Osmanbey Köpek Pansiyonu

Köpekler artık insanlar ile birlikte yaşar ve onların uzun yıllardan bu yana dostları olarak görülmektedirler. Köpekler ile insanlar çok kolay ayrılmazlar. Her zaman köpekler ile ilgilenecek bir kişi mutlaka bulunur. Fakat özel günler ve davetlerde, tatil planlarında köpeklerin gelmesi bazen pek mümkün olmamaktadır. Bu durumda insanoğlu çözümler bulmak için caba sarf etmektedir. Güvenli çözüm bulmak için Osmanbey Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına uzman kadromuz  kurulduk. Ve köpek pansiyonu olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Osmanbey Köpek Pansiyonu

Osmanbey Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpek sahipleri özel günlerde ve köpekleri ile birlikte gidemeyecekleri durumlarda köpeklerinin güvenilir ellerde bakımı için Osmanbey Köpek Pansiyonu seçmek ve köpeğini buraya teslim etmek için;

  • İlk olarak randevu alarak pansiyona gelmesi gerekir. Sonrasında pansiyonun uzman veteriner hekiminin köpeğinizi sağlık taramasından geçirmesi süreci başlar köpeğinizin bu süreçte başında durabilirsiniz. Detaylı muayenesini izleyebilir ve gerekli durumlarda sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Burada biz, köpeğin bulaşıcı bir hastalığı ve başka bir hastalığı var mı? Buna bakıyoruz. Aşılarının tamamlanıp tamamlanmadığının kontrolünü yapıyoruz. Aşıları tamamlanmayan köpekler pansiyona alınmaz.
  • Köpeklerin kalacağı odalar ve pansiyon köpek sahiplerine tanıtılır ve pansiyon gezdirilir. Köpek sahipleri kamera sisteminden izlemek isterlerse köpek sahiplerine kamera tanımlaması yapılır ve köpek sahipleri 7/24 isterlerse cep telefonlarından isterlerse tablet PC’lerden izleme yapar.
  • Sonrasında köpek sahipleri ile aralarında hazırlana sözleşme karşılıklı olarak imzalanır ve ödeme işlemi sonrası köpek odasına alınır.

Osmanbey Köpek Pansiyonu Köpek Odaları

Köpeklerin kalması için hazırlanan odalar son derece lüks olmakta ve tavandan zemine kadar bakteri barındırmayan seramik taşlar ile kaplanması yapılmaktadır. Oda da köpeklerin rahat uyuması için hazırlanmış yumuşak yatak bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemi için klima kullanılmaktadır. Odalar birbirlerinden bağımsız ve köpekler tek kendileri kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Güneç ışığı almakta olup köpeklerin zarar görmeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Köpek odaları her gün havalandırması ve temizliği yapılır.

Osmanbey Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Pansiyonda tüm köpeklerin beslenmesi ücretsiz olup pansiyon konaklama ücretlerinin içindedir. Köpek beslenmesi uygun ve kaliteli mama içerikleri olan mama markaları ile yapılmaktadır. Sağlık ve form garantisi verilmektedir. Asla köpekler için uygun olmayan beslenme yapılmamaktadır. Köpekler günde bir saat mutlaka açık alanda uzman köpek bakıcılarının kontrolünden gezdirilmekte ve tuvaletlerinin yaptırılması sağlanmaktadır. Egzersizleri uzman ekipler tarafından yaptırılmaktadır. Pansiyon konaklama süresi 15 gün veya daha fazla olan köpekler için kuaför ve banyo hizmeti verilir.

Osmanbey Köpek Pansiyonu Kuralları

Köpek sahipleri köpeklerini bıraktıkları günleri uzatmaları durumunda bir gün önceden haber vermek ve uzatmış olduğu gün kadar ki ücretini ödemekle mesuldür. Bazı ark niyetli köpek sahipleri bakımlarını üstlenmiş oldukları köpekleri burada terk etmektedir. Bizler bu durumda pansiyon süresinin üzerine bir hafta geçen köpekler için şayet köpek sahipleri aramıyor ve sormuyorsa yeni yuva bulmak gibi bir hizmet vermek zorunda kalıyoruz. Asla köpeklerinizi terk etmeyin bakamayacağınız köpeğin sorumluluğu almayın.

Osmanbey Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Pansiyon bünyesinde bulunan uzman eğitmenler ile köpeklere eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler arasında köpeklerin davranışlarının kontrol edilmesi için verilen rehabilitasyon eğitimi köpek davranışları için önemlidir. Ayrıca itaat eğitimler ve köpeklerin sahipleri ile olan ilişkilerin artmasını sağlayan eğitimler verilmektedir. Köpekler bu sayede iletişimleri artmakta ve davranışlarını kontrol etmektedir. Eğitimler uzman eğitmenlerin yapmış olduğu planlar dâhilinde verilmektedir. Köpekler için bu eğitimler faydalı olur ve sahipleri içinde avantajlıdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Osmanbey Köpek Pansiyonu