Şile Köpek Oteli

Şile, İstanbullun Karadeniz kıyısındaki güzel ilçe şirin bir tatil kasabasıdır. Şile tarihinde Lidya, Pers, Galat, Roma, Selçuk, Latin, Bizans ve Osmanlı imparatorlukları yer almıştır. İlk yerleşenlerin bitinler olması nedeniyle Anadolu uygarlıkları içinde bu bölge Bitinya diye geçmektedir. Şile İstanbul arası mesafe 60 kilometredir. Türkiye’nin en büyük şehri olma özeliği taşıyan İstanbul’un tüm mahallerinde olduğu gibi şilede oturan köpek sahipleri de köpeklerinin gönül rahatlığı ile bırakacakları pansiyon ve otellere ihtiyaç duymaktalar işte burada şile köpek oteli devreye girmektedir. Köpeklerinizi gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz bir mekân olarak karşınızdadır.

Şile Köpek Oteli

Köpek Pansiyonlarının Önemi

Yüzyıllardır insanoğlunun en sadık en yakın dostlarıdır köpekler. Türkiye’de farklı kurumların yaptığı anketler ve istatistiklere göre hayvan besleyen veya sahiplenmeye karar vermiş kişiler için ilk sırada köpekler yer almaktadır. Hayvan sevgisi olan bir insan tüm dünyaya farklı bir gözle bakar. Bu nedenle evcil hayvan bakmak günümüzde artık nerdeyse bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sadece evlerimize almakla kalmayıp bizler için bir arkadaş, iyi bir yardımcı, yol arkadaşı hatta yeri gelince sahipleri için birer evlat gibi olmuşlardır. Köpek sahibi olmak keyifli ve güzel bir sorumluluk olduğu kadar sahipleri zaman zaman zor durumda bırakabilir ve bir çıkmaza sokabilir. İş yoğunluğu tatil ve iş yolculuğuna çıkma planlarınız arasında köpeğinizi güvenirli bir yere bırakma sorunuyla karşılaşırsınız. Hayvanlardan hoşlanmayan ya da daha önce evcil hayvanı olmayan insanlara teslim etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlar sevimli dostlarınızda kalıcı psikolojik sorunlara sebebiyet olabilir. Evde tek kalması ise kesinlikle tavsiye edilmeyen sevimli dostlarınız için yeni bir çözüm yolu var.

Köpeklerinizin en az yuvalarındaki kadar rahat ettirmeyi görev olarak belirleyen ve onların sizin yanınızdaki kadar huzurlu bir ortamda tatil geçirmelerini amaçlayan şile kopek oteli artık yanınızda.

Şile Kopek Oteli Özellikleri

Sizin yokluğunuzu aratmayacak şekilde hayvan sever ve alanında uzman kişilerle bakılan köpeklerinize bu tesislerde istedikleriniz yönünde eğitim verilmektedir. Sevimli dostlarımıza her türlü bakımları yapılmaktadır. Ayrıca toplu etkinlikler sayesinde köpekleriniz bu tesislerde sosyalleşme yönünde önemli adımlar atmaktadır. İstanbul’un gözde tatil beldelerinde biri olan ve Ağva gibi bir bölgeye yakın olan şilede sevimli dostlarımıza hizmet verilmektedir. Konaklama hizmetinde kesinlikle kafes sistemi yoktur. Bu sayede köpeklerin kendilerinin evlerinde olmasını sağlamaktır. Geniş ve bahçeli bir alan üzerine kurulmuş olan şile köpek oteli apartman ve dairelerden bunalan sevimli dostlarımızın doğa ile iç içe olmalarını sağlar.

Bu alanlarda oyunlar aracılığı ile köpekleriniz sosyalleşme yönünde adım atarken bir yandan da günlük egzersiz ihtiyaçlarını da karşılamış olmaktadır. Bu egzersizler tamamen kontrol altında ve uzmanlar tarafından yaptırılmaktadır. Bu alanlar oluşturulurken kopeklere zarar verme olasılığı olan tüm kimyasallardan kaçınılmıştır. Aynı zamanda bu alanlar her gün temizlenmektedirler. Köpeklerin kaldığı sure boyunca veterinerler tarafından sağlık kontrolleri, tüy ve tırnak bakımları düzenli şekilde yapılmaktadır. Tesisler içerisinde sürekli bulunan profesyonel ve alanında uzman veterinerler köpeğinizin olası bir sağlık problemi yaşaması durumunda anında müdahale ederek sizlere de en kısa durumda haber ve rapor vermektedir.

Şile Köpek Otelin de Beslenme

Şile köpek oteli beslenme durumları sizin belirlediğiniz şekilde olmaktadır. Sevgili dostunuz hangi beslenme türüne alışık ise beslenme ona göre uygulanmaktadır. Diyet uygulaması söz konusu ise sizin belirlediğiniz bir yemek çizelgesinde köpeğiniz beslenecektir. Beslenme dışında sahiplerin isteği doğrultusunda köpeklere temel eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler tamamen şiddet içermeyen yöntemler sayesinde uzmanlar tarafından verilmektedir.

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şile Köpek Oteli