Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu

Köpeklerin yiyeceği, maması, bakımı,kuaförü , giyeceği, eğitimi hatta kalacak yerleri büyük bir yatırım yapılan ve kazanç sağlanan sektör haline gelmiştir. Hayvan barınaklarını belediyelerimiz daha da iyi hale getirerek, hayvanlarımız için özel günler düzenleyerek, sokak hayvanları için bile barınaklar yaparak, bazı basın yayın organlarımız da yarışmalar organize ederek bu bilinçlenmeye katkı sağlamışlardır. Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu bu konuda  büyük destekçilerden biridir. Köpeklerimiz artık hayatımızın bir parçası ve aile üyelerimizden biri haline gelmiştir. Artık günümüzde köpeklerin bakımı,eğitimi, beslenmesi ve hatta yaşam tarzları hayvan severler tarafından daha da kaliteli hale getirilmeye başlandı.

Köpeklerimiz günümüz de artık ailemizin bir üyesi olmakta, sadık bir dosttan daha da öte bir çocuğumuz durumuna gelmiş bulunmaktalar.. Türkiye’de köpek bakımları ve sahiplenmesi artık daha da bilinçli bir hale getirilmiştir. Hayvan sever derneklerinin gerek çalışmaları gerekse de sosyal ağlarda yapılan hayvan hakları ile ilgili yayınlar sayesinde büyük bir gelişme göstermiştir.

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu

Hayatınız da bazen kendi çocuklarınızdan, kendi ailenizden kendi yaşamınızdan uzaklaşarak seyahatlere çıktığınız durumlar olmaktadır. Bu seyahatlere de bazen yalnız çıkmanız gerekmektedir. Bu nedenle de bazen arkanızda bırakacağınız köpeklerinizi emanete bırakabileceğiniz yer bulmakta sıkıntı çektiğiniz noktalar olmaktadır. Bazı köpekler oldukça hareketli ve yaramaz oldukları için emanet edebileceğiniz kişileri de sıkıntıya sokmamak adına başka alternatifler bulmaya çalıştığınız zamanlar olmaktadır. Bu nedenle bazı araştırmalar yapıp köpeklerinizi emanet edebileceğimiz oteller veya köpek pansiyonları aramaktasınız. İşte köpek pansiyonları denildiğinde akla ilk gelen ve köpeklerinizin rahatı ve huzuru açısından en çok hassasiyeti ve özeni gösteren Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu sizler seyahate çıktığınızda gözünüzün arkada kalmaması adına köpeklerinizin bakımını ve rahatını sağlamaktadır.

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu

Profesyonel personelleri ve uzman ekipleri sayesinde her geçen gün daha da iyi hale gelen ve her geçen gün daha da fazla kalite standartlarını yükselten Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu hayvanlara güzel ve sağlıklı hizmetler sunmaktadır. Köpeklerinizi ilk getirdiğiniz de öncelikle bir sağlık kontrolünden geçiren Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu daha sonra da köpeklerinizi kayıt altına alarak odalara yerleştirmektedir. Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu odaları rahat ve konforludur. Ayrıca odalar her gün profesyonel görevliler tarafından temizlenmektedir. Köpeklerinize günlük oyunlar ve organizasyonlar düzenleyerek köpeklerinizin canının sıkılmasına da mani olmaktadır.

Ayrıca bu sebep itibari ile de köpeklerinizi günlük olarak geziye çıkartmakta ve görevliler tarafından da kontrolleri sağlanmaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığı durumda ise köpeğinize uzman ekipler tarafından acil bir şekilde müdahale yapılmaktadır.

Köpek Bakımı

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu köpeklerin farklı gereksinimleri , ihtiyaçları ve sosyalleştirilme durumlarına uygun olan konaklama imkanları sunmaktadır. Süite odalar, ortak alanlar ve bölmeli olan geniş alanlarda evcil köpekleriniz her zaman evlerinde yaşadığı konforu sunmaya çalışmaktadır. Site odalarıyla köpeklerinize güzel ve rahat bir yaşam tarzı sunmakta ve 15 metre kare genişliğiyle de köpekleriniz için dekore edilmiştir. Suite odalarda köpeklerinizi isterseniz tek başına kalmasını ya da sosyalleşmesi açısından da bir kaç köpekle kalmasını sağlayabilirsiniz. Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu köpeklerinizin diğer köpeklerle birlikte güzel zamanlar geçirmesini sağlamakta ayrıca günlük egzersizlerle köpeklerinizin güzel zaman geçirmesini sağlamakta ve oyun alanlarıyla da köpeklerinizin sosyal faaliyetler de bulunabilmesini sağlamaktadır.

Köpekleriniz tıpkı biz insanlar gibi toplu yemekhanelerde birlikte yemek yemeleri sağlanmakta ve köpeklerinizin birlikte kaynaşması sağlanmaktadır. Gece saat 20:00 itibari ile de ışıklar kapatılarak köpeklerinizin odalarında uyumaları için odalara yerleştirilmektedir. Siz de köpeklerinizin güzel vakitler geçirmesini istiyor ve gözünüzün arkada kalmamasını istiyorsanız köpeklerinizi Zekeriyaköy Köpek Pansiyonlarına getirip onlara güzel bir iyilik yapabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu