Köpek Oteli Sultanbeyli

Günümüz dünyasında artık sadece insanlar için otel ve pansiyonlar bulunmamaktadır. İnsanların sahiplendiği köpekler fazla olmayınca başlayınca, köpeklere özel de otel ve pansiyonlar hizmete girmiştir. Köpeklere özel pansiyon ve otellerde, köpeklerin her türlü ihtiyacına yönelik hizmetler verilmektedir. Köpek pansiyon ve otellerinin genel olarak kullanım amacı şu şekildedir; köpek sahiplerinin şehir dışında bir seyahate çıktığında veya tatile gidip de sahip oldukları köpekleri götüremeyecekler ise, köpek pansiyon ve otellerine bırakabilme ihtimalleri bulunmaktadır. Durumun böyle olmasından dolayı da köpek pansiyon ve otellerinin köpek sahibi müşterileri oldukça fazla olmaktadır. Köpek oteli Sultanbeyli ise, ekibinde bulunan alanlarında profesyonel çalışanları ile birlikte köpek sahipleri ve köpekler için oldukça iyi bir hizmet vermektedir.

Köpek Oteli Sultanbeyli Köpeğinizi Nasıl Bırakabilirsiniz?

Şehir dışı seyahatleri veya yapacağınız tatillerde yanınızda götüremeyeceğiniz olan köpek dostlarınızı Sultanbeyli köpek oteline bırakmak istediğiniz zaman yapmanız gereken ilk iş, köpek otelinden köpeğinizin kalması için randevu almanız gerekmektedir. Sultanbeyli köpek otelinden köpeğinizin alması için almış olduğunuz randevu günü ve saati geldiğinde köpeğinizi bırakarak seyahatlerinize gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Köpeğinizi Sultanbeyli köpek oteline bırakırken, otel görevlilerine köpekleriniz ile ilgili bilgileri bıraktığınız takdirde, otel görevlilerine yardımcı olmuş olup, köpeğinizin otelde kalma süresince normalden daha da fazla rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Köpek dostunuzu Sultanbeyli köpek oteline girişini yaptırdıktan sonra köpeğinizin kendi sağlığı ve otelde bulunan diğer köpeklerin sağlığı için kısa bir sağlık kontrolünden geçecektir. Kısa olan sağlık kontrolü bittikten sonra otel görevlileri tarafından köpeğinizin yatağı ve odasına bırakılır.

Köpek Oteli Sultanbeyli Köpekleriniz İçin Verilen Hizmetler Nelerdir?

Sultanbeyli köpek oteline vermiş olduğunuz köpek dostlarınız için, otelde verilen hizmetlere yakından bakıldığında; köpeklerinizin otelde rahat etmesi için gerekli olacak olan bütün hizmetler verilmektedir. Köpekleriniz otel içerisindeki kaldıkları süre içerisinde canları sıkıldığında, otel personelleri köpekleriniz ile yakında ilgilenir ve gerekirse onlar ile çeşitli oyunlar oynamaktadırlar. Köpeklerinizin tuvalet ihtiyaçları geldiğinde de yine otel personelleri köpeklerinize yardımcı olarak bu ihtiyaçlarını gidermeleri sağlanmaktadır. Otelde görevli olan personel köpek dostlarınıza yakın ilgi ve alaka göstererek onların sevgilerini de kazanmaktadırlar. Durumun böyle olmasından dolayı bazı köpeklerin otele çok alışması ayrılık günü geldiğinde onların otelden ayrılmama isteklerini arttırabilmektedir. Ancak tabi ki de sahibi ile arasında olan bağın yerini hiçbir şeyin tutamayacağı da oldukça aşikârdır. Köpeklerinizin yatmış oldukları yataklar ve kaldıkları odalar her gün temizlenerek köpeklerinizin herhangi bir rahatsızlık geçirmemeleri sağlanır ve kalmış oldukları yerler hep temiz olmaktadır.

Köpek Oteli Sultanbeyli Çalışan Personelin Özellikleri Nelerdir?

Sultanbeyli köpek otelinde çalışacak olan personelin işe alımı sırasında gerekli bir takım özelliklerine yakından bakılmaktadır. Yakından bakılan özelliklerden ilki ve en önemlisi, otelde çalışacak olan personelin her köpeği ve diğer hayvan türlerini oldukça çok sevmesidir. Bu sevgi sadece uzaktan olmamalıdır. Otelde çalışacak olan personelin köpeklere ve hayvanlara yakinen de göstermesi gereklidir.

Köpek Oteli Sultanbeyli

Köpek Oteli Sultanbeyli çalışan kişiler genel olarak veterinerlik veya diğer hayvanlar ile alakalı olan bölümleri okuyan kişilerden olmaktadır. Ancak çalışan veya çalışacak olan kişilerin veterinerlik veya veterinerliğe yakın bölümler okumuş olması onların hayvan seveceği anlamına gelmeyebilir. Bu bölümleri okuyan kişilerin hayvan sevmeme ihtimalleri de bulunmaktadır. Hayvanları sevmedikleri gibi, otelde kalan köpeklere de bakımları sırasında çeşitli şiddet içeren hal ve hareketlerde bulunabilirler. Bunun için, köpek otelinde çalışacak olan kişilerin en önemli olan özelliği köpek ve hayvanları her şeyden çok sevmeleri gelmektedir ve gelmelidir. Otelde çalışacak personelin aile, eş ve dostlarına nasıl sevgi gösteriyorsa, köpeklere de aynı oranda hatta daha fazla bir şekilde sevgi ve ilgi, alaka göstermeleri gerekmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Sultanbeyli