Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul

Şişli İlçesi, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan en geniş ve en eski yerleşim yerlerinden biridir. Şişli, eski bir yerleşim alanı olması sebebiyle nezih ve kültür merkezi olma özelliği de taşımaktadır. Bu özellik Şişli’de birçok hayvan dostunun ikametine imkân vermiştir. Burada yaşayanların çoğunluğu evcil hayvan sahibidir. Nitekim yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde tatilin ve seyahatlerin en çok yapıldığı dönem olması sebebiyle hayvan sahiplerinin en çok sıkıntı yaşadıkları zamanlar olmaktadır.

Özel aracınız yoksa ya da konaklayacağınız yer evcil hayvan kabul etmiyorsa en önemlisi de yurt dışı gibi uzun yorucu seyahatlere çıkmak zorunda kaldıysanız can dostlarınızdan ayrı kalmanız kaçınılmazdır. Sadece bu nedenlerin dışında da bayram ve resmi tatiller, hastanızın olması ani şehir deşikliği, ev taşıma gibi durumlarda da köpeğinize eziyet etmemek ve iyi bir yerde konaklamasını sağlamak en doğru karardır. Hayvan dostlarının en çok tercih ettiği köpeklerinin hem güvenli hem de sağlıklı bir şekilde kalabilecekleri merkezler bulmaktır. Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul hayvan dostlarının gönül rahatlığı ile köpeklerini emanet edebileceği konaklama imkânını sunmaktadır.

Şişli Köpek Pansiyonu Istanbul

Konaklama Nasıl Sağlanmaktadır?

Köpeğiniz hangi cinsten ise ona özel tasarlanmış odalara yerleştirilmektedir. yüksek kalitede ısı izolasyonu, ses ve aydınlatma sistemi sayesinde ev ortamını aratmayacak rahatlıkta köpekleriniz konaklaması sağlanmaktadır. Ayrıca düzenli olarak su ve hayvan sahiplerinin belirtmiş olduğu mamalar verilerek evdeki beslenme düzeni devam ettirilmektedir. Günde en az iki kez tuvalet ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bununla birlikte köpeğinizin enerjisini atabilmesi için günlük aktiviteler yer almaktadır. Alanında uzman ekip ve veteriner hekim gözetiminde hem aktivitelerin sorunsuz yapılması hem de düzenli sağlık kontrolleri ile köpeğiniz sorunsuz bir konaklama imkânı bulmaktadır. Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul kesinlikle ceza, şiddet veya köpekler arası sorun yaşanacak ortamın bulunmasına müsaade etmemektedir. Köpeğinizi merkezimize ister kendi imkânlarınızla getirebilir isterseniz özel servis hizmeti ile alınıp hayvan dostları için kolaylık sağlanmaktadır.

Köpeğiniz merkezimizde en iyi bakım yapılırken psikolojilerinin kötü etkilenmemesi sağlıklı ve huzurlu vakit geçirmeleri için en üst kalitede pansiyon hizmeti sunmaktadır. Hizmetin kusursuz bir konaklama sağlamak ve memnuniyet garantisi ilkesi çerçevesinde pansiyon kapasitesinin üstünde hayvan kabul etmemektedir. Böylece köpeğiniz en iyi kalitede tatil yapma ve sosyalleşme imkânı bulacaktır. Ayrıca uzman kadromuz sayesinde sosyalleşme ve uyum sorunu yaşayan evcil hayvanlarınızın eğitimi konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Böylece köpeğiniz hem eğlenirken hem de yeni güzel alışkanlıklar kazanması hedeflenmiştir.

Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul

Hijyen,  Her köpeğin kendine ait mama yeme ve su kabı bulunmaktadır. Odalar, konfor ve köpeğinizin özgürlüğünü kolaylıkla yaşayabilmesi için dar kafes sistemi kullanılmamaktadır. Hijyen için gerekli uygulamalar titizlikle yapılmaktadır. Özel havalandırma sistemine sahip olması sayesinde havadar bir mekânda konaklayacak olan köpekleriniz için odalar düzenli olarak dezenfeksiyon ve özel ilaçlı sularla temizliği yapılmaktadır. Temizlik uygulaması özellikle evcil hayvanlarınızın oyun ve ya dışarı aktiviteleri sırasında yapılmaktadır. Böylece köpekleriniz hijyen ile ilgili sorun yaşamadan rahatlıkla uyku ve mama ihtiyaçları giderilmektedir.

Güvenlik, kamera sisteminin bulunması evcil hayvanınızı kontrol edebilme olanağı da bulunmaktadır. Köpek sahiplerinin en korktukları durumlardan biri olan kaçma ve kaçırılma sorunlarıdır. Bu nedenle Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul köpeğinizin özgürce oynayabilecekleri, kaçırılma ya da dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etmenleri ortadan kaldıracak güvenli bir alan inşa edilmiştir. Bununla birlikte dışarıdan gelen veya içeride meydana gelecek sorunlara karşı alanında uzman güvenlik ekibi sayesinde sorunlar kısa sürede çözülmektedir. Merkezimiz her türlü konaklama, köpek eğitimi ve aktivitelerini kapsayan geniş bir skala ile hizmet vermektedir.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şişli Köpek Pansiyonu İstanbul