KÖPEĞİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

Köpek pansiyonu İstanbul Avrupa denilince akla birden fazla seçenek gelmektedir. KÖPEĞİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ . Hepimiz köpeğimizi biz yokken bizim gibi bakacak ve gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz bir yerin olmasını isteriz. Köpeğimizi teslim etmeden önce köpeğinizin sağlık kontrolünden geçirilerek teslim alınmasını sağlamalısınız. Bu durumun nedeni ise köpeğinizi nasıl teslim etmiş iseniz o koşulla geri almanızı sağlamaktır. Eğer köpeğinizde herhangi bir olumsuz durum var ise hem pansiyonumuzda bu durumunda giderilmesini sağlamaktayız. Köpeğinizi bırakmadan önce eskizsiz bir şekilde köpeğinizin bilgilerini içeren bir form doldurmanız ve kendi bilgilerinizi içeren bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemi nedeni ise herhangi olası olumlu yâda olumsuz durumlarda tarafınıza ulaşım sağlanabilmesidir.

KÖPEĞİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

Köpek pansiyonu İstanbul Avrupa otelinin genel bilgileri ile ilgili bilgi vermek gerekir ise; otelimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan sayılı oteller arasındadır.1000 m2’lik geniş bir araziye kurulmuştur. Yemyeşil bir arazinin üzerine kurulmuş olan, iç ve dış ortamların mevcut olduğu ve köpeklerinizin evindeki konfora sahip bir şekilde yaşamalarını sağlamaktayız. Köpeklerinizin konaklaması durumunda gerekli olan her türlü araç ve gerek bulunmaktadır ve her türlü önlem alınmaktadır. Otelimizde köpekleriniz arkadaş da edinebilmektedir. Otelimizde bulunan diğer sevimli dostlarımız ile birlikte vakit geçirebileceği ortamlar bulunmaktadır. Otelimizin 400 m2 ev ortamı,600 m2 olan alan ise bahçe ortamıdır. Odalarına sadece uyumak ve beslenmek gerektikleri zamanda gelmektedirler. Onun dışında her an serbest bir şekilde dolaşmaktadırlar.

KÖPEĞİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

Personellerimiz titiz ve tamamen hayvan dostu konumundadırlar. Hiçbir koşulda hayvan dostlarımızı incitmemekteyiz. Personellerimizin de bu hassasiyetimize aynı hassasiyet ile yaklaşmasını istemekteyiz. Bu sayede köpeğiniz siz yokken dâhil varmışçasına mutlu olur. Üstelik sevimli dostlar edinir ve birkaç oyun oynayabilirler. Köpeklerinizi evlerindeki rahatlığa ve konfora ulaşmalarını sağlamaktayız.14 adet köpek ağırlama kapasitemiz bulunmaktadır. Bunun nedeni ise; her biri ile tek tek ilgilenebilme şansına sahip olmaktır. Bu sebeple daha çok kazanmak için daha çok köpek almak yerine az kazanmak fakat tercih edilen bir otel olmayı daha çok tercih etmekteyiz.

Köpek Eğitimi Hakkında

Köpeklerinizin yaşadığı ortam personellerimiz tarafından gün içerisinde sık sık temizlenmektedir. Hayvan dostunuzun sağlığına uygun bir şekilde arınık işlemi gerçekleştirilmektedir. Köpek pansiyonu İstanbul Avrupa oteli, hijyen konusunda oldukça titiz hareket etmektedir. Ayrıca otelimiz sizin giriş ve çıkışlarınızda saatlerce taksi beklememeniz için Pet taksi imkânı da sunmuştur. Hayvan dostlarınızı güvenli ellere teslim etmek sizin elinizde. Eğer işiniz gereği seyahat etmeniz gerekiyor ise ve köpeğinizi emanet edeceğiniz güvenilir birilerine ihtiyacınız var ise otelimizi tercih edebilirsiniz. Küçük sevimli dostlarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir. O nedenle sağlıklı ortamda hoş bir şekilde köpeğinizin bakılmasını sağlamaktayız.

Köpek Bakımı

Dezenfekte işlemi gün içerisinde sıksık tekrarlanmaktadır. Köpeğinizin günlük rutin bakımı ve ihtiyaçlarının karşılanması da bizim için çok önemlidir. Köpeğinizin bakımı aksamaması için bizlere her türlü bilgiyi en doğru bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Köpeğinize vermiş olduğunuz vitaminler, ilaçlar ve besin takviyeleri son derece önemlidir.

Köpek otelimiz oldukça sağlıklı bir ortamda kurulmuştur. Köpeğinizin rahat etmesini sağlayacak olan her türlü bilgi, işlem ve donanıma sahibiz. Temiz ve titiz çalışma ekibimiz sayesinde 7/24 hizmetinizdeyiz. En önemli olan koşul köpeğinizin rahat etmesidir. Bu sayede hem sevimli dostunuz hem de siz çok mutlu olursunuz. Mutlu olmanız bizi de mutlu edecektir. Bu nedenle her koşulda menfaatleriniz korunmaktadır. Otelimi birici tercihiniz olacaktır. Köpeğiniz ve sizler bizim için çok önemlisiniz. Köpeğinizin sağlığından tutunda her türlü ihtiyacının karşılanmasına kadar olan her işlemi en etkili şekilde yapmak da ve sizleri mutlu etmekteyiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

KÖPEĞİNİZ VE SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ