Ümraniye Köpek Pansiyonu

Ümraniye ilçesi İstanbul’da Anadolu Yakasında yer alan en kalabalık ilçe olma özelliğine sahiptir. Nüfus bakımından kalabalık olan bu ilçede hayvan severler de oldukça çok sayıdadır. Gerek evinin içerisinde gerekse bahçesinde köpek bakan pek çok kimse vardır. Evinde köpek bakmakla yükümlü olan kişilerin ise onları emanet edecek bir yer bulmaları büyük bir sorundur. En sevdikleri dostlarını bir yerlere bırakmak ve onları emanet etmek çok zordur.Bundan dolayı Ümraniye Köpek Pansiyonu güvenle dostlarınızı emanet edebileceğiniz yer olmak için çok titiz çalışmaktadır.

Kolay kolay bırakmak istemezler fakat bazı durumlarda bırakmak zorunda kalırlar işte böyle durumlarda köpeklere tıpkı sizin gibi bakabilecek, onların konforunu ve rahatını sağlayabilecek merkezler olarak kurulmuş olan köpek pansiyonları ve köpek otelleri mevcuttur. Bu pansiyonlarda köpeklere en iyi şekilde bakım sağlanır ve korunur, eğitim verilir, konaklamaları gerçekleştirilir.

Köpek Pansiyonunda Sonsuz Huzur

Ümraniye Köpek Pansiyonu

Pansiyonlarda sevgili dostlarınızın rahat etmeleri sağlanır ve onlara özel olarak tahsis edilmiş alanlarda ve odalarda konaklamaları sağlanır. Odalarda yemeleri, içmeleri ve uyumaları, bahçede koşup zıplamalarına olanak sağlanır kısacası onların doğal ortamda rahatça yaşamalarına imkan verilir. Sizler de seyahatleriniz olduğunda, tatile gideceğiniz zamanlarda köpeğinizi pansiyona emanet edebilirsiniz. Sizler de dilediğiniz gibi tatilinize gidebilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca pansiyonların fiyatları da oldukça uygun olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanımı sağlanabilir.

Ümraniye Köpek Pansiyonu

İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Ümraniye ilçesinde yer alan köpek pansiyonuna köpeğinizi içiniz rahat bir şekilde bırakabilirsiniz. Ümraniye köpek pansiyonu beslenme konusunda son derece özenli davranır, organik mamalar ile beslenen köpekler halinden memnun bir durumda buradan ayrılırlar. Tuvalet eğitimi ve hizmeti, gezi ihtiyaçları ise aksamadan ve olması gerektiği şekilde karşılanır. Açık havada gezdirilen köpekler bu ortamda gayet mutlu olurlar, diğer köpeklerle birlikte açık alana çıkarılırken ve beslenme sağlanırken sosyalleşmeleri gerçekleşir, aynı zamanda birbirlerine zarar vermeleri önlenir. Diğer köpeklerle kavga etmemeleri ve iyi anlaşmaları için olanak sağlanır, bu doğrultuda çalışmalar yapılır.

Ümraniye köpek pansiyonuna getirilen köpekler girişte sağlık kontrolünden geçirilirler, kilolarına bakılır, aşı kontrolleri sağlanır ve ona göre girişi yapılır. Teslim almaya gittiğinizde yine kontroller yapılır, kilosuna bakılır ve size sağlıklı bir şekilde teslim edilir. Pansiyonlarda köpeklerin aşıları kontrol edilir ve tamamlanması konusunda destek verilir. Bu sayede olası hastalıkların önüne geçilir ve üzücü durumlar ortaya çıkması önlenir. Sağlıkla ilgili tüm kontroller uzman veterinerler tarafından kusursuzca yapılır.

Tatile Giderken İçiniz Rahat Etsin

İstanbul’un yoğun hayatından uzaklaşmak istediğinizde ve tatil yapmak istediğinizde köpek pansiyonuna köpeğinizi bırakabilir ve rahatça tatil yapabilirsiniz. İş seyahatine gitmek durumundaysanız yine işinizin gereklerini yerine getirebilmek için bu mekanlardan faydalanabilirsiniz. Pansiyonlar köpeğiniz için adeta ikinci bir ev olma durumundadır. Üstün kaliteli hizmet sunan bu yerlerde sizlerin de köpekleriniz mutlu ve huzurlu olabilirler.

Köpekler pansiyon bünyesinde ırk, cins ve yaş gruplarına göre ayrılır ve eşit şartlarda bulunan köpeklerle aynı ortamları paylaşırlar. Aynı şartları taşıyan köpekler birlikte daha rahat sosyalleşebilir ve kalabalık ortamda yaşamayı öğrenirler. Etrafı özel korunaklı bölümlerde sosyalleşme imkanı bulan köpekler oyuncaklar ve eğitim materyalleri ile oynama imkanı bulabilir ve gelişme kaydedebilirler. Yani sizin emanet olarak bıraktığınız can dostunuz korunma ve konaklamanın yanında eğitim de almış olur. Sizin evde kendi başınıza veremediğiniz bazı eğitim faktörlerini pansiyonda edinebilir ve gelişimini sağlayabilir. Özellikle tuvalet eğitimi konusunda zorlanıyorsanız mutlaka bu merkezlerden destek almalısınız.

Makul ve uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz merkezlerden biri olan Ümraniye köpek pansiyonuna ulaşmanız çok kolaydır. Bu semt ve çevresinde hizmet veren pansiyondan hizmet almak için köpeğinizi alıp gelmeniz yeterlidir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ümraniye Köpek Pansiyonu