Köpek Oteli Pendik

Köpekler için tasarlanan bu tarz oteller ülkemizde dünya standartlarının üstündedir. Oldukça konforlu tasarımlar mevcuttur. Köpeklerin konakladığı bölümler alttan ısıtmalıdır. Yerden tavana kadar duvarlar porselen kaplıdır. Aydınlatma ve güneş ısıtması köpeklerin rahatsız olmayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Her bir köpek birbirinden bağımsız geniş bölmelerde ağırlanmaktadır.

Köpek Oteli Pendik Hakkında

Köpek oteli Pendik civarında bulunan müşterilere hizmet verirken bu hizmeti üst kalitede sunmaktadır. Otel içerisinde konaklayan köpeklere son derece organik ve kaliteli mamalar ikram edilmektedir. Otel içerisinde köpeğinizin mama kapları su kabı kendine özel olarak kullanılmaktadır. Köpeğinizin hiçbir şekilde otel içerisinde formunun bozulmasına ve kilo almasına izin verilmemektedir. Gün içerisinde ağırlanan her köpek açık gezi alanlarında yürüyüşler yaptırılmakta ve tuvalet ihtiyacı da karşılanmaktadır. Misafir edilen köpeklerin kulak temizliği, banyo, manikür gibi beden temizlikleri hijyen bakımından ücretsiz olarak uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Köpeklerin kavga ederek birbirlerine zarar vermelerini engellemek için köpekler bir arada tutulmazlar.

Köpek Oteli Pendik

Köpeğinizi Köpek Oteli Pendik nasıl teslim ettiyseniz o şekilde sağ salim teslim almanız için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Tüm misafir edilen köpeklerin ve çalışanların sağlığı açısından mutlaka aşı karneleri istenmektedir. Aşıları hiç yapılmayan ve kuduz, tetanos gibi önemli aşıları eksik olan köpekler otele kabul edilmemektedir. Parazit kürü yaptırmayan köpeklerde diğer köpeklerin sağlığı açısından kabul edilmemektedir. Otel içeresinde köpeklerinizin tüm aşılama ve beslenme programları veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Misafir edilen köpek sayısı ile orantılı olarak otelde veteriner hekim hizmet vermektedir. Hamile, yaşlı, yavru veya kısırlaştırılmış olabileceği gibi başka herhangi bir sebeple özel bakım ve beslenme programına ihtiyaç duyan köpekleriniz için asla gözünüz arkadan kalmadan teslim edilebilecek olan köpek otelinde tüm ekip profesyoneldir.

Köpek Oteli Pendik Fiyatları

Çalışan ekibin tamamı hayvan sevgisine sahip, hijyen kurallarına uyan, işinde deneyimli ve köpek türleri hakkında bilgi sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Köpeklerin güvenliği açısından otelin neredeyse tamamında güvenlik kameraları bulunmaktadır. Köpekler için özel tasarlanmış olan geniş yeşil alan içerisinde köpekleriniz rahatça koşup oynayarak enerjisini atmaktadır. Bu sırada köpeğiniz için minik eğitimlerde verilmektedir. Tüm köpekler ile birebir ilgilenmeye yetecek kadar personel otel içerisinde hizmet vermektedir. Arzu eden müşterilerimizin köpekleri bildirilen adresten otel çalışanları tarafından teslim alındığı gibi konaklama süresi sonunda yine talep edilmesi halinde önceden bildirilmiş olan adreslere otel çalışanları tarafından köpekler teslim edilmektedir.

Köpek Oteli Pendik Köpek Bakımı

Köpek Oteli Pendik genel anlamda tüm köpek cinslerinin rahatça konaklayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerinizin rahatça dinlenebileceği, yürüyüşlerini yapabileceği, oyunlar oynayabileceği mekân genişliğine ve yeşil alana sahiptir. Tüm misafirler rezervasyon sistemi ile kabul edilmektedir. Konaklama süresini uzatmak isteyen müşterilerin diğer köpeklerin mağduriyetine sebep olmamaları için mümkün olan en erken sürede otel personelini bilgilendirmeleri gerekmektedir. Köpek Oteli Pendik konaklayan köpekler için ziyaret saatleri dışında ziyaretçi kabul edilmemektedir. Konaklama ve beslenmenin yanı sıra köpeğiniz için farklı aktiviteler düzenleyen, sağlık kontrolleri yapan otel fiyatları oldukça ekonomiktir. Köpekleriniz konfor içerisinde ağırlanırken sizlerde gözünüz arkada kalmadan işlerinizi halledebilirsiniz.

Verilen kaliteli hizmet neticesinde köpekleriniz otelden oldukça mutlu ve sağlıklı bir şekilde uğurlanmaktadır. Otel içerisinde gerekli olan tüm hijyen kurallarına istisnasız uyulmaktadır. Mama kapları, su kapları sürekli dezanfekte edilmekte, köpeklerinizin konakladığı bölümler sürekli temizlenmektedir. Ayrıca köpeğinizin beden temizliği de uzman kadro tarafından veteriner hekim talimatlarına uygun olarak gerekli işlemler belli periyodlar ile yapılmaktadır. Köpek bakımı konusunda dünya standartlarında hatta dünya standartlarının üstünde hizmet kalitesine sahip olan köpek otelinde belirtilen tüm hizmetler ekonomik fiyatlar ve güler yüz ile verilmektedir

.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Pendik