Üsküdar Köpek Pansiyonu

kopekpansiyonuu

Köpek Pansiyonu Üsküdar sahiplerinden ayrılmak zorunda kalan evcil hayvanlara açıktır. İnsanlar seyahat ederken evcil hayvanını seyahat esnasında götüremiyor. Bu şekilde düşünen kişiler için köpek pansiyonları en mantıklı tercihtir.
Köpek Pansiyonu Üsküdar, köpeğinizi güvenle bırakmanızı sağlayan en kaliteli ve güvenilir pansiyonlardan biridir. Köpeğinize evde tanıdık bir ortam sağlamak için sizden bilgi alan bir kurumdur. Vereceğiniz bilgilere göre köpeğinizi ağırlarken beslenme programını buna göre uygulayacaklardır. Köpeğiniz size özel yemek ilebesleniyorsa, bu mamayı yanınızda getirmenizde fayda var. Köpek pansiyonuna köpeğinizi bırakmadan önce köpeğinizi o ortama daha öncesinden götürmeniz çok önemlidir. Bazı köpekler her ortama kolaylıkla ayak uyduramazlar. Bu sebeple baştan ön alıştırma şeklinde daha öncesinden götürmekte fayda vardır.
Köpek Pansiyonu Üsküdar Köpeklere Nasıl Bir Hizmet Vermektedir?

Köpek Pansiyonu Üsküdar köpekler için geniş bir eğitim kapasitesi sunmaktadır. Temel itaat eğitimi, koruma eğitimi, sosyal eğitim, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, gösteri köpeği eğitimi gibi birçok eğitim Üsküdar Köpek Eğitim Merkezi tarafından verilmektedir.
Üsküdar köpek eğitmenleri bu eğitimlere başlamadan önce köpeğin detaylı karakter analizini gerçekleştirir. Daha sonra köpeğin özelliklerine göre bir eğitim programı hazırlar. Bu şekilde eğitimin kalitesi ve verimliliği artacaktır.
Köpek Eğitim Merkezi, sunulan tüm eğitim hizmetlerine ek olarak evcil hayvan otel ve pansiyon hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Köpekler burada eğitilir ve barınak bulur. Egzersiz yapmak için çeşitli alanları bulunmaktadır. Eğitim saatleri dışında köpeklerin sıkılmaması için çeşitli aktiviteler gerçekleştiriyoruz. Köpek sahibinden uzaktayken oluşan psikolojik bunalıma çözüm sağlanır.
Köpek Pansiyonu Üsküdar Köpeğinizin Durumu ile İlgili Sizleri Bilgilendiriyor!

Köpek Pansiyonu Üsküdar merkezinde her zaman köpeğinizin durumunu öğrenmek için arayıp sorma imkânınız bulunmaktadır. Köpek sahiplerinin köpeklerini pansiyona bırakmalarının birkaç nedeni vardır, ancak en kötü sebeplerden biri artık onlara bakamayacakları için onları terk etmeleridir. Bir iş gezisinde köpeğinizi bırakacak birini bulamadığınız için köpeğinizi pansiyona bırakabilirsiniz. Ya da bir hafta sonu veya bir hafta izinli olabilirsiniz ve köpeğinizden ayrılmanız gerekebilir.
Bazı oteller evcil hayvanlara izin verirken, bazıları izin vermemektedir. Ne yazık ki, çoğu köpek sahibi tatile çıktıklarında köpeklerini bir pansiyona veya otele bırakmak zorunda kalıyor. Bunun için tatilde veya iş seyahatinde oldukları yerden diledikleri zaman pansiyonu arayabilir ve dilerlerse köpeğinin durumunu sorabilirler.
Köpek Pansiyonu Üsküdar ile Köpeğiniz Güvende

Köpek Pansiyonu Üsküdar olarak köpeğinizin bir veteriner gözetiminde, klimalı bir ortamda ve yangın ve duman dedektörleri ile güvenli bir yerde olmasını sağlıyoruz. Küçük dostunuz köpek otelimizde bir günden fazla kalabilir. Her yaştan her cins köpek pansiyon hizmetimizden yararlanabilir. Köpeğinize bir veteriner veya köpek eğitmeni tarafından profesyonel olarak bakılması sağlanır.
Köpek Pansiyonu Üsküdar Köpeklerinizin Alışkanlıklarını ve İhtiyaçlarını Karşılıyor!

Köpek Pansiyonu Üsküdar köpeğinizin aşıları ve tuvalet alışkanlığı gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Bilindiği gibi tüm köpeklerin tuvalet alışkanlıkları değişebilmektedir. Köpeğinizin mevcut alışkanlıklarına göre aynı sırayı takip ederiz. Köpeğinize bir köpek eğitmeni eşlik ederek yeni bir oyun düzeni kurulur ve köpeğiniz size eşlik eder. 12 aydan küçük köpeklerde karma, iki doz korona, bronş ve kuduz aşısı, 12 aydan büyük köpeklerde karma, yıllık korona aşısı, bronş ve kuduz aşısı, aşı takvimine göre iç ve dış kuduz aşısı yaptırılmalıdır. Pansiyonumuzda doğru zamanda planlanmış aşı ve parazit tedavilerini talep edebilirsiniz.
Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz. Köpek Pansiyonu Üsküdar ile köpeğiniz için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Üsküdar Köpek Pansiyonu