Şişli Köpek Oteli

Köpekler insanların en sadık dostlarıdır. Onlar insanlar kadar olmasa da alışkanlıkları tarafından yönetebilirler. Köpeklere iyi eğitim veren insanlar onlara daha iyi bir hayat sunar. Şişli Köpek Oteli bu konuda  en iyi yardımcınız. Köpekler çevik ve akıllı hayvanlardır İnsanlar köpekler sayesinde bir çoğu kez hayat kurtarmıştır. Köpeklerin ter bezleri yoktur bu neden ter solunumu yaparken patilerden yaparlar.

Köpekler çikolata ve pişmiş soğan yerlerse hastalanabilir ve hatta ölebilirler. Köpekler eğer birkaç tane kuru üzüm yerlerse böbrek rahatsızlıklarına neden olurlar. Felsefeci olan platonun bir sözünde şöyle geçer’ Köpeklerde filozof ruhu vardır’. Dalmaçya’da doğan bazı köpeklere doğuştan beyaz doğarlar daha sonra büyüdüklerinde kürleri üzerinde beyaz benekler oluşur. İran ülkesinde evcil hayvan olarak köpek beslemek yasaktır sadece dışarıda kulübede beslemeye izin veriliyor. Köpekler hakkında birkaç bilgi vermek isterim.

Köpekler Üşür mü?

Köpeklerin her ne kadar ki kalın ve sert bir yün tabakalı olsa da onlarda çok soğuklarda üşürler. Özellikle süs köpekleri soğuğa karşı son derece dayanıksız köpeklerdir. Eğer sizin üşüdüğünüz bir ortamda köpeğinizde üşürse hastalanacak ve hatta ölecek. Bu yüzden ben üşüyorum diye köpeğiniz üşümez diye demeyin.

Köpek annesi üşümüyorsa eğer onların yavruları kesinlikle üşür yani yavruları ölme tehlikesi altına girebilir. Sibirya kurdu gibi köpekler sıcaktan hiç hoşlanmaz ve kış kar geldiğinde mutluluklarına diyecek olmaz. Köpeğiniz eğer kar yiyorsa onun için tedirgin olmalısınız çünkü karın içinde çeşitli mikro organizmalar bulunmaktadır ve bunlar köpeğinizi zehirleyebilir. Eğer köpeğiniz üşüyorsa bunun çaresi sizin gibi köpeğinizin de giyinmesi olacak köpeğiniz eğer üstündeki çıkarmaya çalışırsa buna engel olun çünkü köpeğiniz ölebilir.

Kış ortamlarında köpeğinizin bir kulübesi var siz oranın onun için sıcak olacağını düşüyorsanız yanılıyorsunuz. Köpeğinizi olduğu kadar sıcak bir taşıyın yada köpeğinizin kulübesini sıcak bir ortama taşıyın. Köpeğinizi kulübesine sağlam bir şekilde onarın çünkü eğer su kaçırıyorsa köpeğiniz ıslanır bunun yüzünden donarak ölür.

Şişli Köpek Oteli

En popüler Köpek Cinsleri Nelerdir?

Labrador Retriever

Bu köpek türü sakin duruşuyla güzel görünümüyle en tercih edilen ırklardan biridir. Hem çocuklara ve eve hayatına olan uyumuyla alıcı sahiplerine kolaylıklar sağlayabiliyor. Bunun yüzünden en popüler olarak bu köpek seçiliyor. Bu köpek hem bakımı ve hem beslenme ihtiyacıyla alıcı sahiplerine büyük kolaylıklar getiriyor.

Alman Çoban Köpeği

Bu köpeklerin yüksek eğitim ve hafıza kapasiteyle gözlere inanılmaz bir güzellik katıyor. Bu köpeklerin kullanım alanı genelde polis, koruma ve bekçi köpekleri arasında yer alıyor. Bu köpekler atletik yapısıyla ve hızlı bir koşuşula alıcılara takdire şayan bir görünüm izletiyor. Bu köpeği her yerde ve her cinsle birlikte kullanmak ve beslemek mümkün.

Golden Retriever

Bu köpek türü en popüler köpek türlerinden biridir. Bu köpek kuş avcılıda önemli bir yer tutuyor. Bu köpek türü insanlarla ve doğayla iyi uyum sağlanmasıyla gözlere çarpıyor. Bu köpekler bekçi veya koruma köpeği değildirler bu köpeklere tam bir dost köpekleridir. Bu köpekler az havlamaları ve minimum bakım ve mamalarıyla bilinmektedir. Bu köpekler insanlardan çok kendi sahibine ve ailesine çok iyi bir şekilde bakmaktadır.

Şişli Köpek Oteli

İnsanlar gibi artık köpekler gibi artık köpeklerinde kendine ait bir otelleri olabilecek. Şişli köpek oteli sayesinde artık köpekler çok rahat edecek. Bu bakım evlerinde artık köpekler kendilere ayrı bir oda sahibi olacaklar. En güzel yemekler ve mamalar burada bulunacak. Köpekler burada özel parkurlar sayesinde kendilerini evindeymiş gibi hissedecek. Bu oteller ayrınca köpeklere egzersiz hizmeti sunuyor. Köpekler bu sayede iyi bir eğitimden geçmiş oluyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şişli Köpek Oteli