Piqapoo Konforu İle Güvenli Ve Huzurlu Yürüyüşler

Piqapoo Konforu İle Güvenli Ve Huzurlu Yürüyüşler.
Evden çıkmadan evvel sadece Piqapoo’yu köpeğin kuyruğuna takın ve köpeğin kaka yapmaya hazır durumdayken, dışkısı direk poşetin içine düşüyor. Rahat kullanımı ile konforu da beraberinde getiriyor. Elleriniz ve zemin hijyen bakımından temiz olacak ve siz de herhangi bir karmaşa ile uğraşmak ya da temizlik yapmadan yürüyüşlerden keyif ve huzur alacaksınız.çok hafif olmakla beraber dışkıyı gizlemekte ve klipsi tek elle kullanarak da rahatça köpeğin kuyruğuna takılabiliyor. Bütün düşen parçalar, sağlam bir poşetin içine düşüyor. Bu nedenle tek yapmak gereken çöp kutusunun üstünde bulunan klipsi açıp, poşeti bırakmak oluyor.
Asrın ürünü olan bu ürün karmaşa ve sızıntıların olmayacağının garantisini veriyor. Yapmanız gereken tek şey piqapoo yu köpeğinizin kuyruğuna takıp sonra hemen uzun bir yürüyüş yapmanız ve bu köpeğinizin piqapoo ya alışmasını sağlayarak 3-4-5 defa taktıktan sonra köpeğinizin piqapoo ya çoktan alışmış olduğunu göreceksiniz. Piqapoo, yüz elli köpekten bir çok sayıda köpek sahibi yönünden test edilmiş ve uygulanmış, çoğunlukta da olumlu sonuçlar alınmıştır.

Piqapoo Nasıl Çalışır?
Yürüyüş sırasında köpeğin kaka yapmasını bekleyin. Köpeğin kakasını yaptıktan daha sonra da Piqapoo üstünde yer alan kıskaç yardımı ile elinize temas etmeden piqapoo poşetini çöpe atın. Piqapoo köpeğin kuyruğunun dibine takılıyor. Köpeğin ilk takıldığında ise arkasına bakma isteği ve kuyruğunda ne olduğunu merak ederek ve hafif huylandığını zannedilebilir. Bu durumda yapmak gereken tek şey piqapoo yu köpeğin kuyruğuna takıp köpek ile uzun bir kaç yürüyüş yapmak ve piqapoo ya alıştırmak gerekiyor.

Pigapoo Sağladığı Avantajlar
Piqapoo köpeğe ilk takıldığında ve yürüyüş esnasında köpeğin poposu üstüne oturduğu gözlemlendi. Yapmak gereken köpeği severek yürüyüşe devam etmek oluyor. Piqapoo köpeğin kuyruğunda asla kayma yapmaz ve piqapoo mandalın iç alanında ki silikon ve halkalar yardımıyla hem yumuşak hem de çok hafif bir dokunuş ile piqapoo ya alışıyor. Bundan sonra eller her zaman serbest yürüyüşler de daha keyifli ve huzurlu geçiyor. Pigapoo her daim arkanızda olup konfor ve rahatlığı ilk ve tek olarak hayvan sahiplerine büyük rahatlık ve konfor sağlıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Piqapoo Konforu İle Güvenli Ve Huzurlu Yürüyüşler