Beyoğlu Köpek Oteli

Çok severek ve isteyerek aldığınız köpekler yanlarında büyük sorumluluklar getirirler. Buna örnek vermek istersek bakımı, beslenmesine dikkat edilmesi gerektiği gibi şeyleri sıralayabiliriz. Fakat yaptığınız iş dolayısı ile yada herhangi bir bir acil durumda şehir dışına çıkmanız gerekebilir veya evinizden uzaklaşmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda köpek besliyorsanız sizi oldukça zor durumlara sürükler. Köpeğinizi emanet edecek biriniz yoksa ya onu evde tek bırakacaksınız yada ondan hoşlanmaya veya köpek bakımı hakkında deneyimi olmayan komşularınıza emanet edeceksiniz. Bu gibi durumlara çözüm olarak belediyeler ve hayvan severler yeni bir iş alanı oluşturdu. Beyoğlu Köpek Oteli bu gibi durumlarda evcil arkadaşınızı emanet edebileceğiniz hatta eksik kalan eğitimlerini tamamlatabileceğiniz bir müessesedir.

Beyoğlu Köpek Oteli

Köpek pansiyonları ülkemizde daha yeni yeni duyulmaya ve hizmet vermeye başlamıştır. Bir çok köpek sahibinden de verdiği hizmetlerle tam not almıştır. Beyoğlu Köpek Oteli bu iş yerlerine örnek olan İstanbul’un en işlek bölgesinde bulunan bir müessesedir. Örnek alarak incelediğimiz otelin ayrıntıları verdiği hizmetleri şu şekildedir:Beyoğlu Köpek Oteli’nin üstünden çok durduğu konu sağlık ve hijyendir. Bu yüzden köpeklerinizin kaldığı yerler, oyun alanları ve beslenme alanları günlük olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir. Kapalı ve açık alanların tamamında hijyenik ortam sağlanmaktadır.

Konaklama bölgeleri, köpeğiniz rahat ve huzurlu olabileceği şekilde dizayn edilip, serbestçe hareket edebilmesini sağlayacak ölçülerde tasarlanmıştır. Bunun dışında ise köpeğinizin tüm mevsimlerde rahatsız ve hasta olmaması için zeminin tamamı ısı yalıtımı ile kaplanmıştır.

Bütün köpekler, alanında uzman ve hayvan sever bir ekip ile yalnız çekmeden rahat ve konforlu bir ortamda bakılması sağlanmıştır. Evcil hayvanınızın yaşı veya sağlık durumu gereği almak zorunda aldığı ilaçlar var ise bunlar Beyoğlu Köpek Oteli tarafından girişte kaydedilip düzenli olarak takip edilmektedir. Herhangi bir olası sağlık problemine karşı otelde 24 saat boyunca bir veteriner beklemektedir.

Beyoğlu Köpek Otelindeki İşlemler

Köpeğinizin giriş işlemlerinde ise gerçekleşen olaylar şu şekildedir. Cinsi, yaşı, alışkanlıkları, neleri sevip neleri sevmediğini, alması gereken ilaç veya başka bir özel durumunu, özel bakıma ihtiyacı var mı yok mu ve son olarak kaç gün konaklayacağını yetkili kişilere bildirirsiniz.

Ayrıca siz tarafından talep ediliyorsa köpeğinizin alacağı eğitim ve aktivitelere katılacağı yetkililer tarafından not ediliyor.

Aynı zamanda kalacağı süre içinde aşı olması gerektiğini anlamak için köpek sahiplerinin aşı karneleri ile gelmeler rica ediliyor. Aksi takdir de bu belgeyi getirmeyen kişilerin köpekleri hakkında işlem yapılmadığı gibi otelde konaklamasıda kesinlikle yasaklanacaktır. Giriş işlemleri halledildikten sonra köpeğiniz veterinerler tarafından kontrol edilerek kalacağı yerlere götürülüyor ve eğer merak ederseniz sizde kontrol amaçlı bu yerleri gezerek fikir köpeğinizin kalacağı yer hakkında fikir edinebiliyorsunuz.

Beyoğlu Köpek Oteli’nin sahip olduğu kadrodan bahsederse: tamami ile hayvan sever bir ekipten oluşmaktadır. Bunun nedeni ise köpeğinizi otele bıraktıktan sonra terk edilmişlik sendrou geçirebilir ve depresyona girebilir. Sizin yokluğunuzu aratmayan hayvan severler kadorumuzun bu işi işten çok hayat felsefesi olarak görmesi hayvanlarla aralarında pozitif ve neşe dolu bir iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Böylelikle köpeğiniz bu sendroma girmeden otelde keyifli ve eğlenceli anlar yaşayabiliyor.

Beyoğlu Köpek Oteli

Oyun parkurları ve alanları ise tamami ile akıllı sistemlerden oluşmaktadır. Bunun nedeni ise köpeğinizin bir yandan günlük egzersiz ihtiyacını karşılayıp oyun oynarken bir yandan da onun eğitimine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca günlük hayatta da kullanabileceği eğitimleri ise bir uzman tarafından verilmektedir.

Ayrıca “pet taksi” sistemi ile sadece Beyoğlu’na değil diğer semtlerde isteyen köpekler bu yolla taşınarak otele getirilmektedir.

Mama ve besenme sistemi ise köpeğiniz özel olarak bir besin kaynağı alıyorsa sizin getirmeniz gerekmektedir. Bunun dışında ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Günlük kalma bedeli ise 50 TL’dir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beyoğlu Köpek Oteli