Maltepe Köpek Oteli

Bu Köpek Otelleri Ne İşe Yarar?

Malum yaz mevsimi geldi ve artık herkes tatile gitmek için zaman kolluyor fakat evinizde kedi veye köpek gibi her gittiğiniz yerde hoş karşılanmayacak evcil dostlarınız varsa, tatile gitmek sizin için zorluk çıkarabilirdi. Fakat artık Maltepe Köpek Oteli sayesinde siz evde değilken ya da uzun bir yolculuğa gidecekken onu köpeğiniz ile ilgilenecek bir yere bırakmak çok basit ve konforlu. Köpeğiniz; ona gerekli bakımı sağlayacak, çeşitli egzersizler ve alıştırmalar yaptıracak, onu sürekli mutlu ve huzurlu tutacak eğitmen ve bakıcıların gözetiminde olur ve siz de gönül rahatlığıyla onu bırakarak tatile gidebilirsiniz.

Maltepe Köpek Oteli Nerede Bulabilirim? Bu Köpek Otellerine Güvenebilir Miyim?

Küçükyalı’da, Minibüs Yolu’nda, E-5’te, sahil yolunda, Maltepe’nin içinde, yani hemen hemen Maltepe’nin her yerinde köpek oteli bulmanız mümkün. Fakat elbette ki hepsi iyi olmayabilir ve hepsi köpeklerinize gereken özeni göstermeyebilir. Bu sebeple önce çeşitli köpek otellerini araştırıp hakkında yapılan yorumları okumanızda fayda var. Daha sonrasında ise içinize en çok sinen otele köpeğinizi bırakıp gönül rahatlığıyla tatile gidebilirsiniz.

Bu Köpek Otellerinde Ne Gibi Hizmetler Verilmekte ve Köpekler Ne Gibi Eğitimler Görmektedir?

  Bu köpek otellerinde; yüzme, koşu, yürüme, top oyunları, frisbee ve benzeri günlük egzersizlerin yanı sıra tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, davranış eğitimi ve benzeri sosyal davranışa yönelik hizmetler de verilmekte ve köpeklerinizin birlikte sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Çoklu oyunlar ile köpeklerinizin sosyal aktiviteler yapması ve bu sayede sosyal olarak da gelişmesi sağlanır. Başlarında duran eğitmenleri ve bakıcıları ile köpekleriniz daima kontrol edilir ve tıpkı sizin gibi çeşitli bakımları yapılarak beslenme programları ve diyetleri önemsenir. Kısacası siz tatilinizi yaparken köpeğiniz de sizin gibi konforlu ve rahat bir tatil geçirir.

Köpek Otelleri Ülkemizde Tercih Ediliyor Mu? Neden Edilmiyor / Ediliyor Olabilir?

  Köpek otelleri ülkemizde belirli bir zamandan beri olan fakat herkes tarafından tercih edilmeyen bir hizmet olarak kalmıştır. Bunun sebebi insanların uzak bir yere giderken eski zamanlardan beri kedi ya da köpek gibi evcil hayvanlarını komşuya ve benzeri yakınlarına bırakmasından kaynaklanmaktadır ve köpek otellerine para vermek gereksiz gelmektedir. Bu sebeple ülkemizde pek tercih edilen bir hizmet değildir. Köpekler otelde kalırken ne gibi hizmetler gördüklerinin bilinmemesi ve verilen hizmet ile verilen paranın eşit olup olmaması gibi bilinmezlikler de güvensizliğe sebep olmaktadır ve bu sebeple köpek otelleri pek güvenilir kabul edilmediğinden dolayı da sık sık tercih edilmemektedir.

Maltepe Köpek Oteli

Maltepe Köpek Oteli Fiyatları

Kalitesine ya da bulunduğu yere göre fiyatları değişen köpek otelleri genel anlamda pahalı değildir fakat ülkemizde komşuya ve benzeri yakınlara bırakmak yerine köpek oteline para vermek biraz gereksiz olarak görülmektedir. Elbette ki biraz araştırma yaparak en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Belki de birazcık pazarlık yaparak uygun bir fiyata anlaşabilirsiniz.

Fakat genel anlamda köpek otelleri pek pahalı değildir. Çünkü sunduğu hizmetler doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Ve köpeğinizin sağlık ve mutluluğunu düşünüyorsanız en iyi otelde kalmasını ve siz yokken güzel ve hoşuna gidecek bir şekilde bakımının yapılmasını istersiniz. Bu sebeple biraz araştırma yaparak en uygun oteli bulmanız köpeğiniz için en güzel hizmetleri sağlayacaktır. Ve siz tatildeyken gözünüz arkada kalmayacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Maltepe Köpek Oteli