Satılık köpek chow chow

Hem estetik görüntüsü hem de ırksal özellikleri ile sıradan bir köpekten çok daha fazlasını arayanlar için en doğru tercihlerden biri olan Çin aslanlarını; firmamızın sağlık ve ırk garantisiyle sizlere sunuyoruz. Satılık köpek Chow Chow kategorisinde yer alan ilanlarımızla, hayallerinizdeki Çin Aslanı’na kolayca kavuşabilirsiniz.

Satılık köpek chow chow

Çin Aslanları uzun tüyleri ve gülümsüyormuş gibi duran yüz yapıları ile oldukça sevimli hayvanlardır. Tür itibari ile koruyuculuk özelliği de bulunan Chow Chow’lar, son derece sadıktır. Beyaz, koyu altın sarısı veya siyah renklerde olabilen Çin aslanları, akıllı ve sakin karakterleri ile dikkat çekerler. Öğrenme kapasiteleri de oldukça yüksek olan bu ırka sahip köpekler hem estetik açıdan göze hitap ederler; hem de sahipleri için ideal birer hayat arkadaşı olma özelliği ile ön plana çıkarlar. Uzun tüyleri ile bir aslanı andırdıkları için Çin Aslanı olarak da isimlendirilen Chow Chow’lar; dışarıdan uysal görünmekle birlikte güçlü ve sağlam bir karaktere sahiptirler.

EVİNİZİN KÜÇÜK ASLANI: CHOW CHOW

Sahiplerini koruma ve yönlendirme konusunda içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan Çin Aslanları; sizin için iyi bir dost, çocuklarınız içinse eğlenceli bir oyun arkadaşı olacaktır. Apartman dairesinde veya bahçeli bir evde beslenmeye uygun olan Chow Chow cinsi bir köpekle hayatınız her zaman hareketli olacaktır. Satılık köpek Chow Chow kategorisinde safkan ırk garantili olarak satışı sunduğumuz Çin Aslanlarımızın sağlıklı ve mutlu olmasını sağlamak firma olarak temel hedefimizdir. Bu amaçla uzman veteriner kadromuz tarafından erişkin ve yavru kategorilerinde bulunan tüm köpeklerimiz sağlık kontrolünden geçirilmektedir. Tüm aşıları ve bakımları titizlikle yapılan Çin Aslanlarımızın temel eğitimleri ve beslenmeleri de uzman bir ekip tarafından sağlanmaktadır. Satışa sunduğumuz tüm köpeklerimizin safkan olması firmamızın üzerinde önemle durduğu temel bir husus olup; bu konuda size yüzde yüz garanti veriyoruz.

Satılık köpek chow chow
Fotoğraflı ilanlarımız üzerinden satılık köpek Chow Chow kategorisinde yer alan tüm köpeklerimizle ilgili olarak deneyimli satış ekibimizden ayrıntılı bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Evinizin küçük aslanı olacağına inandığımız Chow Chow ırkına mensup köpekleri ırk ve sağlık güvencesiyle Türkiye’nin her yerine teslim ediyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık köpek chow chow