Yeşilköy Köpek Pansiyonu

Köpek Oteli Bahçelievler

Günümüz çağında köpekler insanlar için artık sadece birer hayvan değil, bazen bir dost, bazen bir aile üyesi, bazen iş arkadaşı, bazen de güvenliğimizi koruyan bir bekçi konumundadır. Bu özellikleri ile adeta hayatımızın bir parçası olmayı başlarmış canlılardır. Sevgi ile beslenen, hemen her ihtiyacı itina ile karşılanan bu canlılar sahibi oldukları insanlar ile aralarında büyük bir bağ oluşturarak adeta bir bütün haline gelmişlerdir.

Köpeklerin her türlü sağlığı ve güvenliği ile çok yakından ilgilenen ve adeta bir çocuk sevgisi ile büyüten köpek sahipleri büyük bir sorumluluk taşıyarak besledikleri köpeklerinden zaman zaman farklı sebepler ile kısa süreliğine de olsa ayrılmak zorunda kalabiliyorlar. Böyle anlarda köpeklerini emanet edebilecekleri yer konusunda sıkıntı yaşayan köpek sahipleri zor durumda kalıyorlar.

Her yönüyle sorumluluk gerektiren bu durum bazen işin içinden çıkılamaz bir hal alabiliyor. Köpek sahiplenmenin yaygın olduğu bu çağımızda bu sorunları yaşayan kişilerin de artmasına neden olduğundan köpeklerin emanete bırakılma sorununa çözüm getirmek amacıyla bir çok köpek pansiyonu kurulmuştur. Bu amaçla hizmet sunan Yeşilköy Köpek Pansiyonu bu pansiyonlardan biridir.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Hizmet Anlayışı

Yeşilköy Köpek Pansiyonu sahipleri  köpeklerin sağlık ve güvenliği ile yakından ilgilenir. Bu amaca yönelik oluşturduğu alt yapısı ile köpeklerin misafir olarak kaldıkları süre zarfında bir köpeğin ihtiyaç duyabileceği her türlü ayrıntı için gerekli ehemmiyeti vermiştir. Yatacakları yer, beslenme, bakım, sağlık, sosyal aktiviteler, oyunlar, egzersizler ve daha birçok ayrıntıya özel olarak yer veriliyor.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu emanete bırakılan köpeklerin alışmış oldukları düzeni bozmamak adına köpeğin kaydı sırasında köpek sahibine bir bilgi formu doldurtur. Bu bilgi formunda, köpeğin ne şekilde beslendiği, kullanıdığı mamanın markası, köpeğin varsa eğer takıntılı durumları, gebe olup olmadığı şeklinde bilgilere yer verilir.

Ayrıca köpeğin aşı takvimi de istenir. Pansiyon görevlileri her köpeğe sahiplerinin belirttiği bilgiler doğrultusunda bakım sağlar. İhtiyaç duyduğu şeyleri bu yönde karşılar. Böylece köpeğin düzeni bozulmaz ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Köpek sahipleri için bu oldukça önemli bir ayrıntıdır. Yeşilköy Köpek Pansiyonu bu anlamda köpek sahiplerinin gözü arkada kalmadan köpeklerini emanet ettikleri bir kurumdur.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Bir Ayrıcalıktır

Yeşilköy Köpek Pansiyonu emanete bırakılan köpekleri misafir kaldıkları süre içinde asla kafese kapatmaz. Köpeklerini bu kuruma emanet eden köpek sahipleri köpeklerinden ayrı kaldıkları süre içerisinde her konuda olduğu gibi köpeklerinin bir kafese kapatılmadan misafir edildiğinin bilincinde olarak ayrı kaldıkları süreyi huzur içinde geçirirler. Alt yapısını buna göre ayarlayan Yeşilköy Köpek Pansiyonu gerek sevimli dostlarımızın mutsuz olmasına neden olmaz.

Pansiyona emanet edilen köpeklerin gerek ırklarının farklı olması nedeni ile aynı ortamda barınmalarında sorunlar yaşanabillir. Yeşilköy Köpek Pansiyonu bu soruna bir çözüm getirmek için uygun koşullar sağlamış ve sevimli dostlarımızın zarar görme ihtimalinin önüne geçilmiştir.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Nerededir?

Yeşilköy Köpek Pansiyonu

Yeşilköy Köpek Pansiyonu İstanbul’un nüfusu hızla artan Yeşilköy semtindedir. Daha önceleri bir köy ve bir sahil dinlenme mekanı iken nüfusunda hızlı bir artış yaşanması sonucu semt haline gelmiştir. Atatürk Hava Limanının bu civarda olması Yeşilköy’ü uğrak bir mekan haline getirmiş ve nüfusundaki artış sayesinde oldukça gelişmiştir. Böylesine kalabalık bir nüfusa sahip olan Yeşilköy’de köpek sahibi kişilerin de çokluğu nedeniyle bir köpek pansiyonuna ihtiyaç duyulmuştur. Yeşilköy Köpek Pansiyonu bu mekanda hizmet vererek köpek sahiplerinden tam not almayı başarmıştır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yeşilköy Köpek Pansiyonu