden bazen bedavaya alabiliyorsunuz ama sadece alıyorsunuz. Köpek sahibi olmak onları almak ile bitmiyor.

Levent köpek oteli Fiyatları

Köpekleri sevmeniz gerekiyor, onları her gün gezdirebilmeniz lazım. Onlarla oynayıp yanlış yaptıkları zaman uyarmanız, doğru yaptıkları zamanda da aferin diyebilmeniz gerekiyor. Köpek bakımı titizlik ve hassasiyet istemektedir. Levent köpek oteli bugüne kadar yüzlerce köpeklere bakım yapmış ve sevgi göstermiştir. Köpeklerle beraber yaşamak gerçekten çok farklı bir duygudur ve bunu yaşamadığınız sürece anlamak çok zor. Hangi cinsten köpeğe sahip olmak istediğinize bağlı olarak, köpeğe nasıl bakım yapmanız gerektiği ve onlara nasıl eğitim vermeniz gerektiği belli olur, fakat bütün köpekler, cinsleri ne olursa olsun her zaman sevgi görmeleri gerekiyor. Onların ne kadar özel olduklarını ancak onlara yakın olduğunuzda anlayabilirsiniz. Bir köpek sahip olma isteğinin sadece geçici bir heves olmaması gerekiyor. Hayatınızın bir köşesinde onlara özel bir yer ayırabilmeniz lazım. Onlarla yaşadığınızı unutmamanız gerekiyor.

Levent köpek oteli

 Köpek Bakımı

Köpekler insanların en sadık dostudur, fakat aynı zamanda hayvanlar arasında en hassas ve duygusal olan hayvanlardır. Köpeklere kızdığınız zaman anında küsebiliyorlar veya üzülebiliyorlar. Onları sevdiğinizde veya onların sevdiği bir şey yaptığınızda anında mutlu olduğunu anlayabiliyorsunuz. Köpeklerin gözlerinden akan yaşları gördünüz mü bilemiyoruz, ama köpeklerde ağlayabiliyor. Levent köpek oteli, köpeklerin ne kadar özel olduklarını ve onların ne kadar sevgiye muhtaç olduklarını bildikleri için köpek oteli kuruyorlar. Bir köpek oteli kurmak kolay değildir, fakat köpekleri sevdikleri için ve onlara yardım etmek istedikleri için her şeye katlanarak köpek oteli açabiliyorlar. Köpek oteli açabilmeniz için gereken birçok evraklar ve izinler bulunmaktadır, fakat gerçekten köpekleri seviyorsanız ve onlara sahip çıkmak isterseniz, bütün zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Köpekleri her zaman sevmeniz ve sevdiğiniz kadar onlara bakabilmeniz gerekiyor. Eğer bütün sorumlulukların üstesinden gelebilirseniz, köpeklerle her zaman çok iyi arkadaş olabilir, hatta sırdaşınız bile olabilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Levent köpek oteli