Köpek Oteli Bahçelievler

Köpeklerin güvenli ve huzurlu bir ortamda barınmaları için gerekli olan hizmeti karşılayan otel, kaliteli ve 24 saat verdiği hizmet ile memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır. Müşteri memnuniyetinin dışında hayvanların konforu ve huzuru yakalanmaya çalışılmıştır. Bunun içinde profesyonel çalışanları ile bu durumların üstesinden gelinecektir. Köpeklerin mutluluğu ve rahatı için eğlenceli etkinlik ve eğitici programları mevcuttur. Köpeğinizin kendi yaşadığı ortamdan farklı bir yere getirmeniz onların ortam yabancılığı yaşamasına neden olacaktır. Buda yalnız kalacağı psikolojisine girerek etrafa saldırma duyularını ortaya çıkaracaktır. Sakin olan köpeklerde bile bu psikoloji ortaya çıkarak saldırganlık başlayabilmektedir. Fakat uzman ekip çalışanları ile köpeklerinizin sağlıklı ve mutlu bir psikoloji ile konaklanması sağlanmaktadır. Köpeğinizi almaya geldiğinizde bıraktığınız gibi mutlu ve sağlıklı olarak teslim alabilirsiniz.

Köpek Oteli Bahçelievler

Otel Hizmetleri ve Eğlenceli Etkinlik Programları;

Köpeğinizi otele bıraktığınızda yalnızlık sendromu yaşamaması için gerekli ilgi ve alaka gösterilmektedir. Bakım, beslenme, uyuma, barınma ihtiyaçları özen ve titizlikle yapılmaktadır. Köpekleri kendi doğalarından uzaklaştırmamak için toprak döşemeli park alanları ile onların rahat etmesi sağlanmıştır. Park oyun etkinlikleri ile köpeklerin aynı zamanda komut eğitimleri almaları sağlanmış olacaktır. Köpeklerini almaya gelen müşteriler , evcil hayvanları üzerindeki değişimi göreceklerdir. Sadece barınmanın yanında dolduracak olan forum ile beraber köpeklerin eğitilmesi ve giderilmesi gerek öğretim ihtiyaçları otel eğitmenleri tarafından karşılanmaktadır.

Otele alınacak köpekler için önce bir sağlık testinden geçirilmesi gerekmektedir. Sağlık durumları uygun ise otelde barınma altına alınabilirler. Bunun amacı diğer konaklayan köpeklerin sağlığını güvenlik altına almaktadır. Acil hastalık durumunda gerekli ilaçlar ve veteriner hekimleri ile olaya müdahale edilebilmektedir. Özel araçları ile köpeklerinizi bulunduğunuz yerden alıp bulunduğunuz yere teslim edilebilmektedir. Herhangi bir iş görüşmesi, acil tatiller, geziler, seyahatler, taşınma vb. durumlar için köpeklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir yer halini almıştır.

Köpek Oteli Bahçelievler verdiği hizmet ile 24 saat boyunca köpeklerinizin her türlü bakım ve güvenliği ile ilgilenmektedir. Anlık oluşabilecek zararlar için alınmış önlemler mevcuttur. Sahibi ile beraber kalmak isteyen köpekler için özel bölmeli odalar mevcuttur. Fakat genel olarak ihtiyaç dâhilinde köpekler tek olarak teslim alınmaktadır. Teslim alınan köpekler için psikolojik anlamda yalnız kalma sendromundan etkilenmemeleri için ilgi ve alaka gösterilmektedir. Köpeklerinizin yaşadığı alanı aratmayacak şekilde konaklama ve özel hizmetleri ile yabancılık çekmeden barınması sağlanacaktır.

Köpek Oteli Bahçelievler

Teslim alınan köpeklerin yalnız vakit geçirmemeleri için düzenlenen etkinliklerdir. Bu etkinlik içerisinde köpekler için; komutlara uyma, oyun oynama, temel itaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri, sosyalleştirme programları vb. eğitim etkinlikleri mevcuttur. Köpeklerinizi bıraktığınızdan daha sağlıklı, daha gelişmiş, daha mutlu, daha eğitimli şekilde almanız mümkündür. Bu eğitimler sırasında köpeklerin güvenliği açısından kamera sistemi ile gözlemlenmektedir. İsteğe göre yapılan etkinlik sırasında kayıt altına alınan video içerikleri sahibine görmesi için verilebilmektedir.

Eğitimleri sonunda beceri kazanan köpekler için ödüller mevcuttur. Bu ödüller ile köpekler teşvik edilerek daha çok eğitime tepki göstereceklerdir. Sahipleri onları teslim alana kadar eğlenceli ve dolu dolu zaman geçireceklerdir. Köpeklerinizi mutlu ve eğitilmiş bir şekilde teslim alırken farkı görmeniz mümkündür. Bu aşamalar sonunda köpeklerinin daha sosyalleşmiş ve daha hareketli ve size bağımlı hale geldiğini gözlemleyebilirsiniz. Otele gelmeden önce internet adresi üzerinden rezervasyon yaptırarak randevu alabilirsiniz. Böylelikle yer sıkıntısı yaşamadan köpekleriniz için rahatı yakalamış olursunuz. Verilen adres üzerinizden köpeğinizi bulunduğunuz yerden alıp bırakabilecek otele bağlı olan özel araçlar mevcuttur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Bahçelievler