Maltepe Köpek Pansiyonu

 Kulağa değişik ve hoş gelen bir tarza da olan Maltepe Köpek Pansiyonu köpeklerin tatil imkânından yaralanmalarına olanak sağlayan bir köpek oteli olmaktadır. Köpeklere yönelik bakım problemi kaygısının duyulmadığı müşterilerin sadık dostlarını Maltepe köpek pansiyonuna gönül rahatlığı içerisinde teslim ettikleri ve aynı şekilde sorun yaşanmadan köpeklerini geri aldıkları köpeklere uygun hizmet veren bir kurum olma spesiyalitesine sahiptir.

Köpeklerin sahiplerine duydukları bağlılıkları, sevgileri ve ilgileri göz önünde tutulmakta kişilerin de köpeklerine olana alışkanlıkları önemsenerek Maltepe köpek pansiyonun da köpeklere sahiplerinin yokluğunu hissetmemeleri adına iyi bir uyum ortamı sağlanmaktadır. Duygusallıkları da ön plan da tutularak bu durumun köpeklerin sahiplerinden bir süre ayrı kalmasından dolayı derinleşmemesi amacıyla onlara pansiyon da geniş oyun alanları hem kapalı ortam da hem de açık ortam da sunulabilmektedir.

Maltepe Köpek Pansiyonu

Türkiye de boy gösteren mevsim değişiklikleri nedeniyle köpeklerin soğuk havalar da kapalı ortamlar da konaklatılması ılıman havalarda da kapalı mekânlar da konaklatılması uygulaması sayesin de köpeklerin olası hastalıklara karşı korunması en yüksek düzeyde tutulmaya çalışılmaktadır. Ancak köpekler de oluşan herhangi bir rahatsızlık sonucun da pansiyonun veteriner hekimleri olaylara müdahale ederek rahatsızlığın daha ileri boyuta taşınmasına engel olmaktadırlar. Kişiler gerek iş gerekse özel sebeplerden dolayı köpeklerinden ayrı kalmak zorun da olabilirler.

Köpeklerin evde tek başlarına kalıp sıkıcı zaman geçirmektense Maltepe köpek pansiyonu köpeklere ev sahipliği yaparak hem doyasıya oyun parkların da oyun oynamalarına hem de köpeklerine lehine olan birçok faaliyetten yararlanmalarına güvenilir ortamı sunabilmektedir. Maltepe köpek pansiyonu köpeklere sadece konaklama hizmeti değil aynı zaman da köpek eğitimi kapsamın da kişilerce uygun görülen uzman eğitmenler tarafından köpeklerin hem konaklayarak hem de eğitimlerden faydalanmaları önemli ölçüde sağlanmaktadır.

Maltepe Köpek Pansiyonu

Köpek Eğitimi Hakkında

Köpeklerin eğitimler esnasın da sıkılmaları ise olanaksızdır. Son derece faydalı ve tatil versiyonlu eğitimler verilmektedir. Köpekler eğitim alırken aynı zamanda da tatilin tadını çıkarmaktadırlar. Böylece kişiler sadık dostlarını eğitilmiş olarak teslim almaktadırlar. Bunun da hem köpeklere hem de sahiplerine büyük ölçüde kazanımlarının olduğu göz ardı edilemez bir gerçekliktir. Pansiyonun sahip olduğu geniş alanlar sonucun da köpeklerin doğaları gereği hareket özgürlükleri kısıtlanmamış olmaktadır. Çoğu köpeğin pansiyon da konaklama şansı bulması köpeklerin birbirleriyle kaynaşıp eğlenceli vakit geçirmelerine de olanak sunmaktadır.

Kişiler dilerse uzun vadede dilerlerse kısa vaat eda köpeklerini pansiyona verebilmektedirler. Pansiyonca yapılmakta olan hizmetler uzun ya da kısa süreli ayırt edilmeksizin eksiksizce yerine getirilebilmektedir. Bu konuya yönelik hizmetlerin kalitesinden hiçbir koşul altında kalınmaksızın ödün verilmemektedir. Maltepe köpek pansiyonu geniş yeşil alanlarda kurulmuş olması nedeniyle köpeklerin doğayla bütünleşmelerine olanak sağlamaktadır. Uzman bakıcılar da köpekleri gözlemlemekte olumsuz sonuçlanması muhtemel olaylara zamanın da müdahale etmektedirler.

Maltepe Köpek Pansiyonu Fiyatları

Uyuma beslenme düzenlerine de bir hayli önem verilmektedir. Bu gerekliliklerinin dışında pansiyon da geçirilen zaman onlar için monotonluğun tersine tam bir eğlence alanı oluşturmaktadır. Odaların temizliği ciddiye alınmaktadır. Bu işlem her gün sistemli olarak yapılmaktadır. Köpeklerin beslenmelerine ilişkin yeme kapları da her köpeğe ayrı ayrı sunulmakta uygulama bu yönüyle de hastalıklara temel oluşturmamaya değer kazandırmaktadır. En çok tükettikleri sular da arıtma sistemleri sayesinde mikroplardan arındırılmış ve berraklaştırılmıştır.

Sağlık taramaları günlük olarak özenle yapılmaktadır. Pansiyon müşterilerin gözleri arkada kalmasın diye içeriğini kameralar ile donatmıştır. Kamera sistemlerinin verdiği olanakla müşteriler köpeklerini diledikleri zaman diledikleri kadar görebilme olanağını yakalamaktadırlar. Kuaför imkânı ve banyo keyifleri de pansiyon da var olan diğer özellikler arasın da yer almaktadır. Maltepe köpek pansiyonu müşterilerine güveni sağlamış sistematik çalışma ilkesini benimsemiş köpeklerin sağlıklarını ciddiye alan bir köpek oteli ve eğitim kurumudur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Maltepe Köpek Pansiyonu