Şile Köpek Pansiyonu ve Köpek Oteli

kopekpansiyonugentr

Şile köpek pansiyonu olarak evcil dostunuzun sizin yokluğunuzda yalnız kalmaması için köpek otellerini tercih edebilirsiniz. Evcil dostlarınız olan köpekler son derece hassas varlıklardır. Genellikle yavru oldukları zaman diliminden bu yana sürekli insanlarla yaşayan, sahipleri olan varlıklardır. Bu nedenle yalnız kalmaktan asla hoşlanmazlar. Sosyal canlılar oldukları için de başka canlılarla sürekli etkileşim kurmak isterler.
Sahiplerine alışan evcil dostlarınız yabancılara karşı da pek sıcakkanlı davranmazlar. Bu yüzden evcil dostunuzu başka birine emanet ederken onun dilinden anlayan kişilere bırakmanız gereklidir. Yokluğunda da sürekli sahiplerini ararlar. Bu yüzden köpek otelleri yokluğunuzda sizi aratmayacak şekilde yokluğunuzda en güzel şekilde vakit geçirmelerini sağlar.
Şile’de Doğa ile İç İçe Tatil
Şile köpek pansiyonu olarak Şile ve civarında hizmet vermekteyiz. Şile genel olarak yaklaşık Akdeniz ve Karadeniz ikliminin harman olduğu nerede ise %80’i yeşil alan olan bir yerleşim alanıdır. Evcil dostunuzun konforunu en iyi şekilde düşünen köpek otelimiz; siz değerli evcil dostlarının iklimi ile doğal güzelliklerde kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlar.
Özellikle Şile ve civarına geldiğiniz zaman dilimlerinde evcil dostunuz ile ilgilenmek zorunda kalmadan onun kaliteli ve güzel, doğa ile iç içe vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Evcil dostunuz doğa ile iç içe vakit geçireceği köpek oteli hizmeti veren tesisimizde çeşitli aktivitelere katılarak hemcinsleri olan boyutuna ve türüne uygun köpeklerle sosyalleşme imkânı bulacaklardır. Doğal ortamı, temiz havası sayesinde evcil dostunuzun sağlığına sağlık katacaktır.
Köpek Oteli Hizmeti
Şile köpek pansiyonu hizmeti veren tesisimizden hizmet alabilmek için çeşitli formları doldurmanız gerekebilir. Bu formları doldurmanızın asıl sebebi evcil dostunuz hakkında gerekli bilgilerin tarafımızca bilinmesi içindir. Bu sayede evcil dostunuzun sizin yokluğunuzda geçireceği tesisimizde fiziksel ve ruhsal özelliklerine uygun bir hizmet almasını sağlar. Evcil dostunuz için en uygun hizmeti vermeyi taahhüt eden tesisimizde evcil dostunuzun mevcut eğitim, mama ve aşı bilgisi, eğitim durumu bilgisinin verilmesi, gereken eğitim açısından önem arz eder. Köpeğinizin ebatları ve türünün iyi vakit geçirebileceği sosyal gruplar açısından da son derece önemlidir.
Köpek Bakımı
Şile köpek pansiyonu olarak evcil dostlarınızın bakımı ile yakından ilgilenmekteyiz. Şile’de doğal ortamına en yakın alanlarda rahat edebileceği, evinizde sahip olduğu alanlardan daha geniş, konforlu yaşam alanlarına sahip kafesli veya kafessiz ortamlarda barınabilir. Kafesli sistemlerin yanı sıra kafessiz olan sistemlerde ise evcil dostunuza daha geniş ve açık alanlarda da fiziksel yapısına uygun, iyi anlaşabileceği diğer köpeklerle birlikte kalabilir.
Bakımı sırasında tercihen kuru veya yaş mamalar, çeşitli vitaminler ve besin takviyeleri de verilebilmektedir. Dilerseniz sürekli kullandığı besin takviyeleri ve ilaçları da verebilme olanağına sahibiz. Özel eğitmen kadrosu, profesyonel ekibi ile gözlem altında tutulan köpekler, ihtiyaçları doğrultusunda birlikte çeşitli eğitim ve oyun aktivitelerine katılabilirler. Verilecek veteriner hizmeti sayesinde istenmeyen bir duruma anında müdahale edebilir. Eksik aşıları dahi yapılabilir. Gerekli sağlık ekipmanları ve malzemelerine sahip, bunları sürekli olarak elinin altında tutan bir firmayız.
Köpek Otelleri Güvenilir Tesislerdir
Şile köpek pansiyonu hizmeti veren firmamız son derece sağlam referanslara sahip güvenilir bir firmadır. Çünkü gerekli yasal ve kalite belgelerine sahibiz. Ayrıca yasal prosedürlere de sonuna kadar uymaktayız.Evcil dostunuz bizlerden köpek oteli hizmeti alırken geniş bireysel kafeslerde sosyal aktiviteler, oyunlar ve eğitim dışında kalan vakitlerini rahat geçirebilir. Doğa ile iç içe evcil köpekler dostları ile beraber oyunlar oynama imkanına sahiptir.
Köpek oteli hakkında daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şile Köpek Pansiyonu ve Köpek Oteli