Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Beşiktaş ilçesinde yoğun olarak hayvan sever bulunmaktadır. Bu da ilçedeki hayvan sayısını arttırmaktadır. Artış gösteren hayvan sayısına karşılık, kişilerin gerektiği zamanlarda köpeklerini bırakabileceği köpek pansiyonları açılmaktadır. Beşiktaş’ ta bulunan köpek pansiyonu son derece güvenilir ve konforlu bir merkezdir. Köpeğinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Pansiyonlar bilen ve uzaman kişiler tarafında yönetilmekte ve eğitim verilmektedir. Pansiyonlar ayrıca geniş yerlerde kurulduğu içini köpeğinizin özgürce hareket etmesini sağlamaktadır. Köpeğinize ayrıca istediğiniz bakım veteriner kontrolü aracılığıyla yapılmaktadır. Bu bakımların başında, tırnak kesimi, göz ve kulak bakımı ve pati temizliği gibi bakımlar gelmektedir. Aynı zamanda hastalık ve rahatsızlıklar da tedavi edilmektedir.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu

İstediğiniz takdirde verilen eğitimler, tecrübeli eğitmenleri tarafından verilmektedir. Mama kalitesi oldukça yüksektir. Aynı zamanda özel bir mama kullanılmasını istediğiniz takdirde, temin edilmektedir. Köpeklerinizin sosyalleşmesi ve diğer köpeklerle iletişim kurabilmesi açısından geniş alanlar bırakılmıştır. Köpekleriniz hem geniş alanda enerjilerini atacak hem de yeni arkadaşlar edineceklerdir. Her sahip, köpeğinin iyi bir eğitim almasını ister, aynı zamanda ayrı kalmasını gerektirecek dönemler olabilir. Beşiktaş bu açıdan size avantaj sağlayacaktır. Çok fazla ilgi görmesinden dolayı, öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İsteğiniz doğrultusunda, köpeğinizi evden alma imkânı da bulunmaktadır.

Köpeğiniz pansiyonlarda kesinlikle kötü bir muameleye maruz kalmayacaktır. Köpeklerin eğlenmesi için günlük aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Köpeğiniz onun boyutu ve cinsine uygun bir kafeste uyur. Bu kafes son derece rahat ve onu rahatsız etmeyecek bir yerdir. Herhangi bir tehlike söz konusu değildir. Kaçma ya da kaçırılma gibi ihtimallere karşı güvenlik önlemleri alınmıştır. Köpek pansiyonları fazla kalabalık değildir. Her pansiyonun belli bir kapasitesi bulunur ve bu kapasitenin üzerine çıkmamak gerekir. Pansiyonda az köpeğin bulunması, Köpeklerle daha fazla ilgilenilmesini sağlar. Aynı zamanda hijyen açısından da kapasitenin üzerinde köpek barındırılmaması gerekmektedir.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu Koşulları

Köpeğinize pansiyonlarda hem ev hem de bahçe hayatı sunulmaktadır. Bu da daha özgür bir alan demektir. Günlük tüm ihtiyaçlar pansiyon görevlileri tarafından karşılanmaktadır. Sizin belirlediğiniz ya da veterinerler tarafından belirlenen öğünlerde mamaları önlerine geliyor. Mamayla birlikte mutlaka taze su da verilmektedir. Köpek pansiyonlarına yavru olarak verdiğiniz köpeğinizi eğitimli olarak alabilirsiniz. Örneğin tatile gitmeden önce tuvalet eğitimi olmayan köpeğinizi, döndüğünüzde tuvalet eğitimini almış olarak bulabilirsiniz. Tatilinizi ya da seyahatinizi tamamladıktan sonra da köpeğiniz istediğiniz kadar pansiyonda kalabilir.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Böylelikle verilmesi gereken tüm temel eğitimler tamamlanmış olur. İstediğiniz zaman köpeğinizi ziyarete ya da gezdirmeye getirebilirsiniz. Aynı zamanda belli periyotlarda alıp tekrar bırakabilirsiniz. Köpeğinize sizden daha iyi bakabilecek kişiler bulunmakta. Köpek eğitimi sanılan kadar kolay değildir. Bakımı da aynı şekilde kolay bir iş değildir. Sadece yemek vermek ve tuvalete çıkartmak köpek bakımı sayılmamaktadır. Köpek eğitimlerini sahiplerinin vermesi zor bir durumdur. Köpeğinizi pansiyon bırakmak için tek şart aşılarının tam olmasıdır. Aksi takdirde köpeğiniz kabul edilmemektedir. İstediğiniz zaman arayarak köpeğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Herhangi bir rahatsızlık durumunda veteriner hekim tarafında anında müdahale edilmektedir. Köpeğiniz günde 2 kere tuvalete çıkartılıp, günde 2 kere beslenmektedir. Ancak sizin verdiğiniz beyanlar ile bu durum değiştirilebilir. Özel olarak kullandığınız bir vitamin ya da mamayı pansiyona teslim edebilirsiniz. 11 km2 yüz ölçümüne ve 23 mahalle sayısına sahip olan Beşiktaş, şehir yapılanması ve yeşilliği ile örnek gösterilen bir şehirdir. Aynı zamanda bilinçli hayvan sahipleriyle donanmış bir ilçedir. Köpeğinizin temiz hava eşliğinde iyi bir eğitim alıp sosyal bir köpek olmasını isterseniz, Beşiktaş köpek pansiyonu hizmetlerine güvenebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beşiktaş Köpek Pansiyonu