Köpek Pansiyonu Fatih Fiyatı

Son birkaç yıl içinde oluşan talebe bağlı olarak ülkemizde açılan köpek otelleri ve pansiyonları giderek yaygınlaşmakta. Evcil hayvanların konaklayacağı pansiyonlara duyulan ihtiyaç artan şehirleşme, iş hayatına katılımın artması, turizmin gelişmesi ile paralel olarak artar. Özellikle büyük şehirlerde bu alanda hizmet veren işletmelerin varlığı büyük öneme sahip çünkü sevimli dostunuzu evden ayrılacağınız süre kısa dahi olsa yalnız bırakmak pek mümkün değil. Gideceğiniz seyahatlerde evcil hayvanları kabul eden otel ve pansiyonlar mevcut olsa da kendinize ayıracağınız kısıtlı zamanı geçirmek zorunda kalacağınız bir gerçek. Köpeğinizi emanet edeceğiniz bir aile ferdi mevcut değil ise köpek pansiyonları en iyi alternatif olacaktır. Bu hizmeti veren yerler ile irtibata geçerek gönül rahatlığıyla seyahatler yapmak ise artık mümkün. Bu pansiyonlarda köpeklerin tüm ihtiyaçları konunun uzmanları tarafından karşılanmakta, ayrı kalacağınız süre içerisinde dostlarınıza güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Köpek Pansiyonu Fatih Fiyatı bu pansiyonlar arasında en uygunudur.

Köpek Pansiyonları Güvenilir mi?

Köpek Pansiyonu Fatih Fiyatı

Evcil hayvan sahiplerinin aklına ilk gelecek soru bu pansiyonların güvenilir olup olmadığıdır. Sektörde artan rekabete bağlı olarak uzman kadrolarıyla özel hizmetler sunan, gittiğiniz yerlerde takip edebileceğiniz kamera ve güvenlik sistemleri mevcut birçok işletme mevcut. Yaptığınız görüşmelerde ilk öncellikli konu bu olmalı. İstediğiniz her an köpeğinizi izlemek ve iyi olduğunu bilmek alınan hizmetin en önemli kısmı olacaktır. Üstelik bu hizmet, işletmenin profesyonel hizmet verdiğine olan inancınızı pekiştirecektir.

Köpek Pansiyonunda Hangi Süre İle Hizmet Verilir?

Köpeğinizin pansiyonda konaklayacağı süre tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı olarak değişir. Birkaç gün olabileceği gibi daha uzun sürelerde de konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli konaklamalarda işletmelerin farklı fiyat politikaları olsa da indirimli fiyatlar sağlanır ya da talep etmeniz halinde olumlu karşılanır.

Köpek Pansiyonu Fatih fiyatı

Köpek pansiyonları bizlerin kaldığı pansiyonlar gibi değişik fiyatlar ile hizmet verir. Bu fiyatı pansiyonda veteriner bulunup bulunmadığı, kadronun niteliği, köpeğinizin cinsi, pansiyonun bulunduğu il/ilçe, sizin talep edeceğiniz ekstra hizmetler ve konaklama yapılacak dönem belirler. Özellikle yaz sezonunda, bayramlarda ve diğer resmi tatillerde fiyatların artması mümkün. Köpek Pansiyonu Fatih Fiyatı ortalama günlük 40 TL – 50 TL arasında değişmekle beraber daha lüks konaklamalarda 100 TL’ye varan fiyatlarla karşılaşmak mümkün ve ödemeler peşin yapılır.

Köpek Pansiyonu Fatih fiyatı içerisinde olan ücretsiz hizmetler

Köpek pansiyonlarında verilen standart hizmetler köpeklerin beslenmesi, tuvalet ve gezme ihtiyacı için dışarıya çıkarılması, köpeğinizin banyo yaptırılması gibi en temel ihtiyaçlardır. Bunların dışında talep edeceğiniz özel mamalar ile beslenmesi, kuaför hizmeti, tüy bakımı, tırnak kesimi, suyu seven hayvanlar için havuzda yüzme gibi hizmetler ekstra ücrete tabi olacaktır. Köpeğinizin mamasını kendiniz bırakacak iseniz indirim talep etmeniz mümkün. Ayrıca kuru mama ile beslenenlere kuru mama, ev yemeği yiyenlere de ev yemeği hazırlayabiliyorlar. Diyet yapan ya da özel bir gıda ihtiyacı olan köpeklerinize yine talebiniz doğrultusunda yiyecekleri hazırlanıyor. Köpeklerin birbirine zarar vermesinin önüne geçmek için her biri ayrı odalarda konaklatılıyor. Ev ortamında bakılmasını istediğiniz köpekleriniz kapalı olan bölümlerde, bahçede yaşayan köpekler ise açık alana bakan bölümlerde konaklamaktadırlar. Odalarda kış aylarında ısıtma ve yaz aylarında ise klimalar mevcut.

Köpeğinizi Bırakırken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Köpeğinizin kimliği ve aşı karnesi mutlaka bırakılmalıdır. Dilerseniz köpeğinizi bırakırken de eksik aşılarını pansiyon veterinere yaptırmanız mümkün. Ancak onun dışında aşıları eksik olan köpekler otel ve pansiyonlara kabul edilmemektedir. Böylece hem diğer evcil hayvanların sağlığı korunmakta hem de işletme sahipleri çalışanları için önlem almaktadır. Köpeklerdeki bir takım virüs ve parazitler hayvanlara bulaştığı gibi insanlara da bulaştığı bilinmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Fatih Fiyatı