Yeşilköy Köpek Pansiyonu

Köpek sahipleri her zaman köpekleri ile vakit geçirmek ister fakat bazı özel durumlar meydana geldiğinde özel yemek ve tatil gibi durumlar köpeklerinden geçici bir süre ayrılmamaları gerekmektedir. Bu süre zarfında köpeklerini güvenilir bir yere bırakmak isterler ki aklı arkada kalmasın. Bunun için Yeşilköy Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerinin aklı arkada kalmasın diyerek güvenli bir şekilde köpeklerini emin ellere teslim etmeleri için buradayız. Uzman ekibimiz ile köpek dostlarının geçici ve güvenilir evi olmaya hazırız. İş ahlakımız ile uzman kadromuzu birleştirdik ve köpek sahiplerinin güvenilir dostları olduk. Köpeklerin huzurlu ve sağlıklı konaklamaları için her şeyi düşündük ve yaptık.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

Köpeklerin pansiyona kabulü öncesinde köpek sahiplerinin randevu alarak buraya gelmesi ve uzman veteriner hekim tarafından köpeklerinin sağlık taramasının yapılması gerekir. Bunun nedeni köpekte bulaşıcı bir hastalık var mı kontrolünü yapmaktır. Ayrıca aşılarının kontrolü yapılır bunun için köpeklerin aşı kartları yanınızda getirmeniz gerekir. Köpek aşıları tamam ve sağlık taramasında problem yoksa pansiyona kabul edilir ve odasına alınır. Köpek sahibi köpek odalarını ve pansiyonu gezer görür ve sonrasında sözleşmeyi imzalar ve ödeme işlemini yapar. Köpek sahiplerinin isteği doğrultusunda kamera izleme işlemi isterlerse onların cep telefonu veya tablet bilgisayarlarına program kurulur ve izlemeleri sağlanır.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Ücrete Dâhil Verilen Hizmetler

Pansiyon oda konaklama fiyatlarına dâhil olan ve verilmesi mecburi olan hizmetler içinde köpeklerin beslenmesidir. Beslenme uygun ve kaliteli içerikleri olan mama markaları ile yapılmaktadır. Köpeklerde sağlık ve form garantisi altında bu beslenme işlemi yapılmaktadır. Köpek sahiplerinin asla gözleri arkada kalmaması için hizmetlerimizde kalite ilk plandadır. Köpeklerin sağlıklı yaşamları ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması için açık alanda günde 1 saat kadar uzman ekip tarafından köpekler gezdirilir. Konaklama süresi 15 gün veya daha fazla olan köpekler için kuaför hizmeti ve banyo hizmeti verilmektedir. Ayrıca veteriner hizmeti verilir.

Yeşilköy Köpek Pansiyonu

Yeşilköy Köpek Pansiyonu Kuralları

Pansiyona konaklama gelen köpek sahipleri işlerinin uzaması ve köpeklerinin buda kalma süresinin uzaması durumunda bizlere mutlaka bilgi vermelidir. Mümkünse ödemelerini yapmalıdırlar. Köpeklerini bırakıp terk etmek isteyen ark niyetli insanlar için bazı tedbirler almış bulunmaktayız. Köpeklerinin konaklama süresi dolan ve buna rağmen bizleri aramayan ve cevap vermeyen köpek sahipleri için 1 hafta bekler ve köpekleri için yeni yuva aramaya ve sahiplendirmeye başlarız.

Yeşilköy Köpek Pansiyonunda Ücretli Eğitim

Köpek pansiyonunda köpekler için belirli bir ücret karşılığında eğitimler uzaman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu eğitimler ile köpeklerin insanlar ile yaşamaları rahat olur ve insanlarında köpekler ile iletişimi kolay olmaktadır. Köpekler için verilen rehabilitasyon eğitimleri onların sakin ve söz dinleyen canlılar olmalarını sağlamaktadır. Saldırgan ve çok havlamayan bir köpek ile anlaşmak daha iyi olmaktadır. Köpekler oyun amaçlıda olsa çok insanların üzerine zıplar buda korkutmaktadır. Bu eğitimler ile bu tür davranışlar ortadan kalkmaktadır.

Ayrıca itaat eğitimleri ile köpekler sahipleri ile olan ilişki artmaktadır. Bu sayede köpekler ile iletişim kolay olur. Köpekler sahipleri ile iletişimi eğitim ile olur ve sahiplerinin el kol hareketleri ile bu iletişim pekişmektedir. Köpek eğitimleri planlanan zamanlarda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bazı eğitimlerde köpek sahipleri ile birlikte verilmekte olup bu sayede aralarındaki ilişki artırılması sağlanır. Eğitim almayan köpeklerde iletişim sorunu ve saldırganlık sorunu yaşanması muhtemeldir. Bu nedenle eğitime önem verin ve köpeğinizi eğitilmesini sağlayın. Köpekler ile daha iyi yaşam için Yeşilköy Köpek Pansiyonu hizmetlerini seçin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Mustafa kilic
    5 yıl önce

    Köpek verecem olur mi

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Yeşilköy Köpek Pansiyonu