Sarıyer Köpek Oteli İstanbul

Sarıyer İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan bir ilçedir. 35 mahalleden oluşan bu ilçenin Doğusunda İstanbul Boğaz’ı, Güney’inde Beşiktaş, batısında ise Eyüp vardır. İstanbul’un en kuzeyindeki ilçeler arasında yer alan Sarıyer’in eski adı Simas olarak bilinir. XIX. yüzyılda Osmanlı kaynaklarında adı Sarıyar olarak geçmektedir. İstanbul’un bir çöm büyük ilçesinde olduğu gibi Sarıyer ilçesinde de köpek oteli bulunmaktadır. Bunlardan biri ise Sarıyer Köpek Oteli Istanbul ‘dur.

Köpek Otelinin Önemi

Hayvan severler, sahiplendikleri hayvanlar ile çok sağlam bağ kurarlar. Bu bağ o kadar güçlüdür ki onları kimseye emanet edemezler ettiklerinde ise akılları hep onlarda kalır. Köpek otelleri bu konuda Hayvan severlerin sıkıntılarına çare olmuştur. Kimseye emanet edemedikleri minik dostlarını, köpek otellerine bırakarak zorunlu seyahat ve tatillerini gönül rahatlığıyla tamamlarlar. Köpek sahiplerinin ellerinde olmayan nedenlerden dolayı evlerinden uzun süre ayrı kalmaları sahipleri kadar köpekler içinde çok zor bir durumdur. Yalnızlığa karşı sert olan köpekler evde kaldıkları süre boyunca gerek beslenme gerekse psikolojik açıdan zor bir süreç yaşarlar.

Sarıyer Köpek Oteli İstanbul

Köpek otellerinin varlığı ile evde uzun süre yalnız bırakılmak zorunda olunan köpeklerin bu süreci, yine Sarıyer Köpek Oteli İstanbul konaklayan köpekler ve bu otellerin uzman eğitimli kadroları ile geçirmesi hem kendileri hem de sahipleri açısından büyük önem taşır. Sarıyer Köpek Oteli İstanbul konaklayacak olan köpeklerin rahatı için özel olarak dizayn edilmiş olup uzman kadroları ile de konaklama süresini sağlıklı bir şekilde geçirmelerini hedef almıştır. Köpek bakımı oldukça zor bir bakımdır. Köpeğin beslenmesi, ayak bakımı, tüyleri ve zamana ayarlanan aşıları vardır. Bu bakımları ve beslenmeleri, köpek otellerinde uzman kadro tarafından yapılmaktadır. Emanet edilen hayvanın alışkanlıklarına göre hizmet veren köpek otelleri sahipleri dönene kadar bakımlarını en iyi şekilde yerine getirirler. Sarıyer ve Sarıyer’e yakın oturan hayvan severler köpeklerini emanet etmek zorunda kaldıklarında Sarıyer köpek oteli araştırarak minik dostları için en doğru yeri bulup emanet edebilirler.

Sarıyer Köpek Oteli Istanbul

Sarıyer Köpek Oteli Özellikleri

Hayvan seveler sahiplendikleri köpekleri için her şeyin en iyisini yapmak isterler bu yüzden emanet edecekleri otel en iyi hizmet veren otel olmalıdır. Sarıyer köpek oteli tüm Türkiye’de hizmet veren köpek otellerinin genel özellikleri ve konaklayacak köpeklerle ilgili koydukları bazı şartlar mevcuttur. Birçoğu çiftlik ya da Bahçeli evler olan köpek otelleri, ısınma veya serinleme ekipmanları eksiksiz olup mevsim koşullarına göre ayarlanmaktadır. Dizayn edilen odalardaki ışık sistemleri köpeklerin rahatsız olmayacağı kadar açılmaktadır. Organik mamalar ile beslenme sağlanır. Köpek konuklarının kaldıkları süreye bağlı olarak vücut bakımları da en iyi şekilde yapılır. Sarıyer Köpek Oteli İstanbul konaklayan köpekler günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere gezdirilir.

Belli saatlerde aktivite yaptırılarak sıkılmaları önlenir. Tüm bu hizmetler konaklayan köpeklerin rahatı için düşünülmüştür. Sarıyer Köpek Oteli İstanbul konaklayacak konukları için bazı şartlar koymuşlardır. Öncelikli olarak kaç gün konaklayacakları köpek sahipleri tarafından belirlenip, belirlenen tarihler için randevu alınması gereklidir. Bu uygulama ile konaklama adı altında terkedilen köpeklerin sayısının artması önlenmiştir. Bu uygulama ile ayrıca aşı yapılmamış köpeklerin aşılarının, Sarıyer Köpek Oteli İstanbul da bulunan veterinerler tarafından sahiplerinin de isteği ile yapılması sağlanır. Bu aşılar konaklama süresince köpeklerin birbirlerinden parazit kaplamamaları için uygulanır. Konaklama süresine ve alınan hizmete göre köpek oteli fiyatı farklılıklar göstermektedir. Köpek sahibinin isteği ile yapılan aşılar ücrete tabi olmaktadır. Bunun dışında yapılan günlük bakımlar konaklama ücretine dahildir.

Köpek sahipleri, evde yanlış başına bırakmak zorunda kaldıkları köpeklerini, köpek otellerine bırakarak planladıkları işleri Gönül rahatlığıyla tamamlarlar.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sarıyer Köpek Oteli İstanbul