Maltepe Köpek Pansiyonu

İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Zeytinburnu’na bağlı olan Maltepe semti Avrupa yakasında yer almaktadır. İstanbul’un pek çok semtinde yer alan köpek pansiyonları Maltepe’de de yer alarak köpek sahiplerine merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kaliteli ve güvenli hizmet garantisi ile köpek sahiplerinin içi rahat bırakabilecekleri Maltepe köpek pansiyonu uzman kişilerce bakım ve konaklama işlemleri yapılıyor. Hayvan severlerin iş veya sağlık durumlarındaki aciliyetleri neticesinde veya tatil planları kapsamında köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yaşam merkezidir.

Köpek Pansiyonlarının Hayatımızdaki Önemi

Maltepe Köpek Pansiyonu

Pek çok kesim tarafından köpek bakımı işlemi çok hafife alınıyor. Hatta köpek pansiyonları çok gereksiz görülebiliyor. Yalnız köpek sahiplerinin de anlayacakları bir olay ki köpek bakımı meşakkatli olduğu kadar zaman da isteyen bir olaydır. Bu konuda da köpek sahipleri hassas davranarak kendilerinin dışında köpeklerine bakım konusunda güvenilir kişiler ve uzman görüşü arıyor. Köpek pansiyonlarındaki uzman kişileri hizmeti yanında sosyal ortamlar da mevcut olduğundan köpek için cennet gibi yaşam alanları sunuluyor.

Önemli olan bir nokta da köpek pansiyonlarına personel alımları büyük özen ile seçilerek kesinlikle köpek sever kişiler arasından tercih yapılıyor. Köpeklerin konaklayacakları süre içinde özel odaları olduğu kadar ekstra bakımları da yapılabiliyor. Pansiyonlarda bulunan veterinerler tarafından sağlık kontrolleri yapılarak, köpek sahiplerinin istekleri doğrultusunda banyo, manikür, pedikür gibi bakımları da yapılabiliyor. Köpek sahiplerinin istekleri ve uyarıları çok önemlidir. Köpeğin özel bir sağlık sorunu veya beslenme şekli varsa aynı düzen pansiyonlarda da uygulanarak köpeklerin sağlığı ön planda tutuluyor.

Maltepe Köpek Pansiyonu İle Verilen Hizmetler

Pansiyonlara getirilen köpeklerin öncelikle kaydı alınır. Pansiyonda bulunan veterinerler tarafından sağlık kontrolleri yapılır. Bu köpek sahipleri için önemli bir hususken pansiyonda bulunan diğer köpekler için de dikkat edilmesi gereken bir etkendir. Köpeğin sağlık sorunu varsa sağlık kontrolü esnasında bunun dikkate alınarak kontrol edilmesi de önemlidir. Maltepe köpek pansiyonu sağlık konusunda bu kadar hassas olduğundan hayvan severler için daha güvenli bir ortam oluşturuyor ve bu nedenle tercih ediliyor. Köpeğin giriş işlemleri tamamlandıktan sonra günlük sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün şeklinde organik mamalar ile yemek hizmeti veriliyor. Tuvalet eğitimi olan köpekler için tuvaletlerini yapabilecekleri açık ortamlar mevcuttur. Bunun dışında da köpeklere kaldığı süreçte köpek eğitimi veriliyor.

Bunun dışında gezme ihtiyaçları doğrultusunda da gün içinde 1-2 kere köpekler uzman kişiler tarafından dışarı çıkarılarak gezdiriliyor. Özel odalarında yatakları her gün temizlenir ve ortamları düzenlenir. Maltepe Köpek Pansiyonu sahipli köpeklerin yanı sıra sokaktaki pek çok köpeğe ev göreviyle hizmet vermeye devam ediyor. Pansiyonda konakladıkları süreçte herhangi bir hastalık durumunda hemen ilgilenebilecek veteriner bulunuyor. Köpeklerin duygusal halinden ve hastalıklarından durumunu anlayabilen doktorlar köpeklerin durgun hali dolayısı ile hemen kontrole geçerek hastalığın ilerlemesi önleniyor. Bunların dışında pek çok hizmet aksatılmadan ve en iyi şekilde veriliyor. Köpek sahiplerinin özel istekleri veya dikkat edilmesi istenen hususlar doğrultusunda köpeklere özel bakım ve ilgi gösteriliyor.

Bu nedenle de köpek pansiyonlarında çalışan her personelin bu konuda duyarlı olması ve ilgili olması sağlanıyor. Personel alımlarında da köpek sevgisi olan ve kendini köpeklere adayabilecek, işinden zevk alacak kişiler arasından seçim yapılıyor. Pansiyonda doktor göreviyle uzman bir veteriner bulundurulmasının dışında köpeklerle ilgilenen kişiler arasında da veteriner olan kişilerin bulunmasına dikkat ediliyor. Her zaman köpek sahipleri ile iletişimde olabilen, kaliteli hizmeti ile hayvan severler tarafından ilgi gören Maltepe köpek pansiyonu köpekleri emanet edebilecek ideal yaşam alanlarından biridir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Maltepe Köpek Pansiyonu