Üsküdar Köpek Oteli İstanbul

Günümüzde köpeklerin bakımları geçmiş dönemlere göre daha profesyonel bakım hizmetleri ile yerine getirilerek köpeklerin daha bakımlı ve hijyenik olmaları sağlanıyor. Köpek sahiplerinin köpeklerin bakım ve eğitimleri konusunda geçmiş dönemlere göre daha bilinçli hale gelmesi ile birlikte özellikle b evcil ve sokak hayvanları konusunda büyük duyarlılıklar ortaya çıkmıştır. Bu nedenle köpeklerin bakım ve eğitimleri konusunda kaliteli hizmetler sunan köpek otellerinin sayısında da önemli derecede artış meydana gelmiştir. Bu köpek otellerinden birisi de Üsküdar köpek oteli İstanbul olarak hizmet veriyor. Köpek sahipleri Üsküdar Köpek Oteli İstanbul  hizmet almak için telefonla, bizzat ya da internet üzerinden başvuru şekilleri ile talepte bulunabiliyor. Üsküdar köpek oteli özellikle yaz aylarında tatile gidecek ya da iş seyahati için kısa süreliğine seyahat yapacak köpek sahiplerinin köpeklerinin bakım ve eğitimleri ile ilgileniyor.

Köpek sahipleri Üsküdar köpek oteli ile köpeklerinin belirli bir süre bakımı için köpek eğitim uzmanları ile görüşürler. Yapılan talep neticesinde Üsküdar köpek oteli görevlileri köpek sahipleri ile irtibata geçerek köpekler ile ilgili çeşitli bilgiler ediniyor. Bu bilgilerin başında köpeklerin rutin aşılarının yapılıp yapılmadığı, neti mamalar ile beslendiği ve özel vitamin takviyeleri, alıp almadığı, herhangi bir hastalık geçirip geçirmediği, eğitim seviyesi konusunda gerekli bilgileri edinerek köpekler hakkında detaylı bilgiler toplanıyor. Köpek sahipleri köpekleri teslim ettikleri andan itibaren Üsküdar köpek oteli tarafından köpeklere verilecek olan bakım hizmetleri de başlamış oluyor.

Üsküdar Köpek Oteli Istanbul

Üsküdar Köpek Oteli İstanbul Hizmetleri

Üsküdar köpek oteli, köpekleri köpek sahiplerinden teslim al9ır almaz öncelikle köpeklerin boy ve kilo ölçümlerini yaparak her köpek için ayrılan dosyalara gerekli bilgiler yazılıyor. Daha sonra Üsküdar köpek pansiyonunda 7/24 hizmet veren veteriner tarafından yeni teslim alınan köpeklerin geniş çaplı bir sağlık muayenesi yapılıyor. Sağlık muayenesinde köpeklerin herhangi bir rahatsızlıkları olup olmadığına bakılıyor. Bu durum oldukça önemli bir konudur. Üsküdar köpek otelinde sayıca fazla köpek olmasından dolayı köpeklerden bir ya da birkaçının hasta olması diğer köpeklerinde hasta olma risklerini ön plana çıkarıyor.

Bu nedenle köpekler Üsküdar köpek oteline alınırken öncelikle sağlık kontrolünden geçiriliyor. Köpekler sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ırk durumlarına ve boyutlarına göre farklı gruplar halinde gruplandırılarak her köpek için belirlenen köpek odalarına yerleştiriliyor. Üsküdar köpek otelinde köpek odaları tamamen ısı, aydınlık ve havalandırma konusunda profesyonel bir şekilde dizayn edilerek köpeklerin konforlu bir şekilde ağırlanmaları sağlanıyor.

Üsküdar köpek otelinde görevli personeller köpeklerin beslenme saatlerini tam zamanında gerçekleştirerek köpeklerin sağlıklı beslenmeleri konusunda hizmet sunuyorlar. Köpekler eğer ki özel mamalar ya da vitamin takviyeleri kullanıyorlar ise bu mama ve vitaminler görevliler tarafından düzenli ve zamanında verilerek köpeklerin beslenmeleri konusunda düzenli bir hizmet anlayışına sahip olarak hizmet veriliyor. Üsküdar köpek otelinde köpeklerin tüylerinin bakımları günlük olarak yerine getiriliyor.

Üsküdar Köpek Oteli İstanbul Fiyatları

Köpekler özellikle yaz aylarında aşırı sıcağa bağlı olarak sık sık duş aldırılarak hem serinlemeleri sağlanıyor hem de tüylerinin bakımları yapılıyor. Çok sayıda köpeğin bir arada olmasından dolayı bu durum köpeklerin sosyalleşmeleri açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle Üsküdar köpek otelinde köpeklerin sosyalleşmeleri açısından birçok aktiviteler köpeklerin hizmetine sunuluyor. Yaz aylarında Üsküdar köpek otelinde bulunan havuzda havuz oyunları düzenlenerek köpeklerin hem serinlemeleri hem de oyunlar ile sosyalleşmeleri sağlanıyor. Köpek sahipleri süre dolunca köpeklerini almaya geldiklerinde verilen hizmetler ile sosyalleşme bakımından oldukça farklılık gösteren köpekler ile karşılaşıyorlar.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Üsküdar Köpek Oteli İstanbul