Esenler Köpek Pansiyonu

Köpek bakımının en zorlu tarafları arasında, ön sıralarda yer alan durum her hangi bir seyahat ve ya gezi, iş vb. durumunda köpeğin durumunun ne olacağıdır. Eğer teslim edilebilecek yakın bir eş, dost ve ya ortam yok ise bu durum köpek sahipleri için ciddi birer sorun haline dönüşmektedir. Son dönemlerde bu gibi zorlukların önüne geçmek için Esenler Köpek Pansiyonuı faaliyet göstermeye başlamıştır. Verdikleri hizmetler sayesinde, özel köpek pansiyonları, hem köpekler için hem de köpek sahipleri için bir kurtarıcı haline dönüşmektedir. Gün geçtikçe de değeri daha da artmaktadır.

Esenler Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonlarının asıl görevi her hangi bir durumda köpek sahiplerinin teslim ettikleri köpeklerini, sahiplerinin geleceği sürece kadar, oldukça sağlıklı ve rahat bir şekilde hizmet verebilmek ve barınmalarını sağlayabilmektir. Köpek sahipleri oldukça güvenli bir şekilde köpeklerini bu kurumlara teslim edebilmektedirler. İstedikleri zaman zarflarında da kurumlarla iletişim haline geçerek, köpekleri hakkında, köpeklerinin sağlık durumları hakkında bilgi alabilmektedirler.

Oldukça kaliteli hizmet verilen bu kurumlarda, alanında uzman veterinerler ve alanında uzman olan eğitimciler görev yapmaktadırlar. Bu uzman görevliler, köpeklerin her türlü durumundan sorumludurlar. Bu kurumlarda köpekler için oluşabilecek her türlü problemler gözetilmiş, bu durumlara uygun yaşam alanları oluşturulmuştur. Köpekler için hem kapalı alanlarda, hem de açık alanlarda yaşam ve fiziksel aktivite alanları oluşturulmuştur. Böylece köpeklerin hem dış ortamla iletişimi koparılmamış olmakta, hem de köpeklerin günlük yapmaları gereken fiziksel aktivitelerini yerine getirebilmeleri hedeflenmiştir.

Esenler Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpekler sahipleri Esenler Köpek Pansiyonu ile  ilk tanıştıkları zaman, ilk önce çeşitli sağlık kontrollerinden ve testlerinden geçirilmektedirler. Bu testlerde ve kontrollerde köpeklerin her hangi bir bulaşıcı ve ya ciddi bir rahatsızlığı olup olmadığı araştırılmaktadır. Çünkü pansiyonda birçok köpek bulunduğu için, her hangi bir bulaşıcı hastalık olması durumunda, pansiyonda ki bütün köpekler için risk oluşturacak bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu kontroller bu durumların önüne geçmek için yapılır.

Testlerinde ve ya kontrollerinde her hangi bir problem karşılaşılan köpekler, tedavi için sahiplerinin gözetiminde alanında uzman olan sağlık görevlilerine yönlendirilirler. Sağlıklarına kavuştukları zaman tekrardan pansiyona başvurabilirler. Testlerden ve kontrollerden başarı ile geçen köpekler, direkt olarak kendilerine uygun olan yaşam alanlarına yerleştirilirler. Bu yerleşimler yapılırken köpeklerin cinsleri ve alıştıkları yaşam koşulları dikkate alınır. Kapalı ortamlarda yaşamaya çalışan köpekler için iç ortamlarda, açık ortamlarda yaşamaya çalışan köpekler için dış ortamlarda bulunan yaşam ortamları verilir. Köpekler kendi özel bölümlerine yerleştirildikten sonra, köpekler için özel beslenme programları hazırlanır.

Esenler Köpek Pansiyonu

Bu programlarda köpeklerin her türlü vitamin, mineral, enerji ve besin ögesi ihtiyaçları özenle dikkate alınır. Zaten beslenme programları alanında uzman olan veterinerler tarafından hazırlanmaktadır. Beslenme programları köpeklere, aksatılmadan ve oldukça düzenli bir şekilde köpeklere uygulanmaktadır. Bu sayede köpekler beslenme durumlarında her hangi bir problem oluşmadan pansiyona oldukça rahat bir şekilde alışabilmektedirler. Köpekler günlük olarak eğitmenler kontrolünde, günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmektedirler.

Bunun yanı sıra köpeklerin düzenli olarak tırnak bakımı, diş bakımı, tüy bakımı yapılmaktadır. Köpeklere düzenli olarak da sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Aşı takvimleri özenli bir şekilde, hiç bir aksaklığa uğramadan takip edilmektedir. Bu başarılı uygulamalar sayesinde köpekler sahiplerinin yokluğunu neredeyse hiç his etmeyerek, oldukça mutlu ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam etmektedirler. Esenler Köpek Pansiyonu bu kadar kaliteli hizmet veren köpek pansiyonları arasında ön sıralarda gelmektedir. Köpekleri için bu tarz bir yaşam alanı arayan köpek sahiplerinin, köpeklerini güvenle bırakabilecekleri bir kurumdur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenler Köpek Pansiyonu