KÖPEK SEVERLERE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KÖPEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR

Köpek severlerin dikkat ettiği özelliklerden biri almak istedikleri köpeğin bir çiftlikte sağlıklı bir şekilde üretiminin sağlanmış olmasıdır. Köpek üretim çiftliği İstanbul KÖPEK SEVERLERE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KÖPEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR . Irklarının ayrımıyla beraberinde taşıdıkları secereye sahip yavru köpeklerinin de eğitiminde dikkat edilmesi gereken her öğeye özenli çalışmalar ile gerçekleştirmektedirler. Açık ve kapalı anallarının varlığı ile yaz ve kış ortamlarına göre köpeklerin bakımı gerçekleştirilirken uzman çalışanlar tarafından gerekli eğitim süreçleri de tamamlanmaktadır. Üretimin gerçekleştirilmesi gereken ortamın sağlanması adına doğum ünitelerinin ve olası durumlar için sağlık elde edilmesi için karantina üniteleri yer almaktadır.

KÖPEK SEVERLERE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KÖPEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR

Köpek üretim çiftliği İstanbul her türlü ırktan köpeğin üretimini ve yetiştirilme işlemlerini güvenle sağlamaktadır. Var olan kafeslerin köpeğin rahat edeceği be ihtiyaçlarını karşılayacak bir oranda hazırlanmış olması gerekliliği kadar dezenfekte olaylarının da olması gerekliliği ile titiz bir şekilde sağlıklı ortamlar oluşturulmaktadır. Ziyaretini gerçekleştirdiğiniz alanlarda her bir köpeğin taşıdığı ırk ve gerekli olan tüm bilgilerine kolayca ulaşabilir ve yaşadıkları sağlıklı ortamı görebilirisiniz.  Dişi köpekler gebelik sürecinde ayrı bir ilgiye endeksli şekilde özenli bir bakım yaşamaktadırlar.

Köpek Bakımı

Damızlık olayının gerçekleşmesi amacıyla doğru zamanlama gerektiği bilincinde hareket eden uzman çalışanlar,  doğru zaman süreç içerisinde doğru döllenmenin oluşumunu sağlamaktadırlar. Sağlıklı bir ırkın oluşumuna etki eden hatasız eşleşme oldukça önemli olduğundan hassas çalışmalar yapılmaktadır.  Gerekli olan egzersiz hislerinin güçlü doğru şekillenmelerine dikkat ederek düzenli bir beslenme zamanı elde etmeleri sağlayarak gebelik sürecini sağlık sorunlarından uzak bir şekilde geçirmeleri sağlanılmaktadır. Köpeklerin hissiyat güçlülüğü nedeniyle gebelik esnasındaki psikolojik değişimlerinin sunduğu tüm ihtiyaçlara doğru bir şekilde cevap verilmektedir. Dünyaya gelen yavrulara daha bir özenli bakım süreci sağlayarak gerekli süt verme dönemlerini belirli saat aralıkları ile uzaman kişiler tarafınca yapılmanın yanında süt emme itirazı durumunda olanlarının da dış beslenme gereksimleri karşılanmaktadır. Aynı zamanda bu süreç de doğum gerçekleştiren annenin kısa sürede toparlanması için beslenme düzeni ve egzersiz ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde itinayla sağlanılmaktadır.

Köpek üretim çiftliği İstanbul

Köpek üretim çiftliği İstanbul aradığınız tüm titizlik çalışmalarını bir arada elde etmesini başararak sağlıklı bir şekilde yavru köpeklerin dünyaya gelmesini sağlamaktadır. Bilindiği gibi yavru köpek sahibi olmak isteyenlerin dikkate aldığı konulardan biri de gerekli olan aşıların yapılıp yapılmadığıdır. Üretim çiftliğinde güvenilir bir aşı sistemi oluşturularak zamanında yapılmaktadır. Üretimin gerçekleştirildiği oluşum aşaması ve sonrası için gerekli olan uygulamalar ve ihtiyaçlar düzenli bir şekilde sorunsuzca sağlanılmaktadır. Yaşadıkları zamandan başka bir oluşum zamanına adım atarken zorlanmamaları adına her türlü destek sağlanılmaktadır. Olası sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak ve yaşanmamsı adına tedbirleri almak adına gerekli veteriner ihtiyaçları zamanında karşılanmaktadır. Gerekli olan eğitimlerinin de gerçekleştirildiği bu ortamlardan sorun yaşanmadan alım gerçekleştirebilirsiniz.

KÖPEK SEVERLERE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KÖPEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR

Yaşadıkları ortamı neşeli ve sosyal olarak geçirmeleri sağlanan bu kaliteli ortamlar devamlı oyun ve egzersizlerle sağlanılmaktadır. Taşıdığı ırk ve özellikler dâhilinde eğitimlerin sağlanılması amacıyla disiplin içerisinde eğitimleri gerçekleştirilmektedir. Köpek alımı gerçekleştirmek adına sizlerin istediği güvenirliği üretici olarak hissetmek istemi içerisinde olma ilkeleriyle hareket edilmektedir. Köpeğin alım sonrasında da yaşanılacak olan olası sorunlar adına köpeğe ve sahibine yardımcı olunmaktadır. Üretiminin sorunsuzca sağlıklı ortamlarda sağlanıldığı çiftliklerden alınan köpeğin sizlerle uyum içerisinde olması tercih edilen ilk nedenler arasında yer almaktadır. Sağlık sorunu olmaksızın sizlere teslim edilen güvenilir köpekler alınması gereken temel eğitimleri ve alışkanlıkları kazandırılmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

KÖPEK SEVERLERE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KÖPEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR