Silivri Köpek Pansiyonu

Doğal güzellikleriyle ege bölgesi havasının özelliklerini taşıyan İstanbul’un batı bölgesinde bulunan gözde semtlerinden biri de Silivri’dir. Dönemsel olarak değişen bir nüfusa sahiptir. Bunun sebebi yaz aylarında alınan yazlık nüfustur. Tarihi güzellikleriyle de ayrı bir dokunuştur İstanbul’a. Doğal ortamı sadece insanlar üzerinde değil hayvanlar üzerinde de olumlu etkiler bırakıp yerleşim yerleri olarak seçtikleri yerler arasındadır Silivri. Birçok kişinin bahçeli yapılarından kaynaklanan ortamdan dolayı evcil hayvan besleme olasılığı daha yüksek bir ilçedir. Sevimli dostlarınızın rahatı için siz evde yokken ya da uzun bir tatil planınız olduğunda güvenle emanet edebileceğiniz Silivri Köpek Pansiyonu bulunmaktadır.

Silivri Köpek Pansiyonu

Silivri Köpek Pansiyonu Nedir?

Köpeğinize en az sizin kadar özenli bir şekilde davranan, yokluğunuzda sıcak ortamı terletmeyecek ortamlar sunan, herhangi bir işinizde ya da tatilinizde can dostunuza arkadaşlık edip ihtiyaçlarını karşılayacak bir işletmedir Silivri Köpek Pansiyonları. Mevsim gözetmeksizin yaz kış rahatlıkla köpeğinizi bırakabileceğiniz ortamlardır.

 

Silivri Köpek Pansiyonlarında Köpek Eğitimi Verilir Mi?

Köpeğinizin eğlenceli vakitler geçirebileceği çoğu işletmede aktiviteler düzenlenmektedir. Köpeğinizin vücut yapısına uygun olmak şartıyla kuvvete yönelik oyunlar oynatılır. Evinizde vermiş olduğunuz yüzeysel eğitime bilinçli bir el uzanıp köpeğinizin bilgisine extra katkı sağlayacaktır. Komut dersleri verilir. Verilen komutları yerine getirme eğitimleri de köpeğiniz ve sizin için fayda sağlayacaktır.

Silivri Köpek Pansiyonları Güvenilir midir?

En az sizin kadar köpeğinizin psikolojisini önemseyen kurumlardır. Yemek düzeninden sağlıkla ilgili denetimlere kadar ilgi ve alaka devam etmektedir. Sahibinin göstermiş olduğu dost sıcaklığı kurumlar tarafından da yakalanması açısından önemlidir. Köpeğe gösterilen sevgi belirtileri önem taşımaktadır. Emanet edeceğiniz can dostlarınızı herhangi bir sıkıntı yaşamadan tekrar aynı kuruma bırakmanız için köpek pansiyonları özenle çalışırlar. Köpeğinizin davranışlarından, bakışlarından dahi nasıl bir muamele gördüğünü sahibi rahatlıkla anlayabilir. Geri almak için geldiğinizde köpeğinizde a normal bir durum seziyorsanız bu eğitimin olumsuzluğundandır. Fakat sevgi içerisinde zaman geçirmiş bir köpek zaten mutludur bunu da sahibine hissettirecektir.

Psikolojisi Bozuk Köpekler İçin Silivri Köpek Pansiyonları Uygun Bir Yer midir?

Bazı Köpek pansiyonları bu eğitimi de sağlamaktadır. Psikolojisi bozulmuş olan köpekler diğer köpeklerle sosyalleştirilerek, köpeğinizin karakterine göre eğitimler verilir. Gerekli değerlendirmeler sonrasında köpeğin komut alma düzeyi gelmesinden sonra sahibiyle iletişim haline geçerek istek üzerine komut eğitimi, kendini korumaya alma gibi eğitimler verilmektedir. Köpeğin algılama düzeyine göre de ileri düzeylere taşınan eğitim uygulaması da yer almaktadır. Bunun dışında rutin bakım ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Tüy ve tırnak bakımları ihmal edilmez. Herhangi bir olumsuz durumda veterinerler mevcuttur ilk yardım müdahalesi bilinen kişiler tarafından yapılmaktadır.

Silivri Köpek Pansiyonu Kışın Nasıl Eğitim Verilmektedir?

Köpeklerin konaklama yaptığı alanlar onların doğal yapısına uygun olarak ahşap mekândan tercih edilir. Kapalı bir ortamda ısıtıcı vasıtasıyla köpeğinizin üşümemesi sağlanır. Açık alanlarda yaşamaya alışık köpekler için de diğer köpeklerle birlikte hem sosyalleşebileceği hem de rahatlıkla zaman geçirebileceği kapalı fakat geniş düzlük ortamlar ayarlanır. Tehlikeli sayılacak farklı cins köpekler ayrı tutulur. Böylece köpeklerin birbirine zarar vermesi engellenmiş olur.

Köpek Pansiyonlarında Beslenme Düzeni Nedir?

Alışık olduğu mama, standart dışına çıktığında köpek de sindirim sorunu da ortaya çıkabilir. Bu yüzden köpeğinizin mamasını da götüreceğiniz köpek pansiyonuna da bırakmanızda fayda olacaktır. Ani mama değişiklikleri köpek de sağlık sorunlarına yol açabilir. Eğer böyle bir imkânınız yoksa ekstra ücret vererek gerekli bilgileri pansiyon sahibiyle paylaşıp köpeğiniz için uygun mamayı sağlamalısınız. Değişik bir mama verilecekse bu yavaş yavaş köpeğinizin alışacağı düzeyde yapılmalıdır.

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Silivri Köpek Pansiyonu