Sarıyer Köpek Pansiyonu

İstanbul’un nerdeyse her semtinde bir köpek pansiyonu mevcuttur. Köpek pansiyonları arasında; Sarıyer semtinde bulunan pansiyon, Sarıyer Köpek Pansiyonu olarak anılır. Sarıyer de bulunan pansiyon, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği için her türlü birikime sahiptir. Çünkü, her türden köpeğe hizmet vermiştir ve bu hizmetlerine faal şekilde devam eder. Köpek sahipleri, çoğunlukla yaşadıkları yere daha yakın olan bir köpek pansiyonunu tercih ederler.

Bazı köpek sahiplerinin daha yakın bir yerde ve de daha kaliteli hizmet anlayışına sahip olmak adına, çok daha pahalı bir köpek pansiyonu tercih ettikleri de görülür. Köpek pansiyonu tercih ederken, her köpek sahibinin aklını karıştıran bazı sorular bulunur. Köpeğin bakımından beslenmesine, sevgi görmesinden aktivitesine kadar bazı düşünceler kafaları meşgul eder. Pansiyondan alınan hizmette; beslenme koşulları, hizmetin kimden alındığı ve de hijyen ile alakalı tüm konular, bir sorun olarak büyük bir sıkıntı haline dönüşmeye başlar.

Köpeklerin Pansiyona Teslim Edilmesi

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Ailenin birer ferdi olan köpekler; birkaç günlük ya da haftalık pansiyonlara verilmiş dahi olsalar, sahipleri tarafından vicdan azabı ile bırakılırlar. Köpeklerine aşırı derece de tutkun halde olan kimseler; onları bir pansiyona bıraktıklarında, duygusal anlamda çok acı çekerler ve haksızlık yaptıklarını düşünürler. Bu düşünceler, köpeklerinden kolay ayrılamama duygusunu tetikler.

Gerçekte anlaşılması gereken nokta, köpeklerin terkedilme hissi içerisinde olmadıklarını düşünmek ve haksızlık edildiğine dair olan duygu bunalımlarını akıldan çıkarmaktır. Bu gibi faktörlerle alakalı olarak, düşünceleri daha mantıklı bir şekilde yönlendirmek doğru bir tavırdır. Benim köpeğime o nasıl bakar, aç bırakır mı ya da sevgisiz kalır mı sorunları, pansiyondaki yetkililer tarafından gayet iyi anlaşılır. Bu nedenle görevliler; bu tarz sıkıntılarla alakalı bir sorun yaşanmaması için, en iyi hizmeti verirler.

Her İşin Başında Sevgi

Köpeklerin kişiliklerinde bir değişim ya da rahatsızlık verici bir durum olmaması adına; tüm ihtiyaçlarının karşılanması kadar önemli olan husus, sevgisiz göstermek için çalışmaktır. Sevgi ya da ilgi göstermek, köpeklerin başını okşamak anlamına gelmez. Onlarla aktiviteler yapmak, gezinmek ve oynamak tarzındaki çok çeşitli faaliyetler, içgüdüsel bir şekilde pozitif olarak algılanır.

Köpekler, kendisine ilgi gösteren ve vakit geçiren kişilere, duygusal bir bağ ile bağlanırlar. Bu anlamda; duygusal bir bağ kurmaya yönelik faaliyetlerin tamamlanması ile beraber, bakımlarının da kusursuz bir şekilde yerine getirilmesi çok önemlidir. Beslenmesi ve sağlığı ile ilgili olan durumlarda da yanında olmak, köpeklerde sevildiğinin anlaşılmasına sebep olan etmenlerdendir. Köpekleri sevmek ve onlara bakmak ayrı bir faaliyet olsa da, sevgi göstergesi olarak algılanır.

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Sarıyer Köpek Pansiyonu tüm olumsuz düşüncelerin farkında olarak, sahibi olan köpeklere göstermiş olduğu titizlik ve sevgiyi, sahipsiz olan diğer köpeklere de gösterme ilkesini benimser. Gösterdiği kaliteli hizmet anlayışı ile, müşterileri tarafından kaliteli bir köpek pansiyonu olarak anılır. Özellikle de, her cins köpeğin aynı ortamda bulunması çok zor bir durumdur. Her zaman pansiyonda misafir edilen köpeklerin eşit olarak görülmesi, çalışanların sorumluluk anlayışındaki ciddiyetin ispatıdır.

Ayrıca; bu düşünce, çalışan ekibin işini daha da kolaylaştırmak adına, profesyonel bir bakış açısıdır. Köpeklerin cinslerinin birbirinden farklı olması, onların davranışlarında da farklılıklar olması anlamına gelir. Sarıyer Köpek Pansiyonu; bütün bu farklılıkların bilincinde olan bir anlayışla, her türlü sorunu en aza indirgemeye çalışan bir kurum olarak karşımıza çıkar. Sarıyer’de ikamet edenlerin ve uygun bütçeli bir yer arayanların başvurduğu pansiyon, son derece profesyonel bir hizmet anlayışı ile faaliyetini sürdürür.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sarıyer Köpek Pansiyonu