Tuzla Köpek Pansiyonu

İstanbul’un birçok ilçe ve semtinde hizmet veren köpek pansiyonları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Tuzla köpek pansiyonudur. Tuzla köpek pansiyonun köpekler için sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden yararlanmak isteyen köpek sahipleri istedikleri zaman köpeklerini Tuzla köpek pansiyonuna teslim edebiliyorlar. Tuzla köpek pansiyonunda bulunan uzman görevlilerce köpeklerin tüm konforları düşünülerek kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri sağlanıyor.

Köpek Pansiyonlarının Önemi

Köpek besleyen birçok kişi var. Onların cana yakın dostluklarından memnun olan köpek sahipleri köpeklerinin daha bakımlı ve temiz olmalarının yanı sıra daha eğitimli olmalarını istiyorlar. Ancak köpekler için verilecek tüm eğitim ve bakım hizmetleri ev ortamında verilemeyecek kadar kapsamlı. Bu nedenle köpek sahipleri köpeklerinin daha profesyonel bakım ve temizlik işlemlerinin yanı sıra eğitim faaliyetlerini uzman ellere teslim edebiliyorlar. Köpek pansiyonlarında hizmet veren veteriner sayesinde köpekler ile ilgili tüm sağlık taraması yapılarak köpeklerin sağlık durumları çok yakından takip edilebiliyor.

Tuzla Köpek Pansiyonu

Aynı zamanda köpek sahipleri yaz aylarında tatile gitmek istediklerinde ya da iş seyahatlerinde köpek pansiyonlarından yararlanabilirler. Köpeklerini evde tek başına bırakmaları köpeklerin temel bakımları konusunda yetersizlik söz konusu olacağından bu durum köpekleri olumsuz yönde etkileyebiliyor. Aynı zamanda köpekler sosyal hayvanlar olduklarından yalnız kalmaları onlarda depresyona neden olabiliyor. Bu nedenle köpek pansiyonları köpek sahiplerinin yardımına koşarak köpekleri belirlenen süre dahilinde kaliteli bir şekilde bakımları yapılıyor. Köpek sahipleri minik dostlarını teslim ederken gözlerinin arkada kalmamalarını sağlayabiliyorlar.

Köpek pansiyonlarının köpekler için bir başka avantajı da köpeklerin diğer köpekler ile vakit geçirmesi ile daha fazla sosyalleşmeleridir. Gün içerisinde köpeklere çeşitli aktiviteler uygulanarak köpeklerin kaliteli ve güvenli vakit geçirmelerine imkan sağlanıyor. Köpek pansiyonlarının bir başka önemli avantajı ise köpek ile ilgili tüm konulara hakim olunduğu için köpeklerin teslim edilmesi ile birlikte köpeklerin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Köpek sahiplerinin önemli işleri durumunda köpeklerini köpek bakımı konusunda yetersiz olan kişilere teslim edilmesi durumunda köpekler bu süre içerisinde sıkılacak ve huy değiştirecektir. Bu nedenle köpeklerin zorunlu zamanlarda köpek pansiyonlarına teslim edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle tuzla köpek pansiyonu köpeklerin tüm bakım ve eğitimleri konusunda kaliteli hizmet vererek köpek sahiplerine köpeklerini bıraktıkları andan daha olumlu değişimler ile köpeklerini teslim edebiliyor.

Tuzla Köpek Pansiyonu Özellikleri Nelerdir?

Tuzla köpek pansiyonu köpekleri ilk teslim aldıklarında öncelikle kilo ve boy ölçümlerini yapıyor. Ölçülen boy ve kilo oranları giriş kartlarına yazılarak her köpek için ayrı ayrı kayıt tutuluyor. Tuzla köpek pansiyonunda bulunan veteriner tarafından ilk muayeneleri yapılıyor. Köpeklerin herhangi bir enfeksiyonu ve herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığına bakılıyor. Köpekler için dizayn edilen odalar ses, ışık ve konfor bakımından oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Görevliler tarafından 7/24 hijyene önem verilerek köpeklerin temiz ve sağlıklı ortamda konaklamalarına imkan sağlanıyor. Gün içerisinde kaliteli mamalar ile köpeklerin öğünleri verilerek dengeli beslenmelerine önem veriliyor.

Aynı zamanda gün içerisinde belirlenen saatlerde oyun aktiviteleri ile köpeklerin diğer köpekler ile oyun oynaması sağlanarak sosyalleşmelerine imkan sağlanıyor. Köpeklerin kullandıkları özel bir mama ya da takviye ilaç varsa köpek sahipleri köpeklerini teslim ederken bunları da tuzla köpek pansiyonuna vermeleri durumunda düzenli olarak kullanmalarına imkan sağlanıyor. Köpeklerin temel eğitimleri konusunda da ölçümler yapılarak köpeklerin eğitimli olup olmadıkları eğitimli değillerse ne gibi eğitim almaları rapor tutularak köpek sahiplerine bilgi veriliyor. Köpeklerin bakımları ve sosyalleşmeleri konusunda oldukça kaliteli hizmet veren tuzla köpek pansiyonuna köpeklerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tuzla Köpek Pansiyonu