SATILIK KÖPEK CANE CORSO

GÜVENİLİR BİR DOST: CANE CORSO

Irksal özellikleri itibari ile sıradan bir köpekten çok daha fazlasını arayanlar için ideal bir evcil hayvan olan Cane Corso ırkına mensup köpekler en güvenilir dostunuz olacaktır. Firmamızın sağlık ve safkan ırk garantisi ile sunduğu satılık köpek Cane Corso kategorisine dahil olan ilanlarımızda, hayallerinizi süsleyen köpeğe rahatça kavuşabilirsiniz.
Estetik görünümü ile dikkat çeken Cane Corso’lar, oldukça çevik ve güçlüdür. Kolayca eğitilebilen, oldukça hareketli ve zeki olan bu ırka mensup köpekler; sert görünümlerine rağmen oldukça sevecen bir mizaca sahiptir. Çocuklarla oldukça kolay anlaşan ve ev ortamına rahatlıkla uyum sağlayan Cane Corso’lar uysal ve ağırbaşlı tavırları ile dikkat çekerler. İri bir köpek ırkına dahil olmasına rağmen; sahibinin sözlerini kolayca dinleyen ve disiplinli bir biçimde eğitilebilen Cane Corso’lar, bekçilik veya korumalık gibi görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getirirler.

GÜVENİLİR BİR DOST: CANE CORSO

Apartman dairesinde ya da bahçeli bir evde kolayca besleyebileceğiniz bu ırka mensup köpekler; sizi ve ailenizi korumak için elinden geleni yapan en güvenilir dostunuz olacaktır. Bazen enerjisi ve hareketliliği ile gününüze neşe katan Cane Corso’lar; bazen de ağırbaşlı ve itaatkar tavırları ile sizi şaşırtacaktır. Satılık köpek Cane Corso kategorisinde, ari ırk garantisi ile satışa sunduğumuz köpeklerimizin sağlıklı olması bizim temel önceliğimizdir. Sıhhatli ve mutlu köpeklerin sahiplerini de mutlu edeceği düşüncesini merkeze alarak; tüm yavru ve erişkin hayvanlarımızın sağlığını ön planda tutuyoruz. Bu amaçla alanında uzman veterinerlerimiz tarafından Cane Corso’larımızın aşıları ve tüm kontrolleri titizlikle uygulanmaktadır.

SATILIK KÖPEK CANE CORSO

SATILIK KÖPEK CANE CORSO

Köpeklerimizin beslenme ve bakımları için de alanda uzman bir ekiple çalışan firmamız için, satışa sunduğumuz yavrular kadar anne ve babalarının da sağlık durumu hayati önem teşkil etmektedir. Sağlıklı köpek ırkları yetiştirip; sahipleri ile buluşturmayı hedeflediğimiz için ebebeyn köpeklerimizin bakımlarına özen gösteriyoruz. Satışa sunduğumuz erişkin ve yavru tüm SATILIK KÖPEK CANE CORSO ’ların saf ırka mensup olması bizim için hayati bir önceliktir.
Fotoğraflı ilanlarımız üzerinden Satılık köpek Cane Corso kategorisinde yer alan bütün köpeklerimizle ilgili olarak aklınıza takılan tüm soruları uzman satış personelimizin danışmanlığıyla kolayca giderebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu gen tr/tag/satilik-kopek-cane-corso/
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SATILIK KÖPEK CANE CORSO