Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı

İstanbul’un Sancaktepe ilçesine bağlı olan Samandıra semti Anadolu yakasında yer almakta olup göç alma sebebiyle ortalama nüfusun üzerindedir. Yoğunluğun ve hayvan severliğin aktif olduğu bu semtte köpek pansiyonları da giderek artmaktadır. İlçenin kitlesinden dolayı Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı oldukça uygundur.

Samandıra Köpek Pansiyonunda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Köpeğinizin huzurunun ön planda tutulduğu bir ortamdır. Sahibinin pansiyon yetkililerini bilgilendirilmesi dâhilinde özel sağlık durumu gibi destek gerektirecek her türlü hizmet verilmektedir. Evinde ya da alışık ortamda kazanmış olduğu becerilerinin üzerine bir yenisini daha eklemek üzere görevliler yer almaktadır. En kıymetli yoldaşlarınıza en az sizin kadar yakın olmakla beraber her türlü ihtiyaçları da eksiksiz karşılanmaktadır. Özel bakım gerektiren ya da psikolojik olarak zarar görmüş bir köpeğe gerekli desteklerde bulunup tekrar köpeğinizin sosyal ortama alışmasına yardımcı olurlar. Köpek pansiyonları köpek bakımı konusunda uzman ellerdir. Bu yüzden güveneceğiniz bir kapının olması köpek sahipleri için oldukça önemlidir. Her zaman için eğitimli eğiticiler ve veterinerler iş başındadır.

Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı

Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı

Genellikle yavru iken sahiplenilmiş bir köpek oldukça eğitime açıktır. Verdiğiniz bakım ve gösterilen ilgi sayesinde köpeğinizin karakteri oturur. Tıpkı insanlarda olduğu gibidir. Saldırgan amaçlı yetiştirilen köpekler bu tip durumlarda atağa geçerek tepkileri belli ederler. Şiddete meyilli olup ani saldırılarda duyarsız kalmazlar. Bu gibi durumda Samandıra köpek pansiyonları bu köpeğin eğitim sürecini ayrı tutmaktadır. Çünkü diğer köpeklerden farklı bir yapıya sahip olup başka köpekleri de olumsuz etkilememesi ve saldırmaması için özel eğitim görürler. Tam tersi durum düşünüldüğünde köpeğiniz sakin ise ve bu durumdan oldukça memnunsanız kendisi gibi hassas ve sakin köpekler içerisinde eğitim gösterilir.

Samandıra köpek pansiyonları köpeklerinizi karakter taraması sonrasında eğitime tabi tutarlar. Yemekleri, oyun saatleri, sağlık ihtiyaçları yüzeysel ama olmazsa olmaz bakımları pansiyon tarafından karşılanır. Sahibinden almış olduğu sıcaklığı eğitmenlerinden alırlar. Sevgi ihtiyacının karşılanması önceliklidir. Sahibinden kopma sendromunu göz önünde tutan eğitmenler köpeğiniz için en uygun yaşama koşulunu belirlerler. Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı genellikle günlük 50-60 TL civarından başlamaktadır. Bu fiyat gün sayısına, lüks bakım ya da ekstra isteyeceğiniz uygulamalar sonrasında değişiklik göstermektedir.

Samandıra Köpek Pansiyonunu Nasıl Seçmeliyim?

En iyi sonucu birebir görerek elde edebilirsiniz. İç rahatlığı açısından temizliği, köpeğin bulunduğu koşullar, verilen mamalar, sıcak ya da soğuk havalarda uygulanan ısıtma ya da soğutma sistemleri, kameranın olup olmadığı gibi ayrıntı gerektiren durumlara özenle yaklaşmalısınız. Siz dışarıdayken köpeğinizin nasıl bir muameleye maruz kaldığını kamera sistemi sayesinde canlı yayına bağlanarak şahitlik edebilirsiniz.

 

Samandıra Köpek Pansiyonunun Gerekli Olduğu Durumlar Nelerdir?

Samandıra köpek pansiyonları genellikle sık seyahat eden, yoğun iş temposunda çalışan, köpeğinin özel eğitim almasını isteyen kişiler açısından oldukça tercih edilmektir. Türkiye’de de artık sıkça rastlanan köpek pansiyonları her gün biraz daha duyulur ve kullanılır hale gelmiştir. Köpeğinizin ekstra ilgi görmesini istediğiniz zamanlarda da Samandıra köpek pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. Yaşamın yoğunluğundan kaynaklı olarak gereği kadar ilgilenemiyor, oyun zamanlarını aksatıyor, diğer köpeklerle bir araya gelmesinde sorun yaşıyorsanız Samandıra köpek pansiyonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Köpeklerde birbirinden etkilenme olasılığı çok yüksektir.

Sürü psikolojisi oldukça yaygın olan hayvanlarda yapmak istemediği ya da yapmak istemediği bir durumu diğer köpekte fark edip gözlemleme yoluyla taklit etme çabasına girer. Bu yüzden sorun yaşadığınız köpeklerinizi rahatlıkla Samandıra köpek pansiyonlarına getirip sorun haline gelmiş fakat çözülmesi muhtemel durumlarınızı halledebilir mutlu sonla pansiyonlardan ayrılabilirsiniz. Samandıra köpek pansiyonları, köpeğe dair her türlü ihtiyacın rahatlıkla karşılandığı yerlerdir.

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatı