Silivri Yaşam Pansiyonu

Silivri deyince aklımıza direk cezaevi geliyor ve içimizi bir karamsarlık kaplıyor. Tüm bunları unutun artık dostlarımız için yeni bir yaşam alanı geliştirdik. Silivri köpek pansiyonu tam da sizin düşlerinizde imkânları gerçekleştirecektir. Köpekler bizim dert ortağımız, yardımcılarımız ve sadık dostlarımız olan köpeklere yeni yerleşim alanları sunmak biz sahiplerinin en önemli görevlerindendir. Tatile çıkarken bazen minik dostlarımız mızmızlanırlar gitmeye razı olmazlar veya onları yanımızda götüremeyeceğimiz bir yere gitme durumlarımız olabilir. Böyle durumlarda eşimizin dostumuzun zaman kısıtlamaları olabilir.

Silivri Yaşam Pansiyonu Hakkında

Bunun yanında dostumuz olan köpeklerimizi bırakabilecek hiçbir yer bulamadığımız vakitlerde temiz güvenilir bir yer arayışı içerisine girebiliriz. Tam da bu zamanlarda köpek pansiyonları devreye girer. O yüzden hayvan severlerin bu tarz işletmeleri hem kendileri hem de köpekleri için desteklemeleri ve bu işletmelere gitmesi yönünde destekleri şarttır. Silivri köpek pansiyonu tam destek köpeklere uygun bir alandı. Köpek severlerin de bu sebeple ilgisini çekmektedir. Bu tip vizyonu olan pansiyonlara birçok köpek emanet edilmektedir. Bu noktada önemli olan şey pansiyonların ruhsatlı olarak bu işi yapıp yapmadığıdır.

Pansiyonlarda profesyonelce çalışan uzmanlar aracılığıyla köpeklere hizmet verilmektedir. Devletin yasalarıyla kontrol edilen bu pansiyonlara güvenmemizin sebebi de işte bu yasalardır. Köpeklere verilen eğitimler ve onlara gösterilen ilgi gayet profesyonelce olmaktadır. Zira bu meslekle uğraşan kişilerin gözetiminde köpekler kontrol altına alınmaktadır. Köpeklerimizi emanet ettiğimiz kişi ve kurumların güvenilirliği dışında bir de fiyat konusu vardır tabi ki. Günlük ve ya aylık fiyatlar belirlenir bu pansiyonlarda. Köpeklerimiz günlük veya aylık da bırakabiliriz.

Silivri Yaşam Pansiyonu Fiyatları

Bu hizmetler belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu ücretlerin de pansiyondan pansiyona değiştiğini unutmamak gerekir. Ayrıca pansiyonun kalitesi,  lükslüğü ücretlendirme biçimini etkiler. Köpeklerini bu pansiyonlara emanet edecek kişilerin bu ücretleri düşünerek tercih yapacakları da işletmeler tarafından unutulmaması gereken gerçeklerden bir tanesidir. Hem uygun ücretleriyle, hem çalıştırdığı uzman personelleriyle son derece güvenilir bir pansiyondur. Her pansiyonun böyle uygun fiyatlarda olmadığını düşünürsek tercih edilebilir bir pansiyon olarak gözükmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde pansiyon fiyatlarının bu kadar uygun fiyatlarda olması kaçırılmayacak fırsat diye de nitelendirilebilir.

Şunu da belirtmek gerekir ki ücretler köpek cinslerine göre de değişim göstermektedir. Hatta köpek cinslerinin de ötesinde köpeklerin büyüklükleri de fiyatları belirleyen diğer başka bir unsurdur. O yüzden köpek sahibinin sahip olduğu köpek cinsinden tutun da,  köpek sahibinin sahibi olduğu köpeğin büyüklüğü de fiyat bakımından önem teşkil eder diyebiliriz. Köpekler insanlara verilen değer kadar onlar da bu dünyada yaşayan canlılar olarak değer görmek haklarıdır. Zaten onlar da o ilgi ve alakayı görmek isterler. Bir köpeğe ne kadar samimiyetle ilgi gösterilirse köpeğin sadıklık duygusu da o oranda artacaktır.

Silivri Yaşam Pansiyonu

Köpek Eğitimi

Bu ortamı sağlamak amacı güderek tasarlanmış ve bu vizyonu benimseyerek işletilen bir pansiyon olma unvanına sahiptir. Böyle uzmanlar çalıştıran,  köpeklere bu kadar hassas bakılan bir pansiyona güvenmemek adeta elde değildir. O bakımdan bu pansiyon piyasaya yeni başlamış işletmeler tarafından örnek alınabilecek bir pansiyondur. Köpeklerle vakit geçiremediğimiz,  onlarla ilgilenemediğimiz vakitlerde güvenebileceğimiz bir liman arıyorsak bu pansiyonun bir nimet olduğunu söylemeliyiz.

Sahip olduğumuz ve sevdiğimiz köpeklerin de bunu hak ettiğini düşünerek pansiyonun belirlediği ücretlerden kaçmamamız gerekir. Onlar bizlerin dostları. Onların bize muhtaç olduğu gibi bizim de onlara ihtiyacımız var. Bunu bilip bu konu üzerinde düşünüp ne gerekiyorsa onların için yaptığımız an karşılığını bulacağımıza inanarak hareket edip bu hareketten asla ödün vermeyen bir işletme olduğumuzu belirtir siz değerli hayvan severlerin bu konuya ne derece önemsediğinizi ve dostlarınıza sahip çıktığınızı biliyor ona göre hareket ediyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Silivri Yaşam Pansiyonu