Ümraniye Köpek Oteli

Köpek Otelleri, köpeklerin belirli bir süre için konaklama ve bakım ihtiyaçlarının karşılanması için kurulmuş özel hizmet kuruluşlarıdır. Günümüzde birçok hayvan sever hayvanları sahip edinerek kendi yaşadıkları mekanlarda beslemeye başlamışlardır. Köpekler, diğer hayvanlara nazaran insan yaşamına çok daha iyi adapte olduklarından sahiplenilen hayvanların çok büyük kısmını köpekler oluşturmaktadır. Günden güne artan köpek sahiplenme nedeni ile köpeklerin ve köpek sahiplerinin ihtiyaçları üzerine köpek eğitim merkezleri ve köpek otelleri gibi hizmet sektörlerinin kurulmasına neden olmuştur. Bunlardan bir tanesi olan Ümraniye Köpek Oteli, ihtiyaç duyulan süre için emanete bırakılan köpeklere konaklama ve bakım hizmeti verir. Bu aynı zamanda köpeklerin bir nevi tatil ihtiyacını karşılayarak keyif dolu anlar yaşamasını sağlar.

Ümraniye Köpek Oteli Hizmet Anlayışı

Ümraniye Köpek Oteli

Emanete bırakılan köpeklere oldukça konforlu mekanlar yaratan Ümraniye Köpek Oteli, çalıştırdığı eğitimli ve hayvan sevgisi olan uzman personelleri ile köpeğin sahip olduğu ırk özelliklerine göre farklı yaklaşım sunmak gerektiğinin bilinci ile hizmet verir. Köpeğin kazanmış olduğu alışkanlıkların ve düzenin değiştirilmeden bakımının ve konaklamasının sağlanması gerektiğini bilir. Bu neden ile köpek sahipleri köpeklerinin rutin alışkanlıklarını ve köpeğe has bir durumu varsa mutlaka otel çalışanlarına bildirmesi gerekir.

Köpek sahibinin bilgilendirdiği köpek rutin düzenini öğrenen Ümraniye Köpek Oteli çalışanları bu doğrultuda hareket ederek köpeği huzursuz etmemeyi amaçlar. Şayet köpeğin yaşadığı bir sağlık problemi var ise otel çalışanı veteriner doktorun gözetiminde gerekli tedavi bakım olanağı sunulur ve bu konuda köpek takibe alınır. Böylece köpeğin kısa sürede iyileştirilmesi ve otelde sunulan köpeğe yönelik aktivite ve oyunlardan yararlanması sağlanır. Ümraniye Köpek Oteli çalışanları köpeklerin her türlü ihtiyacının karşılanmasını sağlayacak gerekli bilgi donanımına ve tecrübeye sahiptir. Köpeğin beslenme alışkanlığına göre hareket edilerek günlük yemesi gereken besin ihtiyacı karşılanır. Ancak talep edilirse kurumumuz tarafından özel mamalar ek ücret dahilinde tedarik edilir ve beslenme sıkıntısı olan köpeklere özel gıda takviyelerinde bulunulur.

Ümraniye Köpek Oteli Bakım Hizmetleri

Konaklamada olduğu kadar köpeklerin bakımında da her türlü ince ayrıntıya itina ile önem veren Ümraniye Köpek Oteli, köpeğe tuvalet ve kuaför bakımı imkanları da verir. Köpek sahiplerinin akıllarının köpeklerinde kalmamasını sağlayacak özeni gösterir. Köpeklere sunulan bakım hizmetleri düzenli olarak köpek sahibine rapor edilir. Köpekler sahip oldukları düzen ve sahibinden ayrıldığı zaman depresyona girer. Bunun bilincinde olan Ümraniye Köpek Oteli çalışanları bu duruma ehemmiyet vererek köpeğe eğlenceli aktiviteler ve bu durumu atlatacak yöntemler uygulanarak rahatlaması sağlanır. Böylelikle köpek sahibinden ayrı kaldığı sür içinde huzurlu olur ve kendini güvende hisseder. Köpeğin diğer köpekler ile etkileşimi sağlanarak sosyal olması yönünde yönlendirmeler yapılır. Yemek yeme, gezme ve uyku gibi eylemlerde köpeğin alışık olduğu düzen takip edilerek barındığı geçici ortamını yadırgamaması için köpeğe yardımcı olunur.

Ümraniye Köpek Oteli Köpek Eğitimi

Ümraniye Köpek Oteli emanete bırakılan köpekleri sadece otel iç mekanlarında değil aynı zamanda otel dışı mekanlarda da etrafı çevrili alanlarda güvenle ve özgürce hareket edebilecekleri şekilde yürüyüş ve gezi yapmalarına olanak tanınır. Köpek otelde kaldığı süre içinde normal yaşantısında benimsemiş olduğu hiçbir kuralı unutmaz. Normal yaşam düzeninin bozulmaması için gereken hassasiyeti yeterince gösteren Ümraniye Köpek Oteli çalışanları köpek sahibinin bu konuda endişe duymamalarını sağlar.

Hijyen bakımından da oldukça titiz bir çalışma gösteren Ümraniye Köpek Oteli, köpeklerin ihtiyacı olan tüm hijyenik koşulları sağlar. Mevsim değişiklikleri nedeni ile oluşan oda sıcaklıkları kontrolleri yapar ve olması gereken derecede kalmasını sağlar.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ümraniye Köpek Oteli