Köpek Oteli Esen yurt

Esen yurt köpek oteli sizin hayıtınızda vazgeçilmez bir yeri olan sevimli köpeğinizi sevgiyle emanet aldığımız ve en az sizin kadar iyi baktığımız, kafesli konaklama sitemin kullanılmayan nezih bir konaklama alanıdır. Köpeğinize özel ve harika bir alan oluşturduğumuz bu otel kafessiz konaklama odaları ile hizmet vermektedir. Serbest ortamda tüm gün boyu dolaşma imkânı ve yeşil alan üzerinde konaklama sağlanmaktadır. Tatil süreçlerinizde ve işinizin ya da yoğunluğunuzun olduğu dönemlerde, onlarla özenle ve titizlikle ilgilenmekteyiz. Köpek oteli Esen yurt evinizi ve sizi aratmayacak şekilde köpeğinizle ilgilenip eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Tüm gün diğer köpekler ile birlikte açık alanda ve tıpkı bir tatil köyündeymiş gibi verimli vakit geçirme imkânı sunuyoruz. Ayrıca köpeğiniz için egzersiz programları ve düzenli aktiviteler düzenleyerek gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Köpeğiniz köpek otelinde sahip olduğu fazla enerjiyi dışarıya atarak daha sakin ve daha dingin bir hale gelmektedir. Köpeğiniz düzenli veteriner kontrolünden geçirilerek burada kaldığı zaman diliminde taramalarını olmuş bir şekilde vakit geçirmektedir. Köpekler bu ortamlara alınmadan önce aşı takvimleri mutlaka tam bir şekilde olmalıdır.

Bu otellerde bulunan tüm köpekler zaman zaman birbirlerine zarar verme eğiliminde bulunsalar bile aşıların tam olması onları koruyucu olarak vazife görmesini sağlayacaktır.  Aşıları eksik olan köpekler otel girişinde konaklama öncesi veteriner hekimler tarafından muayene edilmekte ve aşıları tamamlanmaktadır. Köpeğiniz bu alanlarda başıboş şekilde konaklamaz. Düzenli aralıklar ile eğitmenlerle birlikte dolaştırılmaktadırlar. Köpeğin rutin kontrolleri ve köpek bakımı yani tırnak kesimleri banyosu ve kişisel bakımı da bu otellerde veterinerler tarafından yapılmaktadır. Köpek oteli esen yurt her türlü türden ırktan köpeğin rahat edeceği bir konaklama alanına sahiptir. Köpek oteli etrafından gelecek tehlikelere karşı güvenlik önlemleri üst düzeyde tutularak alarm sistemi tarafından korunmaktadır.

Köpek Oteli Esen yurt

Köpek Oteli Esen yurt

Muhteşem bir doğal güzellik içerisinde gözünüz arkada kalmadan köpeklerinize sahip çıkılmaktadır. Köpeklerinize sırf ticari amaçla yaklaşmayıp, sevgi ve hoşgörü ile hizmet vermekteyiz. Tüm bunları yaparken sağlık koşullarına muhteşem bir şekilde özen göstermekteyiz. Köpeklerinizin kaldığı ve yuma için ayrılan alanlar temizlik elemanları tarafından her türlü pislikten arındırılmaktadır. Köpek otelimiz düzenli aralıklar ile haşere ve diğer zararlı böceklere karşı ilaçlanmaktadır. Köpeğinizin bu otellerde rahat edebilmesi için her türlü detaya dikkat ettik. Bu alanlarda köpekler çeşitlik oyuncaklar yardımı ile koşturularak örneğin frizi ve top oyun içgüdüsü ile enerji atılması hedeflenir.

Köpek otellerinde yemek ihtiyaçları tamamen sizin söyleyeceğiniz şekilde belirleniyor. Aynı zamanda köpeğinizin ihtiyacı olan ek gıdalar ve takviyeler size verilecek bilgiler doğrultusunda takviye olarak eklenir. Köpeğinizin beslenmesi sizin de istediğiniz şekilde aynı zaman veteriner hekimlerin kontrolü ile azaltılıp çoğaltılabilir. Kilosu fazla ise ona uygun egzersiz programları ile daha rahat bir görünüme kavuşması için eğitmenler tarafından ilgi gösterilir. Kilosu az ise sizin de onaylayacağınız doğrultuda iyi bir görünüme kavuşması için ek besinlerle beslenmesi sağlanır. Köpek otelleri birçok köpeğin bir arada bulunduğu ve geniş alanlarda kurulu merkezlerdir. Bu merkezlerde köpekleriniz evinizdeki kadar hatta daha rahat bir ortamda misafir edilerek tüm konularda ilgi gösterilir.

  • Köpek otellerinde servis imkânı bulunmaktadır. İsteğinize göre köpeğiniz evinize bırakılır ve evinizden alınır.
  • Köpek otellerine bırakılan köpekler girişte söylenilen zamanda ve sürede teslim alınır. Köpek otelleri köpeğinizi terk edip gideceğiniz alanlar değildir.
  • Bilhassa tatil aylarında ve yaz dönemlerinde yoğunluktan ve doluluktan sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz açısından önceden rezervasyon yaptırmanız iyi olacaktır.
  • Köpek otellerine gelirken yanınızda köpeğinize ait aşı kartı ve sağlık durumunu belirten bilgiler mutlaka bulunmalıdır.
  • Bulaşıcı hastalık ve diğer köpeklere zarar verecek herhangi bir rahatsızlığı bulunan köpekler bu otellere alınamamaktadır.
  • Sizde bu otellere köpeğinizi getirerek rahatlıkla teslim edebilirsiniz.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Esen yurt