Pendik Köpek Pansiyonu En İyisi

Köpek pansiyonları seyahate çıkmak isteyen,  tatil yapmak isteyen ya da ev taşıma zamanı köpekleriniz için en güvenli yerlerdendir. Köpek sahibi olan kişiler işleri varken onları nereye bırakacağız gibi endişelere düşüp ne yapacaklarını şaşırabilirler.  Onlar için en iyisini istemek sizin de hakkınızdır. Pendik köpek pansiyonu en iyisi nedir peki?

Pansiyonumuzda Neler Mevcut?

Köpekler için özel olarak dizayn edilmiş alanlarda onların özgürce koşup oynayabileceği alanlara sahip olan pansiyonumuz güven içerisinde bırakabileceğiniz bir yerdir.  Geniş bir alana sahip huzurla koşup oynayacakları alanda özgürce zaman geçireceklerdir. Onları bırakmadan önce aklınızda pek çok soru vardır? Aylarca düzene alıştırdığım can dostumun şimdi düzeni bozulacak mı? Evdeki gibi beslenebilecek mi ya da rahat uyuyabilecek mi? Bu sorularını cevabı;

Pansiyonumuz uzman kadrolardan oluşmaktadır. Veteriner hekim eşliğinde yirmi dört saat boyunca izlenecek olan köpeklerinizin bütün ihtiyaçları karşılanacak onları sanki kendi evlerinde düzenindeymiş gibi hissettireceğiz. Yemek saatlerini talepleriniz üzerine sizin belirlediğiniz saatlere alma imkanımız mevcuttur. Ayrıca isteğiniz üzerine tuvalet alışkanlığı nasılsa öyle giderilecektir. Önceden bilgiler alınacak daha sonra neler yapılması gerektiği belirlenecektir.

Pendik Köpek Pansiyonu En İyisi

Gerekli zamanlarda oyun alanlarına çıkarılıp gezmeleri oynamaları sağlanacak uyku zamanları atlanmayacaktır. Yedi yirmi dört onlara eşlik edecek bir kadroya sahip pansiyonumuz köpekleriniz için bütün konforu düşünmüştür. Acil durum anında ilk yardım için gerekli her şeyin mevcut olduğu pansiyonumuz veteriner hekim eşliğinde müdahale edilmeye olanak sağlayan bir sisteme sahiptir. Ayrıca bilgi almak isteğiniz zaman hiç çekinmeden iletişime geçmeniz mümkündür. Gözünüzün arkada kalmayacağı bir şekilde bütün sistemi oturtan pansiyonumuzda onların huzurlu olması bizim en büyük önceliğimizdir.

Evden ayrıldıktan sonra huzursuzlanma gibi olaylarla karşılaşmayacağınız ortamımız onlara kendi evlerindeymiş hissini verecektir. Böylece dönüşünüzde onları aynı şekilde sağlıklı, neşeli ve huzurlu bulacaksınız. Daha önceden pansiyonumuzu bilgilendirip yer ayırtmanız sizin izin yararlı olacaktır. Belli bir sayıya kadar köpek alabilmekte onlar için en iyisini düşünmekteyiz. Temizlikleri, banyoları, yeme ve içmeleri, oyun saatleri evdeki düzenleri gibi olacağı için huzurlu bir şekilde hayatlarına devam eden köpeğinizi bize emanet edebilir ve bıraktığınız gibi bulabilirsiniz.

 

Ev şartlarına sahip ortamımızda özel taleplere cevap verilmektedir. Mesela köpeğinizin sürekli yediği bir mama türü ya da kullanması gerek bir ilacı mevcutsa bu bize önceden bildirilmelidir. Bu şekilde onu hem beslenme alışkanlığının dışına çıkarmamış olacak hem de gereken ilaçları vermiş olacağız. Şartlarımızı sizin can dostunuza göre uyarladığımız pansiyonumuz en iyisidir. Kadromuzun tecrübeleri sayesinde onlar için gerekli bütün önlemler alınmış en mutlu olacakları ortamlar yaratılmıştır. Köpekler için gerekli bütün sistemin oluşturulduğu pansiyonumuzda sizin köpeğiniz bizim köpeğimizdir görüşüyle onlara kendimizin köpeği gibi bakma garantisini vermekteyiz. Hem onların huzuru hem sizin huzurunuz bizim için önceliklidir. Her şeyin birinci kaliteye sahip olduğu alanımızda mutlu bir süreç geçireceklerine garanti vermekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Pansiyonumuz için gerekli iletişim adresleri ve telefon numaralarını kullanarak bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Kafanızdaki bütün sorulara cevap bulabileceğiniz bu konuşmalardan sonra köpeğiniz için yer ayırtabilirsiniz. Bırakmadan önce görmek için randevu talep edip gelip görebileceğiniz alanımızın ferahlığına sizlerde şahit olabilirsiniz. Uzman kadromuzla birlikte sizi ağırlamak bizim için keyif olacaktır. Aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.  Gözünüz arkada kalmadan can dostunuzu bize emanet ederek seyahate çıkabilir ya da işlerinizi halledebilirsiniz. Sizin önceliğiniz olan köpekleriniz bizim de önceliğimizdir. Onların hangi şartlarda nasıl bir ortamda kalacaklarını gördükten sonra daha rahat olacak ve kadromuzun işinde ne kadar profesyonel olduğuna birebir şahit olabileceksiniz.  Köpeğinizle birlikte eve dönüş sonrasında hiçbir değişikliğin olmadığına şahit olmak sizi de mutlu edecektir. Düzeni aynı kaldığı için ve ev hayatından kopmadığı için köpeğiniz hayatına kaldığı yerden aynı şekilde devam edecektir.

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pendik Köpek Pansiyonu En İyisi