Unkapanı Köpek Pansiyonu

Köpeklerin özel günlerde sahipleri ile gelmesi mümkün olmadığından onların güvenli bir ortamda bakılması için yer aramaktadırlar. Asla gözleri arkada kalmaması gerektiğinden o özel günde köpeklerini düşünmeden vakit geçirmeleri için Unkapanı Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerine hizmet ver için buradayız. Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadromuz ile bölgedeki köpek sahiplerinin hizmetindeyiz. Sınırlı sayıda kapasitemiz ve asla kapasite üzerine çıkma gibi bir düşüncemiz olamamaktadır. Özel hizmetlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Unkapanı Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

Köpek kabulü öncesinde ilk olarak randevu alınması gerekmektedir. Sonrasında köpek sahipleri köpekleri ile pansiyonumuza gelir ve köpeklerinin veteriner tarafından sağlık taramasına katılır. Bu tarama köpekte bir bulaşıcı hastalık var mı onun kontrolü için yapılmaktadır. Ayrıca aşı kartları ile aşılarının tamamlanıp tamamlanmadığının kontrolü yapılır. Aşıları tamamlanmayan köpekler pansiyona kabul edilmez. Kabul edilen köpekler sonrasında sahiplerini sözleşme imzalaması ve ödeme işlemi yapıldıktan sonra sahiplerinin eşliğinde odalarına getirilir. Köpeklerin odaları ve pansiyon sahiplerine gezdirilir. Sonrasında köpek sahipleri köpekleri izlemek isterler ise kameradan 7/24 izleyebilir.

Unkapanı Köpek Pansiyonu Kuralları

Köpek pansiyonunda köpekler ayrı odalarda tutulur ve asla yan yana hiç getirilmezler. Köpek odalarından sorumlu olan ve planlı olarak kontrollerini yapan uzamanlar bulunur. Köpek sahipleri işlerinin uzaması durumunda pansiyon yetkililerine haber vererek köpekleri için ek süre isteyebilir. Unkapanı Köpek Pansiyonu olarak art niyetli bazı insanlardan dolayı almış olduğunuz kararlar bulunmaktadır. Köpek pansiyon süresi dolmuş olan ve aramalara cevap vermeyen köpekler en fazla 1 hafta burada bizim imkânlarımız ile bakılır ve sonrasına yeni yuva edinme işlemi başlar. Köpek bakmak sorumluluk ister bu sorumluluğu alamayan insanlar vicdanları ile baş başa kalmalıdır.

Unkapanı Köpek Pansiyonu Oda Fiziksel Şartları

Pansiyon odaları tavandan zemine kadar bakteri barındırmayan özel bir malzeme ile kaplanmıştır. Odalar köpeklerin rahatlıkla dolaşabilmesi için tasarlanmıştır. Odalarda onların rahat uyuması için özel olarak hazırlanmış yumuşak yataklar bulunur. Isıtma ve soğutma sistemi için klimalar odalarda bulunmaktadır. Güneş ışığı alması için özel olarak dizayn edilmiş olup ve köpekler bu ışıtan asla rahatsız olmazlar. Odada köpeklerin oynaması için oyuncaklar bulunur. Odalar günlük olarak temizlikleri yapılır.

Unkapanı Köpek Pansiyonu

Unkapanı Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Pansiyon ücretinin içinde olan hizmetler arasında köpeklerin beslenmesi bulunmaktadır. Beslenme işlemi için kaliteli içerikleri bulunan mama markaları kullanılmaktadır. Köpeklerde sağlık ve form garantisi altında besleneme yapılır. Köpeğinizi nasıl bıraktıysanız aynı durumda almanız mümkündür. Köpekler egzersiz ve tuvalet ihtiyaçları için açık alanda günde 1 saat olmak üzere gezdirilir. Pansiyon konaklama süresi15 gün veya fazla olan köpeklerde kuaför ve banyo hizmeti verilmektedir. Ayrıca sağlık hizmeti verilir. Köpekler için her şey düşünülmüş ve rahat ettirmek için elimizden gelen yapılmaktadır.

Unkapanı Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim

Bünyemizde uzman eğitmenler tarafından köpeklere eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ile köpeklerin daha sağlıklı iletişim kurması ve uysal yaşaması sağlanmaktadır. Öncelikle köpeklerin çok havlaması, saldırgan olması, hep insanlarının üzerine atlaması gibi durumlar görünmektedir. Bunu için köpeklere iyileştirme eğitimi verilmektedir. Bu sayede köpeklerin davranışları değişmektedir.

Ayrıca itaat eğitimleri verilir bu eğitimler sahipleri ile aralarında olan ilişki için önemi olan eğitimlerdir. Bu eğitimler sayesinde otur komutu getir komutu bırak komutu gibi birçok komut öğrenilmektedir. Köpekler ile yaşam sırasında bu komutlar ile köpekler davranışlarını ayarlamaktadır. Köpeklerin eğitilmesi onlar ile yaşamanın kaliteli olmasını sağlar ve mutlaka eğitim verilmesi gerekmektedir. Asla bu ihmal edilmemelidir. Eğitim ile köpek bakmak daha kolay…

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Unkapanı Köpek Pansiyonu