Sancak tepe Köpek Oteli

Evinizin bir üyesi olan köpeğinizle tatile çıkmak keyifli ama bir o kadar da zor bir durumdur. Kimi zaman iş seyahatine çıkmanız gerekebilir. Belki uzakta olan bir yakınınızın düğününde bulunmak için evden ayrılacaksınız ve köpeğinizi götürmeniz imkânsız. Çoğu kez bu gibi durumlarda yakın bir komşunuza ya da arkadaşınıza köpeğinizi bırakmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Ama bu durum başkalarını rahatsız etmiş olabileceğiniz düşüncesiyle huzursuz olmanıza neden olabilir. Sık sık arayarak arkadaşınıza güvenmediğiniz izlenimi bırakmaktan korkabilirsiniz. Ama aklınız da köpeğinizde kalır. Köpeğinizi teslim ettiğiniz kişinin tecrübesiz olması sorun yaşamalarına yol açabilir. Kısacası bu durum seyahatinizi burnunuzdan getirebilir. Sancak tepe Köpek Oteli bu durumda  kurtarınız  olacaktır.

Günümüzde hayvan dostlarımızla yaşamayı tercih eden insan sayısının artması yeni ihtiyaçlar ortaya çıkarmıştır. Seyahat nedeniyle köpeğinizi teslim etmek istediğiniz bir mekan ihtiyacı bugün köpek otelleriyle çözülmektedir. Tecrübeli ellerde köpeğinizin ihtiyaçlarının tam karşılandığını bilmek sizin de tatilinizi tatil gibi yaşamanızı sağlayacaktır.

Sancak tepe Köpek Oteli Nasıl Çalışır?

Genellikle şehir dışında ve geniş arazide kurulmuş köpek otelleri köpeğinizin rehabilitasyonu için de elverişlidir. Evden uzakta olduğunuz dönemde köpeğinizin ihtiyaçlarının karşılandığı Sancak tepe Köpek Oteli köpeğinizin psikolojik durumu ve sosyal ihtiyaçlarını da düşünür. Tatile çıkacağınız zaman otel doluluğu nedeniyle sorun yaşamamanız için önceden rezervasyon yapılması önemlidir. Köpeğinizin maması otele teslim etmeniz istenen en önemli unsur. Bunun nedeni köpeğinizin alışık olduğu mamayla beslenerek sağlık problemleri yaşamasının önüne geçmektir. Köpeğiniz ev yemekleriyle besleniyor ya da köpeğinize diyet uygulanıyorsa bu bilgiler de Sancak tepe Köpek Oteli tarafından alınarak tecrübeli bakıcıların gözetiminde alışık olduğu şekilde beslenmesi sağlanır. Otele teslim etmeyi tercih edeceğiniz bir başka eşya ise en sevdiği oyuncağı olmalıdır. En sevdiği oyuncağın yanında olması, evinden uzakta ve sizden ayrıyken kendini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Sancak tepe Köpek Oteli

Köpeğiniz Sancak tepe Köpek Oteli bünyesindeki rahat odalarıyla köpeğinizi teslim edebileceğiniz güveni vermektedir. Uzman eğitmen ve bakıcıları köpeğinizi rahat ettirmek için çalışırlar. Köpeğinizin oteldeki günü alışkanlıkları ve sizin isteğinize göre planlanır. Her köpek farklı alışkanlıklara ve özelliklere sahiptir. Dolayısıyla tür özellikleri ile birlikte köpeğin günlük bireysel alışkanlıkları hesaba katılarak köpeğinizin rahat etmesi sağlanır. Sancak tepe Köpek Oteli geniş bahçesiyle köpeğinizin özgürce dolaşabileceği alana sahiptir. Çoğu zaman diğer köpeklerle bir araya gelmeleri çok tercih edilmez çünkü köpeklerin birbirlerine zarar verme olasılıkları ortadan kaldırılmak istenmektedir. Bahçede yer alan havuzda serinlemeleri sağlanırken, yine oyun alanlarında eğitmenlerimiz eşliğinde oynadıkları oyunlarla hem eğlenmeleri hem de öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Otelde Konaklayacak Köpeğinizin Nelerine Dikkat Edilir?

Sancaktepe Köpek Oteli köpeklerin yaşadığı alanların dezenfekte edilmesine özen göstermektedir. Köpeğinizin ve diğer köpeklerin sağlık sorunları yaşamaması için köpekler otele alınırken detaylı bir sağlık incelemesinden geçirilir. Yaşına kadar olan köpeklerin Corona, Bronchine ve Karma aşılarının 2. dozu ile kuduz aşısının yapılmış olması şarttır.

Bir yaşın üstü köpeklerde ise bu aşıların senelik tekrarları yapılmış olmalıdır. İç ve dış parazit aşılarının da düzenli yapılıyor olması otele kabul edilecek köpeklerde aranan özelliklerdendir. Ayrıca Sancaktepe Köpek Oteli köpeğinizin zamanı gelen aşılarını isteğiniz üzerine yapabilir. Eğer köpeğinizin herhangi bir bulaşıcı deri hasatlığı varsa bu durum ve kullandığı ilaçlar otel yetkililerine mutlaka bildirilmelidir. Böylece hastalığın otelde kalan diğer köpeklere bulaşma riskini ortadan kaldıracak önlemler alınabilir. Her köpeğin tuvalet ihtiyacı farklı şekilde karşılandığından köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ile ilgili bilgileri de otel yetkilileri ile paylaşmalısınız. Kafes sistemi içermeyen Sancaktepe Köpek Oteli köpeğinizin durumuyla ilgili istediğiniz zaman size bilgi vermektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sancak tepe Köpek Oteli