Yeniköy Köpek Pansiyonu

Köpek Pansiyonu Nedir?

  Öncelikle köpek pansiyonunun tam olarak ne olduğu ve nelere hizmet ettiğini tam olarak kavramak gerekir.

Köpek pansiyonu köpek sahiplerinin can dostlarından ayrı kalmak zorunda kaldıkları zaman baş vurabilecekleri, güvenilir, sağlıklı ve 24 saat veteriner kontrolünde olan, en azından olması gereken yerlerdir. Köpek sahipleri köpeklerini almaya döndükleri zaman onları bıraktıkları gibi iştahlı, sevgi dolu, mutlu ve sağlıklı görmek isterler. Çiftliğimiz tam da bu noktada köpek sahiplerine tam hizmet vermektedir. Siz tatilinizden, işinizden yahut zorunlu ayrılığınızdan dönüp, köpeğinize kavuştuğunuzda onu son derece sağlıklı, mutlu, iştahlı ve oyuncu bulacaksınız. Hatta ve hatta bıraktığınızdan daha mutlu ve size müteşekkir olabilirler. Bu bizim için oldukça değerlidir ve baş etkeni kesinlikle sevgidir.

Neden Yeniköy Köpek Pansiyonu ?

Öncelikle Yeniköy Köpek Pansiyonu ‘nda bulunan tüm çalışanlarımız alanlarında oldukça başarılı ve deneyimlidirler ancak daha da önemlisi hepsi fazlasıyla hayvan sever kişilerden oluşmaktadır. Pansiyonumuzdaki tüm çalışanların hayvan sever olması son derecede önemlidir ve dahası köpeklerle ilişkilerinin oldukça iyi olması gerekmektedir. Çalışanların köpekleri sevmesi gerektiği kadar köpeklerin de çalışanlarımızı sevmesi son derecede önemlidir ve biz de çalışanlarımızı bu hususta değerlendirmekteyiz. Yeniköy Köpek Pansiyonu köpekleriniz için gerekli olan tüm olanakları sunmaktadır. Yemekleri düzenli olarak ve en sağlıklı biçimde verilir, kaliteli mamalar kullanılır. Düzenli olarak gezmeye çıkarılırlar, çevrelenmiş alanda serbest bırakılırlar ve de tahsis edilen çalışanımızla beraber oyun oynarlar. Tüm bunların yanında asla ama asla sevgiden mahrum kalmazlar. Son derece sevgi dolu bir ortamda her gün düzenli olarak veteriner hekimimiz tarafından sağlık kontrolleri yapılır.

Yeniköy Köpek Pansiyonu can dostunuzu en az sizin kadar sevmekte ve sahiplenmektedir. Pansiyonumuz bu güne kadar bir çok müşteriye hizmet vermiştir. Bunun başlıca sebebi tüm gerekliliklerden de önce köpeğinize karşı son derece sevgi dolu yaklaşan ekibimizdir. Köpekler son derece duygusal hayvanlar olduğu gibi onlarla iletişime geçen kişinin duygularını da rahatlıkla anlayabilmektedirler. Bu onların psikolojisi için oldukça önemlidir ve sağlıkları açısından etkin rol oynar.

Köpek Eğitimi

Yeniköy Köpek Pansiyonu bünyesinde köpeğiniz son derece sosyal bir ortamda vakit geçirir. Sadece ekibimizle beraber bir arkadaşlık içinde kalmayıp sizin köpeğiniz ve diğer köpeklerin karakterleri doğrultusunda, onlarla da arkadaşlık kurmaktadırlar. Bu köpeğinizin sosyal gelişimi için oldukça önemlidir. Bu hususta bir kavgaya, fiziksel yahut psikolojik olarak zarar görebilme ihtimallerinin olduğu herhangi bir duruma asla düşürülmezler. Bu arkadaşlıklar profesyonel ekibimizin ön görüleri ve gözetimleri altında oldukça titiz bir şekilde işlenmektedir.

Pansiyonumuz sizin isteklerinizi göz önünde bulundurmaktadır. Köpeğinizin karakteri ve alışkanlıkları elbette ki kendine has ve farklı olacaktır. Yemek saatleri olağanın dışında olabilir. Diğer köpeklerden daha fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilirler yahut yalnız kalmaktan daha fazla hoşlanıyor olabilirler. Bunları ekibimize ilettiğiniz taktirde profesyonel ekibimiz bu detayları oldukça dikkatli bir şekilde not alarak köpeğinize karakterine ve yaşantısına uygun ir konaklama imkanı sunarlar.

Yeniköy Köpek Pansiyonu

Köpeğinizin pansiyonumuzda konaklayabilmesi için gerekli bazı şeyler mevcuttur. Bunlardan en önemlisi ise köpeğinizin karnesinin mutlaka çıkartılmış olmasıdır. Gerekli aşıları zamanında yapılmış olmalı ve köpeğinizin hali hazırda bir sağlık sorunu bulunmaması gerekir.

Bazı vicdan yoksunları köpeklerini “nasıl olsa iyi bakılıyor” diyerek barınağımıza taahhüt ettikleri süreden çok daha uzun süre bırakmaktadır. Köpeğini sokağa atmak istemeyen ancak sorumluluklarını yerine getiremeyen köpek sahiplerinin bu yola başvurduğunu bir çok kez gördük ve yaşadık. Aklında böyle bir vicdansızlık olan şahısları tekrardan düşünmeye davet ediyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yeniköy Köpek Pansiyonu