Beykoz Köpek Oteli

Köpek otellerinin kuruluş amacı köpek sahiplerinin köpeklerine güvenle bırakacakları bir yer oluşturmaktır. Bu sayede yazın tatile çıkan ya da iş gezisine çıkan köpek sahipleri köpeklerini köpek otellerine bırakarak köpekleri için iyi bir ortam sağlamış olurlar. Her köpek sahibi bilir ki köpek bakımı kolay bir şey değildir. Köpeklerin beslenmesi, bakımı ve sağlığı önemli olduğundan köpeklerin bakımını yapacak kişi de bunlar hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu sebeple Avrupa’da yüzyıllardır köpek otelleri hizmet vermektedir. Yakın zamanda Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan köpek otellerinin biri de İstanbul’da bulunan Beykoz Köpek Oteli ‘dir.

Beykoz Köpek Oteli

Beykoz Köpek Oteli de bu köpekler için iyi olanaklar sunmak amacıyla kurulmuş bir köpek otelidir. Yapısında köpek bakımında bilgili olan kişiler ve uzman veterinerler bulunur. Beykoz Köpek Otelinde amaç köpeğiniz için en iyi hizmeti sunmaktır. Bu yüzden köpekleriniz için verilen hizmetler arasında beslenme, bakım, banyo, gezdirilme, oyun, geniş odalar ve daha fazlası bulunmaktadır. Köpeğiniz Beykoz Köpek Otelinde bulunduğu süre içerisinde en iyi zamanı geçirmek için hizmetler sunan kurum sayesinde siz de tatilinizin ve seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Beykoz Köpek Otelinde verilen hizmetler her köpek içindir. Fakat köpek sahiplerinin isteklerine göre bu hizmetler değişebilmektedir. Bu yüzden eğer özel olarak istediğiniz bir hizmet varsa bunu da belirtebilirsiniz. Ayrıca köpeğiniz hakkındaki bilgileri Beykoz Köpek Oteli ne kadar bilirse o kadar iyidir. Örneğin köpeğinizin gebe olması ya da bir durumu, bir yiyeceğe hassas ise bunu bildirmeniz önemlidir. Bu sayede Beykoz Köpek Oteli hizmetleri bunlara göre şekillendirecektir.

Her köpeğin özel olması ve farklı muamele görmesi gerekmektedir. Hepsinin rutin hayatı da farklıdır. Beslenme saatleri, gezdirilme saatleri farklıdır. Bu yüzden Beykoz Köpek Otelinde köpeklerin rutini önemli bir yer tutar ve bu rutine bağlı kalınmaya çalışılır. Amaç tamamıyla köpekler için en iyi hizmeti sunmaktır. Bu sayede her köpeğin aldığı hizmet kendisine özel olmaktadır.

Beykoz Köpek Oteli Katılım Koşulları

Beykoz Köpek Oteline her ırktan köpeğinizi getirebilirsiniz. Her köpeğin kabul edildiği kurumda köpeklerin birbirleriyle anlaşmaları ve kaynaşmaları önemlidir. Bunun için oyunlar ve gözetmen kontrolünde köpeklerin kaynaşmaları için alanlar oluşturulmaktadır. Ayrıca her köpeğin sağlığı önemli olduğundan Beykoz Köpek Otelinde aşıları yapılmaktadır. Bu sayede hem sizin hem de diğer köpeklerin sağlıkları korunmuş olur. Köpeklerinizin diğer köpeklerle sosyalleşmesi kurumu sevmesi ve iyi vakit geçirmesi için önerilen bir durumdur. Ayrıca sizden istenen bir de husus vardır. Bu husus köpeğinizin sağlığı ile ilgilidir. Bildiğiniz gibi köpekler için aşılar önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden köpeklerin aşılarının tam olması gerekmektedir. Siz de köpeğinizin aşı durumunu gösteren bir aşı kartı ya da buna benzer bir belge getirirseniz köpeğinizin sağlık durumu daha kontrol altında olacaktır.

Beykoz Köpek Oteli

Bu sayede zamanı gelen aşılar Beykoz Köpek Oteli bünyesinde bulunan veterinerler tarafından yapılacak ve siz de seyahatiniz sırasında köpeğinizin geç kalmış aşılarını düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Köpekler için önemli olan beslenme konusu için de Beykoz Köpek Oteline gelirken yanınızda köpeğinizin alıştığı mamayı getirmeniz ya da köpeğinizin almasını istediğiniz mamayı söylemeniz gerekir. Beykoz Köpek Oteli her köpek için dünyaca ünlü ve güvenilir mamaların mamalarını kullansa da köpeklerin alışkın oldukları mamaları almaları daha önemlidir.

Eğer köpeğinizin alışkın olduğu bir mama yoksa o zaman kurum kaliteli mamalarla köpeğinizin beslenmesini sağlayacaktır. Beykoz Köpek Otelinde geniş alanlar köpeğiniz için dizayn edilmiştir ve köpeğinizin kurumdayken en iyi zamanları geçirmesi amaçlanmıştır. Siz de eğer köpeğinizi belirli bir süre bırakacağınız bir yer arıyorsanız Beykoz Köpek Otelini seçebilir ve köpeğinizi getirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Oteli