Pati köy köpek oteli

köpek oteli

Pati köy köpek oteli,köpeklere karşı duyulan sevgi ve ilgi ile kurulmuş olan bir oteldir. Köpeklerin yapıları, istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yerleşimden uzak bir alanda bulunmaktadır. Orman kenarında, doğa ile bütünleşen iki dönümlük bir arazi üzerine konumlaşmıştır. Üç ayrı bölümden oluşmaktadır. Bölümlere ayrılmasının sebebi ise her köpeğin birbiri ile anlaşamayacağı durumların ortaya çıkma ihtimaline karşıdır. Her köpeğin sevdiği arkadaşları olacağı ve bunlar ile rahatlıkla oyun oynayabileceği bir alandır.

Pati köy köpek oteli

Mevsimler dolayısı ile havaların hep iyi olacağı bir durum söz konusu olmamaktadır. Soğuk havalarda ise evde kalmamaları düşünülerek oldukça büyük ve kapalı bir alana sahiptir. Bu kapalı alanın çevresi üşümemesi için ısıtma sistemi ile döşenmiştir. Böylelikle köpeklerinizin uygun olmayan hava şartlarında bile rahatlık ile oyun oynaması ve enerjilerini rahat bir şekilde atabilmeleri sağlanmaktadır. Pati köy köpek oteli bünyesine misafir olarak gelen bütün köpekler ile ayrıntılı bir şekilde igilenmektedir. Köpeklerin hep dışarıda uzman çalışanlar ve diğer köpek arkadaşları ile oyun oynayarak vakitlerini geçirmeleri sağlanmaktadır. Otel kurucusu her gelen köpek ile özel olarak ilgilenmektedir.

Her köpeğin hareketleri ve davranışlarını sürekli gözlemlemektedir. Köpekler ile oynanan en çok oyun ise otel kurucusunun Amerika’ da görmüş olduğu sopanın ucuna bağlanan top ile kovalamaca oyunudur. Bu oyun hem köpekler ile eğlenceli vakit geçirilmesini hem de köpeklerin enerjilerini rahat bir şekilde atabilmeleri sağlanmaktadır. Gelen evcil dostlar otelde asla tek başlarına bulunmuyorlar. Her daim başlarında otel kurucusu ve çalışanlar bulunmaktadır. Otel 24 saat aralıksız kayıt yapabilen kamera sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede misafir olan dostların güvenliği sağlanmaktadır. En az bir adet çalışan her daim otelde bulunmaktadır. Böylelikle de başlarına herhangi bir durum geldiğinde hemen müdahele yapılabilmektedir.

Pati köy köpek oteli fiyatları

Pati köy köpek otelinin bünyesinde her daim anlaşmalı veterinerler mevcut olup herhangi bir durumda acil müdahele yapılabilmektedir. Her köpek farklı olduğu için her köpeğin istek ve ihtiyaçları da farklı olabilmektedir. İstenilen her şekilde hizmet kalitesi mevcuttur. Verilmesi gereken ilaçlar bulunuyorsa eğer ya da yemesi gereken özel gıdalar varsa bu durum iletildiği taktirde başarı ile sevimli dostlarınıza uygulanabilmektedir. Bu otel köpeklerin muazzam zaman geçirdikleri, her daim oyun oynayabildikleri bir tatil köyüdür. Ve köpekleriniz güzel zamanlar geçirirken asla tek başlarına değillerdir her daim onlar ile birebir ilgilenen çalışanlar mevcuttur. Otele gelen her köpeğin rahatlık içerisinde güzel vakit geçirebilmeleri için belli başlı kurallar mevcuttur. Ayrıca bu kurallar sizin de gözünüzün arkada kalmaması için gerekli olmaktadır ve sizi de ilgilendirmektedir.

Pati köy köpek oteli

Pati köy köpek oteli köpek bakımı

Pati köy köpek otelinde yer alan belli başlı kuralların başında, güvenlik ve sağlık koşullarının sağlanabilmesi için aşıların tam olması gerektiği yer almaktadır. Otele kabul edilebilmesi için aşıların tam olduğunu gösteren aşı karnesi ile gelinmesi gerekmektedir. Diğer bir husus ise ücretlere mamanın dahil olmamasıdır. Bu yüzden mamaların da getirilmesi gerekmektedir ancak otelde kaliteli mamalar da mevcut olup isteğiniz doğrultusunda köpeklere bu mamalardan da verilebilmektedir. Otelde kesinlikle ırk ayrımı yapılmamaktadır ancak ne yazık ki saldırgan köpekler kabul edilmemektedir. Bunu sebebi ise diğer köpeklerin ve çalışanların huzuru ve güvenliği ile alakalı bir durumdur. Eğer köpekleriniz ilk defa böyle bir otelde konaklama yapacak ise önceden götürülmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise, köpeğin diğer köpekler ile nasıl anlaştıklarının gözlemlenmesi gerektiğidir. Otele kısırlaştırılmamış dişi köpekler kızgınlık dönemlerinden sonra kabul edilmektedir çünkü bu dönemden önce getirilen dişi köpekler erkek köpeklerin ilgisini oldukça fazla çekmektedirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pati köy köpek oteli